О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата "О районном бюджете на 2009 год" от 22 декабря 2008 года № 11/2
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 29 апреля 2009 года № 17/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 12 мая 2009 года № 1-4-135. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № 25/5
Сноска. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10.02.2010 № 25/5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Акмолинского областного маслихата от 22 апреля 2009 года № 4С-14-3, зарегистрированного в Департаменте юстиции Акмолинской области № 3319 от 29 апреля 2009 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 22 декабря 2008 года № 11/2, (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2008 года № 1-4-122, опубликованного в районных газетах «Аршалы айнасы» от 9 января 2009 года № 2, «Вперед» от 10 января 2009 года № 4), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением районного маслихата от 16 февраля 2009 года № 13/1 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 22 декабря 2008 года № 11/2, (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 февраля 2009 года № 1-4-126, опубликованного в районных газетах «Аршалы айнасы» от 13 марта 2009 года № 11 и «Вперед» от 14 марта 2009 года № 29), решением районного маслихата от 3 марта 2009 года № 14/1 «О внесении изменений в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 22 декабря 2008 года № 11/2, (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 марта 2009 года № 1-4-129, опубликованного в районных газетах «Аршалы айнасы» от 27 марта 2009 года № 13-14 и «Вперед» от 28 марта 2009 года № 33-34, решением районного маслихата от 7 апреля 2009 года № 15/1 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 22 декабря 2008 года № 11/2, (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 апреля 2009 года № 1-4-133, опубликованного в районных газетах «Аршалы айнасы» от 24 апреля 2009 года № 21-22 и «Вперед» от 28 апреля 2009 года № 51), следующие изменения и дополнения:

Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 "2009 жылға аудандық бюджет" шешіміне өзгерістер мен қосымшалар енгізу
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 17/4 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 мамырда № 1-4-135 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № 25/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010.02.10 № 25/5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексімен, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағы 1 тармақшасына сәйкес және облыстық мәслихаттың 2009 жылы 22 сәуірдегі № 4С-14-3, әділет департаментінде 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 3319 ретпен тіркелген шешімінің негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» ( реестрде 2008 жылы 31 желтоқсанда № 1-4-122 ретпен нормативтік құқықтық акті мемлекеттік тіркеуде тіркелген, «Аршалы айнасы» № 2 аудандық газетінде 2009 жылы 9 қаңтарда, «Вперед» № 4 аудандық газетінде 2009 жылы 10 қаңтарда жарияланған) 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 13 ақпандағы № 13/1 «Аудандық мәслихаттың «2009 жылға аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен қосымшалар енгізу» 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 (реестрде 2009 жылы 24 ақпанда № 1-4-122 ретпен нормативтік құқықтық акті мемлекеттік тіркеуде тіркелген, «Аршалы айнасы» № 11 аудандық газетінде 2009 жылы 13 наурызда, «Вперед» № 29 аудандық газетінде 2009 жылы 14 наурызда жарияланған) шешімімен, аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 3 наурыздағы № 14/1 «Аудандық мәслихаттың «2009 жылға аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен қосымшалар енгізу» 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 (аймақтық реестрде 2009 жылы 19 наурызда № 1-4-129 ретпен нормативтік құқықтық акті мемлекеттік тіркеуде тіркелген, «Аршалы айнасы» № 13-14 аудандық газетінде 2009 жылы 27 наурызда, «Вперед» № 33-34 аудандық газетінде 2009 жылы 28 наурызда жарияланған) шешімімен, аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 15/1 «Аудандық мәслихаттың «2009 жылға аудандық бюджет» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 (мемлекеттік құқықтық акті реестрінде 2009 жылы 21 сәуірде № 1-4-133 ретпен тіркелген, аудандық газет «Аршалы айнасында» 2009 жылы 24 сәуірде № 21-22 және «Вперед» газетінде 2009 жылы 28 сәуірде № 51 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

