О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 29 октября 2009 года № 4С-17/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 2 ноября 2009 года № 1-12-116. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № 4С-20-10
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10.02.2010 № 4С-20-10
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Акмолинского областного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год» от 16 октября 2009 года № 4С-17-2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3331 от 27 октября 2009 года) Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-97, опубликован 9 января 2009 года в районной газете «Целинное знамя») с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Жаркаинского районного маслихата от 27 февраля 2009 года № 4С-13/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-105, опубликован 13 марта 2009 года в районной газете «Целинное знамя» № 11), от 7 апреля 2009 года № 4С-14/6 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрирован  в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-106, опубликован 17 апреля 2009 года в районной газете «Целинное знамя» № 17), от 24 апреля 2009 года № 4С-15/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-108, опубликован 8 мая 2009 года, в районной газете «Целинное знамя» № 20), от 24 июля 2009 года № 4С-16/3 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-112, опубликован 15 августа 2009 года в районной газете «Целинное знамя» № 32) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1:

Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 қазандағы № 4С-17/2 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 қарашада № 1-12-116 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № 4С-20-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.02.10 № 4С-20-10 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексі 106 бабының 2 тармағындағы 4 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6 бабының 1 тармағындағы 1 тармақшасына және (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 27 қазандағы № 3331 болып тіркелген) Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 4С-17-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1.(Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-12-97 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы «Целинное знамя» аудандық газетінде болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-12-105 болып тіркелген, 2009 жылғы 13 наурыздағы «Целинное знамя» аудандық газетінде № 11 болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 4С-13/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-12-106 болып тіркелген, 2009 жылғы 17 сәуірдегі «Целинное знамя» аудандық газетінде № 17 болып жарияланған) 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 4С-14/6 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-12-108 болып тіркелген, 2009 жылғы 8 мамырдағы «Целинное знамя» аудандық газетінде № 20 болып жарияланған) 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 4С-15/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-12-112 болып тіркелген, 2009 жылғы 15 тамыздағы «Целинное знамя» аудандық газетінде № 32 болып жарияланған) 2009 жылғы 24 шілдедегі № 4С-16/3 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:

цифры «1 691 269,3» заменить на цифры «1 699 735,2»;
цифры «160 096» заменить на цифры «161 596»;
цифры «20 647» заменить на цифры «19 147»;
цифры «1 505 305,3» заменить на цифры «1 513 771,2»;
в подпункте 2:
цифры «1 714 687,6» заменить на цифры «1 723 153,5»;
в пункте 4:
цифры «402 656» заменить на цифры «410 894,9»;
в подпункте 1:
цифры «141 013» заменить на цифры «140 210,9»;
цифры «4 097» заменить на цифры «3 973,1»;
цифры «5 541» заменить на цифры «5 374,8»;
цифры «12 717» заменить на цифры «12 205»;
в подпункте 2:
цифры «261 643» заменить на цифры «270 684»;
цифры «79 634» заменить на цифры «88 675»;
в пункте 5:
цифры «293 994,3» заменить на цифры «294 221,3»;
в подпункте 1:цифры «99 630,2» заменить на цифры «99 857,2»;
после строки «8 000 тысяч тенге – на ремонт котельной № 1 в городе Державинске» дополнить строкой следующего содержания:
«227 тысяч тенге – на оказание социальной помощи студентам из малообеспеченных семей на оплату за учебу»;
в пункте 6:
цифры «1 800» заменить на цифры «980».
2. Приложение 1 к решению Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года №4С-11/3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-97, опубликован 9 января 2009 года в районной газете «Целинное знамя») изложить в новой редакции, согласно приложению 1 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении  юстиции Жаркаинского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А. Демьянов
Секретарь районного
маслихата                                  Б. Швачкин
СОГЛАСОВАНО:
Аким Жаркаинского района                   А. Калжанов
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Жаркаинского района                        Б. Ахметова
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Жаркаинского района                        З. Коржумбаева
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного маслихата

«1 691 269,3» сандары «1 699 735,2» сандарына ауыстырылсын;
«160 096» сандары «161 596» сандарына ауыстырылсын;
«20 647» сандары «19 147» сандарына ауыстырылсын;
«1 505 305,3» сандары «1 513 771,2» сандарына ауыстырылсын;
2 тармақшасындағы:
«1 714 687,6» сандары «1 723 153,5» сандарына ауыстырылсын;
4 тармақтың:
«402 656» сандары «410 894,9» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақшасындағы:
«141 013» сандары «140 210,9» сандарына ауыстырылсын;
«4 097» сандары «3 973,1» сандарына ауыстырылсын;
«5 541» сандары «5 374,8» сандарына ауыстырылсын;
«12 717» сандары «12 205» сандарына ауыстырылсын;
2 тармақшасындағы:
«261 643» сандары «270 684» сандарына ауыстырылсын;
«79 634» сандары «88 675» сандарына ауыстырылсын;
5 тармақтың:
«293 994,3» сандары «294 221,3» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақшасындағы:
«99 630,2» сандары «99 857,2» сандарына ауыстырылсын;
"8 000 мың теңге - Державин қаласындағы № 1 қазандықтың жөндеуіне" жолдарынан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"227 мың теңге - Аз қамсызданатын отбасындағы студенттердің оқуына төлеуге әлеуметтік көмек көрсетуге";
6 тармақтың:
«1 800» сандары «980» сандарына ауыстырылсын.
2. (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-12-97 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2009 жылғы 9 қаңтардағы болып жарияланған), Жарқайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне берілген 1 қосымша осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Демьянов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б. Швачкин
КЕЛІСІЛГЕН:
Жарқайың ауданының әкімі                   А. Қалжанов
Жарқайың ауданының
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б. Ахметова
«Жарқайың ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З. Қоржымбаева
Жарқайың аудандық мәслихатының

1 200
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
81
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 798
1
Государственная пошлина
1 798
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судовзаявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1 100
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
410
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
60
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
196
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
15
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского , служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
6
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
11
2
Неналоговые поступления
5 221
01
Доходы от государственной собственности
121
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
121
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
121
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
5 100
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
5 100
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
5 100
3
Поступления от продажи основного капитала

1 200
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
81
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
1 798
1
Мемлекеттік баж
1 798
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1 100
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
410
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
60
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін  мемлекеттік баж
196
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
15
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден  жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
6
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
11
2
Салықтық емес түсiмдер
5 221
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
121
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
121
04
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
121
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
5 100
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
5 100
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
5 100
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер