О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-15-5 "О бюджете Жаксынского района на 2009 год"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 27 октября 2009 года № ВС-21-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 9 ноября 2009 года № 1-13-99. Утратило силу - решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 4 февраля 2010 года № с-24-5
Сноска. Утратило силу - решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 04.02.2010 № с-24-5
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2009 год» от 24 декабря 2008 года № С-15-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-82, опубликовано 16 января 2009 года в районной газете «Жаксынский вестник»), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Жаксынского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Жаксынского районного маслихата от 7 апреля 2009 года № ВС-18-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-15-5 «О бюджете Жаксынского района на 2009», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-88, опубликовано 24 апреля 2009 года в районной газете «Жаксынский вестник» № 17), решением Жаксынского районного маслихата от 23 апреля 2009 года № С-19-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-15-5 «О бюджете Жаксынского района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-90, опубликовано 22 мая 2009 года в районной газете «Жаксынский вестник» № 22), решением Жаксынского районного маслихата от 17 июля 2009 года № С-20-3 «О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-15-5 «О бюджете Жаксынского района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-94, опубликовано 7 августа 2009 года в районной газете «Жаксынский вестник» № 32), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 "Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 қазандағы № ВС-21-2 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 қарашада № 1-13-99 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 4 ақпандағы № с-24-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2010.02.04 № с-24-5 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-13-82 тіркелген, 2009 жылдың 16 қаңтарда аудандық «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланды), Жақсы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 7 сәуірдегі № ВС-18-3 «Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 «Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-13-88 тіркелген, 2009 жылдың 24 сәуірде № 17 аудандық «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланды), Жақсы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі № С-19-3 «Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 «Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-13-90 тіркелген, 2009 жылдың 22 мамырда № 22 аудандық «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланды), Жақсы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 17 шілдедегі № С-20-3 «Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-13-94 тіркелген, 2009 жылдың 7 тамызда № 32 аудандық «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланды), шешімдермен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгерістер еңгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:

цифры «1795734,3» заменить на цифры «1792984,9»;
цифры «228145» заменить на цифры «240684»;
цифры «5967» заменить на цифры «5966»;
цифры «9772» заменить на цифры «3234»;
цифры «1551850,3» заменить на цифры «1543100,9»;
в подпункте 2:
цифры «1787511» заменить на цифры «1784761,6»;
в пункте 2:
в подпункте 2):
исключить абзацы следующего содержания:
«дивидендов на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности»;
«поступлений от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета»;
в подпункте 3):
исключить абзац следующего содержания:
«платы за продажу права аренды земельных участков»
в пункте 3:
цифры «615162,3» заменить на цифры «606412,9»;
в пункте 4:
цифры «15933» заменить на цифры «15696,9»;
цифры «6355» заменить на цифры «6349»;
цифры «5541» заменить на цифры «5374,8»;
цифры «4097» заменить на цифры «3973,1»;
в пункте 7:
цифры «116335» заменить на цифры «108277»;
цифры «55676» заменить на цифры «47618»;
в пункте 8:
цифры «66690,2» заменить на цифры «66294,9»;
в пункте 8, подпункте 1):
цифры «46424,2» заменить на цифры «45994,9»;
цифры «27796,2» заменить на цифры «27417,9»;
цифры «463» заменить на цифры «446»;
2. Приложения 1, 4 к решению районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-15-5 «О бюджете Жаксынского района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-82 опубликовано от 16 января 2009 года в районной газете «Жаксынский вестник»), изложить в новой редакции, согласно приложений 1,2 к настоящему решению.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата                                  М.Мейрамов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности акима
Жаксынского района                         С.Утишев
Начальник ГУ «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Жаксынского района»                        К.Дузелбаев
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата

«1795734,3» сандары «1792984,9» сандарына ауыстырылсын;
«228145» сандары «240684» сандарына ауыстырылсын;
«5967» сандары «5966» сандарына ауыстырылсын;
«9772» сандары «3234» сандарына ауыстырылсын;
«1551850,3» сандары «1543100,9» сандарына ауыстырылсын.
2-тармақшада:
«1787511» сандары «1784761,6» сандарына ауыстырылсын;
2 тармақта:
2) тармақшада:
келесі мазмұндағы азат жолдар алынып тасталсын:
«мемлекеттік акция пакетіндегі жатқан коммуналдық меншіктер»;
«Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік мекемелердің қызметтерін іске асыру түсімдері»;
3) тармақшада:
Азат жолындағы келесі сөздер шығарылсын:
«Жер телімдерін жалға беру сатып алу құқығы» сөзі алынып тасталынсын;
3 тармақта:
«615162,3» сандары «606412,9» сандарына ауыстырылсын;
4 тармақта:
«15933» сандары «15696,9» сандарына ауыстырылсын;
«6355» сандары «6349» сандарына ауыстырылсын;
«5541» сандары «5374,8» сандарына ауыстырылсын;
«4097» сандары «3973,1» сандарына ауыстырылсын;
7 тармақта:
«116335» сандары «108277» сандарына ауыстырылсын;
«55676» сандары «47618» сандарына ауыстырылсын;
8 тармақта:
«66690,2» сандары «66294,9» сандарына ауыстырылсын;
8 тармақтың, 1) тармақшасында:
«46424,2» сандары «45994,9» сандарына ауыстырылсын;
«27796,2» сандары «27417,9» сандарына ауыстырылсын;
«463» сандары «446» сандарына ауыстырылсын;
2. Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 «Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-13-82 тіркелген, 2009 жылдың 16 қаңтарда «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған) шешімінің 1,4 қосымшасы осы шешімнің 1,2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3.Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М.Мейрамов
Жақсы аудандық мәслихат
хатшысы                                    Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН:
Жақсы ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          С.Өтешов
«Жақсы ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» ММ бастығы                         Қ.Дүзелбаев
Жақсы аудандық мәслихатының