1) в подпункте 1 пункта 1:
цифру « 2 312 227 » заменить на цифру « 2 409 637»;
цифру «384 369 » заменить на цифру «382 369»;
цифру «7 111» заменить на цифру «9 111»;
цифру «1 805 747 » заменить на цифру «1 903 157»;
2) в подпункте 2 пункта 1:
цифру « 2 403 759,5» заменить на цифру «2 501 169,5»;
3) в пункте 4:
цифру «807 411 » заменить на цифру «849 576»;
4) в пункте 5:
цифру « 721 594» заменить на цифру «735 219»;
дополнить строкой следующего содержания:
«13 625 тысяч тенге — целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные в рамках реализации мероприятий Дорожной карты на капитальный ремонт кровли Новоалександровской средней школы»
5) в пункте 6:
цифру «3 577» заменить на цифру « 3 617»;
цифру «2 800» заменить на цифру «2 825»;
цифру «777» заменить на цифру « 792»;
Дополнить пунктом 6-1, 6-2 следующего содержания:
«6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, выделенные в рамках реализации мероприятий Дорожной карты в сумме 13500 тысяч тенге, в том числе:
2880 тысяч тенге — на расширение программ молодежной практики;
10620 тысяч тенге — на создание социальных рабочих мест;
«6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, выделенные в рамках реализации мероприятий Дорожной карты в сумме 15000 тысяч тенге на текущий ремонт автодорог местной сети;
6) в пункте 8:
строки «на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы в сумме 54 386,7 тысяч тенге» изложить в редакции следующего содержания:
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы в сумме 54 386,7 тысяч тенге.
7) подпункт 1 пункта 11:
после строки «1031 тысяч тенге — обеспечение ежемесячной социальной помощью на расходы за коммунальные услуги участников и инвалидов Великой Отечественной войны» дополнить строками следующего содержания:
«Учесть, что в районном бюджете на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, выделенные в рамках реализации мероприятий Дорожной карты на следующие цели:
- на текущий ремонт автодороги от трассы Екатеринбург-Алматы до села Белоярка (0-20 км.) в сумме 50000 тысяч тенге;
- на капитальный ремонт отопления на сумму 5245 тысяч тенге, в том числе:
- сельского клуба с. Шортанды — 1557 тысяч тенге;
- сельского клуба с. Ольгинка — 1918 тысяч тенге;
- сельского клуба с. Актасты — 1770 тысяч тенге;

1) 1 тармақтың 1 тармақшасында:
«2 312 227» санын «2 409 637» санымен алмастыру;
«384 369» санын «382 369» санымен алмастыру;
«7 111» санын «9 111» санына алмастыру;
«1 805 747» санын «1 903 157» санына алмастыру;
2) 1 тармақтың 2 тармақщасында:
«2 403 759,5» санын «2 501 169,5» алмастыру;
3) 4 тармақта:
«807 411» санын «849 576» санымен алмастыру;
4) 5 тармақта:
«721 594» санын «735 219» санымен алмастыру;
5 тармақ 1 тармақшасы келесі мазмұнды жолдармен толықтырылсын:
«13 625 мың теңге – Жол карталары шараларын жүзеге асыру барысында республикалық бюджеттің мақсатты трансферті Новоалександр орта мектебінің шатырын күрделі жөндеуден өткізуге бөлінген»
5) 6 тармақта
«3 577» санын «3 617» санымен алмастыру;
«2 800» санын «2 825» санымен алмастыру;
«777» санын «792» санымен алмастыру;
6-1, 6-2 тармақтарды келесі мазмұнмен толтырылсын:
«6-1. Ескеру, аудандық бюджетте 2009 жылға мақсатты ағымды трансферт республикалық бюджеттен қарастырылған, Жол картасы шарасын жүзеге асыруға бөлінген 13500 мың теңге қаражат, сонымен қатар:
2880 мың теңге – жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге;
10620 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орнын құруға;»
«6-2. Ескеру, аудандық бюджетте 2009 жылға мақсатты ағымды трансферт республикалық бюджеттен қарастырылған, Жол картасы шарасын жүзеге асыруға бөлінген 15000 мың теңге қаражат, жергілікті жүйелік автожолдардың жөндеуіне:»
6) 8 тармақта:
Жолдар «абаттандыру және инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылымды орнықтыру 2008-2010 жылдардағы Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес 54386,7 мың теңге» редакцияда келесі мазмұнда баяндалсын:
«дамытуға, абаттандыруға және (немесе) инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылымның 2008-2010 жылдардағы Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес алынуына 52126 мың теңге соммасында»
7) 11 тармақ 1 тармақшада
«274 684» санын «329 929» санына алмастыру;
Мына жолдан кейін «1031 мың теңге –Ұлы Отан соғысының ардагерлері және мүгедектерге ай сайынғы коммуналдық қызмет үшін әлеуметтік көмекке» келесі мазмұнмен толықтыру:
«Ескеру, аудандық бюджетте 2009 жылға мақсатты ағымды трансферт облыстық бюджеттен қарастырылған, Жол картасы шарасын жүзеге асыруға бөлінген қаражат келесі мақсатқа:
Екатеринбург – Алматы трассасынан Белоярка селосына дейінгі автокөлік жолына ағымдағы жөндеуге 50000 мың теңге соммасында;
Жылу беру жүйесіне күрделі жөндеуге 5245 мың теңге, оның ішінде:
Шортанды селолық клубына – 1557 мың теңге;
Ольгинка селолық клубына – 1918 мың теңге;
Ақтасты селолық клубына – 1770 мың теңге;

