О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 "О бюджете города на 2009 год"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29 апреля 2009 года № 4С-20/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорск Акмолинской области 18 мая 2009 года № 1-2-112. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2010 года № 4С-30/11
Сноска. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2010 года № 4С-30/11
По всему тексту слово "Региональном" исключено решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 17.07.2009 № 4С-23/3
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 22 апреля 2009 года № 4С-14-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3319), Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-100, опубликованного в газетах «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 1 от 9 января 2009 года), с последующими изменениями, внесенными решением Степногорского городского маслихата от 31 марта 2009 года № 4С-18/2 «О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-108, опубликованного в газетах «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 15 от 17 апреля 2009 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру «2706444,7» заменить цифрой «2740593,7»;
цифру «1062281,7» заменить цифрой «1096430,7»;
в подпункте 2):

Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 "2009 жылға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 4С-20/2 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 18 мамырда № 1-2-112 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 4С-30/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 4С-30/11 шешімімен
Мәтін бойынша "Аймақтық" деген сөзі алынып тасталды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2009.07.17 № 4С-23/3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 4С-14-3 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3319 тіркелген) сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы  № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-2-100 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 1 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған), Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы № 4С-18/2 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімімен енгізілген өзгерістермен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-2-108 тіркелген, 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 15 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы:
1)тармақшада:
«2706444,7» саны «2740593,7» санымен ауыстырылсын;
«1062281,7» саны «1096430,7» санымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:

цифру «2670528,3» заменить цифрой «2704677,3».
2. Приложения 1, 2 к решению Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-100, опубликованного в газетах «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 1 от 9 января 2009 года), изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

«2670528,3» саны «2704677,3» санымен ауыстырылсын;
2. Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2008 жылғы 31 желтоқсанында № 1-2-100 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 1 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) 1, 2 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Е. Тарасова
Секретарь городского
маслихата                                  Г. Копеева
СОГЛАСОВАНО:
И.о. акима города
Степногорска                               Г. Садвокасова
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата

3. Осы шешім Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Е. Тарасова
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ. Көпеева
КЕЛІСІЛДІ:
Степногорск қаласы
әкімінің м.а                               Г. Сәдуақасова
Степногорск қалалық мәслихатының

452
Отдел финансов района (города областного значения)
375,1
006
Возврат неиспльзованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
375,1
III. Чистое бюджетное кредитование
0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
35916,4
13
Прочие
74900
09
Прочие
74900
452
Отдел финансов района (города областного значения)
74900
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
74900
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
38983,6
8
Используемые остатки бюджетных средств
38983,6
01
Остатки бюджетных средств
38983,6
1
Свободные остатки бюджетных средств
38983,6
01
Свободные остатки бюджетных средств
38983,6
Приложение 2 к решению
Степногорского городского маслихата
от 29 апреля 2009 года № 4С-20/2
Расходы бюджета города за счет целевых трансфертов
Администратор бюджетных программ
Наименование
Қосынды
Отдел занятости и социальных программ
На выплату государственного пособия на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
2423
На выплату государственной адресной социальной помощи
839
На социальную поддержку специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
2673
На расширение программ молодежной практики
14310
На создание социальных рабочих мест
19800
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечетвенной войны на расходы за комунальные услуги
4927
Отдел образования
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химиии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов государтсвенных учреждениях начального,основного среднего и общего среднего образования
11082
Отдел финансов
На увеличение уставного капитала юридических лиц
74900
Отдел строительства
Реконструкция магистрального водовода водохранилище Селетинское-г.Степногорск и насосной станции 1 подъема
457000
Реконструкция магистральных водопроводных сетей от сопки 305 - до г.Степногорск Акмолинской области
200000
На проведение изыскательных работ и надзора за строительством, в целях реализации отраслевого проекта Водоснабжение и канализация сельских территорий"
122,7
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
80160
Отдел жилищно коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
170000
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц, городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала)  қаржы бөлімі
375,1
006
Мақсатты трансфертерді қайтару
375,1
III. Таза бюджеттік несиелеу
0
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
35916,4
13
Тағы басқалары
74900
09
Тағы басқалары
74900
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала)  қаржы бөлімі
74900
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
74900
VІ. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
38983,6
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
38983,6
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
38983,6
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
38983,6
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
38983,6
Степногорск қалалық мәслихатының
2009 жылғы 29 сәуірдегі № 4С-20/2
шешіміне 2 қосымша
Мақсатты трансферттердің есебінен қала бюджеттінің шығындары
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
Қосынды
Жүмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Табысы аз отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақылар төлеу
2423
Мемлекеттік төлемге арнаулы әлеуметтік көмек
839
Селолық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандырына әлеуметтік қолдау шаралары
2673
Жастардың тәжірибелік бағдарламаларды кеңейтуге
14310
Әлеуметтік жұмыс орындарын құрастыруға
19800
Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектердің коммуналдық қызметтері шығынына арналып, әлеуметтік көмек көрсету
4927
Білім беру бөлімі
Мектептерді интерактивті жабдықпен құралдандыру
8194
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарын лингафондық және мультимедиялық кабинеттермен қамтамасыз етуге
11082
Қаржы бөлімі
Заңды тұлғаларының жарғылық қорын көбейту
74900
Құрылыс бөлімі
Селеті су қоймасынан Степногор қаласына дейінгі және 1-ші көтергіш насостық стансасының магистральды су тартқышын қалпына кельтіру
457000
Степногорск қаласына дейін 305-Сопкасынан магистральды суөткізгіш желілерін қайта құру
200000
Ауылдық аумақтарды канализациялау және сумен қамтамасыз ету салалық жобасын жүзеге асыру мақсатында, зерттеу жұмыстарын және құрылысты қадағалау сараптамасын өткізу
122,7
Жайластыруға инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға
80160
Тұрғынұй коммуналдық, шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомильдер жолдары бөлімі
Өнерлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
170000
Өнерлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау