О внесении изменения и дополнений в решение Степногорского городского маслихата от 20 ноября 2008 года № 4С-13/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 24 июня 2009 года № 4С-22/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 23 июля 2009 года № 1-2-116. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29 июня 2010 года № 4С-32/5
Сноска. Утратило силу  - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29.06.2010 № 4С-32/5 (порядок введения в действия см. п-6)
В соответствии с подпунктами 11), 14) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 6, 9 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «Об утверждении Правил оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 20 ноября 2008 года № 4С-13/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-98, опубликовано 16 января 2009 года в газетах «Вечерний Степногорск» и «Степногорск Ақшамы») следующие изменение и дополнения:
в «Правила оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан», утвержденных указанным решением:
1) слова «Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года» заменить словами «Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года»;
2) после слова «управлении» дополнить словами «и самоуправлении»;
3) дополнить словами «Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой  Отечественной войны и лиц, приравненных к ним»;
4) дополнить пунктом 17-1 следующего содержания:
«17-1. Бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны, семьям военнослужащих, погибших в период боевых действий в Афганистане оказывается ежемесячная дополнительная социальная помощь на возмещение расходов за коммунальные услуги в размере 1 МРП (одного месячного расчетного показателя) на основании списка ГЦВП».

Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 20 қарашадағы № 4С-13/4 "Азаматтардың мұқтаж жеке санаттарына әлеуметтік көмек көрсету ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 маусымдағы № 4С-22/4 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 шілдеде № 1-2-116 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 маусымдағы № 4С-32/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010.06.29 № 4С-32/5 (қолданысқа енгізу тәртібін  6-тармақтан қараңыз) шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 11), 14) тармақтарына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі «Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 6 және 9 баптарына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының «Азаматтардың мұқтаж жеке санаттарына әлеуметтік көмек көрсету ережесін бекіту туралы» 2008 жылғы 20 қарашадағы № 4С-13/4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-98 тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтардағы «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған), келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
аталмыш шешіммен бекітілген «Азаматтардың мұқтаж жеке санаттарына әлеуметтік көмек көрсету ережесіндегі»:
1) «Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджеттік Кодексіне» деген сөздерді «Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексіне» деген сөздермен ауыстырылсын;
2) «басқару» деген сөзінен кейін «және өзін-өзі басқару» деген сөздермен толықтырылсын;
3) «Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі «Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы» сөздермен толықтыру;
4) келесі мазмұндағы 17-1 тармағымен толықтырылсын:
«17-1. Екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ауғанстандағы соғыс қимылдары кезеңінде қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасына ЗТМО тізімінің негізінде коммуналдық қызмет төлемі шығындарының өтемі үшін 1 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде ай сайын қосымша әлеуметтік көмек көрсетіледі».

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата                       Е. Тарасова
Секретарь городского
маслихата                                  Г. Копеева
СОГЛАСОВАНО:
Аким города
Степногорска                               А. Никишов

2. Осы шешім Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеу күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Е. Тарасова
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ. Көпеева
КЕЛІСІЛДІ:
Степногорск қаласының
әкімі                                      А. Никишов