8) Дополнить пунктом 13-6 следующего содержания:
«13-6. Учесть, что в районном бюджете на 2009 год предусмотрены средства на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 97 410 тысячи тенге, в том числе:
из республиканского бюджета – 42 165 тысяч тенге;
из местного бюджета – 55 245 тысячи тенге.
Распределение и порядок использования указанных сумм определяются на основании постановления Правительства Республики Казахстан».
2. Приложение 1, 2, 4 к решению сессии районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2008 года № 1-4-122, опубликованного в районных газетах «Аршалы айнасы» от 9 января 2009 года №2, «Вперед» от 10 января 2009 года № 4) изложить в новой редакции, согласно приложения 1,2,3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г. Рыспаев
Секретарь районного
маслихата                                  Ю. Сериков
Согласовано:
Аким Аршалынского
района                                     Е. Маржикпаев
Начальник ГУ «Отдел экономики и
бюджетного планирования
Аршалынского района»                       Т. Чернова
Приложение № 1 к решению
Аршалынского районного маслихата

8) 13-6 тармақты келесі мазмұнмен толықтырылсын:
«13-6. Ескеру, 2009 жылға аудан бюджетінде кадрларды қайта даярлау және жұмыспен қамту аумақтық стратегиясын жүзеге асыруда 97 370 мың теңге қаражат қарастырылған, оның ішінде:
Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферт – 42 125 мың теңге. Облыстық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферт – 55 245 мың теңге.
Көрсетілген қаражат соммасы Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысының негізінде бөлінеді және пайдалану тәртібі анықталады.»
2. 1, 4 – ші қосымшалар аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылға аудандық бюджет»(аймақтық реестрде 2008 жылы 31 желтоқсанда № 1-4-122 ретпен нормативтік құқықтық акті мемлекеттік тіркеуде тіркелген, «Аршалы айнасы» № 2 аудандық газетінде 2009 жылы 9 қаңтарда, «Вперед» № 4 аудандық газетінде 2009 жылы 10 қаңтарда жарияланған) сессия шешімі жаңа редакцияда, 1, 2 қосымшаларға сәйкес осы шешімде баяндалсын.
3. Осы шешім Аршалы ауданының Әділет басқармасында тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап жүзеге асырылады.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Г. Рыспаев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ю. Сериков
Келісілді:
Аршалы ауданының
әкімі                                      Е. Маржықпаев
«Аршалы аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» ММ бастығы                         Т. Чернова
Аршалы аудандық мәслихатының