О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 14-85 "О бюджете Зерендинского района на 2009 год"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 24 июля 2009 года № 19-117. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 29 июля 2009 года № 1-14-99. Утратило силу - решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 27-173
Сноска. Утратило силу - решением  Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2010 № 27-173
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 15 июля 2009 года № 4С-16-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3328 и согласно представления акима района от 21 июля 2009 года № 856, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 18 декабря 2008 года  № 14-85 «О бюджете Зерендинского района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-89, опубликовано в газете «Зеренді» от 9 января 2009 года № 02(06), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением сессии районного маслихата от 31 марта 2009 года № 16-96, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-95, опубликовано в газете «Зеренді» от 17 апреля 2009 года № 28(32),решением сессии районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 18-111, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-96, опубликовано в газете «Зеренді» от 15 мая 2009 года № 35), следующие изменения и дополнение:
1) в подпункте 1 пункта 1:
цифры «2 162 180» заменить на цифры «2 194 321,6»;
цифры «715 592» заменить на цифры «717 092»;
цифры «12 096» заменить на цифры «13 596»;
цифры «49 372» заменить на цифры «60 372»;
цифры «1 385 120» заменить на цифры «1 403 261,6»;
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «2 104 885,7» заменить на цифры «2 137 027,3»;
2) в пункте 5:
цифры «108 079» заменить на цифры «106 903,2»;
в подпункте 1:
цифры «29 687» заменить на цифры «28 795,8»;
цифры «5 400» заменить на цифры «5 043,8»;

Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 "Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 шілдедегі № 19-117 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 шілдеде № 1-14-99 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 27-173 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының  2010.04.09 № 27-173 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3328 тіркелген Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі № 4С-16-3 Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы шешіміне және аудан әкімінің 2009 жылғы 21 шілдедегі № 856 ұсынысына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-14-89 нөмірімен тіркеліп, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 02(06) «Зеренді» газетінде жарияланған, Зеренді аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 «Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешіміне, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-14-95 нөмірімен тіркеліп, 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 28(32) «Зеренді» газетінде жарияланған, 2009 жылғы 31 наурыздағы № 16-96 шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-14-96 нөмірімен тіркеліп, 2009 жылғы 15 мамырдағы № 35 «Зеренді» газетінде жарияланған, 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 18-111 Зеренді аудандық мәслихаттың шешімімен енгізілген өзгертулер мен толықтырулармен бірге) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1 тармақшасындағы:
«2 162 180» саны «2 194 321,6» санымен ауыстырылсын;
«715 592» саны «717 092» санымен ауыстырылсын;
«12 096» саны «13 596» санымен ауыстырылсын;
«49 372» саны «60 372» санымен ауыстырылсын;
«1 385 120» саны «1 403 261,6» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасындағы:
«2 104 885,7» саны «2 137 027,3» санымен ауыстырылсын;
2) 5 тармақта:
«108 079» саны «106 903,2» санымен ауыстырылсын.
1 тармақшада:
«29 687» саны «28 795,8» санымен ауыстырылсын;
«5 400» саны «5 043,8» санымен ауыстырылсын;

3) в пункте 5-1:
цифры «58 714» заменить на цифры «83 011,2»;
строку «из республиканского бюджета – 58 714 тысяч тенге» изложить в новой редакции «из республиканского бюджета – 77 967,4 тысяч тенге, из областного бюджета - 5 043,8 тысяч тенге» и дополнить строкой следующего содержания:
«19 980 тысяч тенге – на капитальный ремонт Чаглинской средней школы села Чаглинка».
2. В решении районного маслихата от 31 марта 2009 года № 16-96 «О внесении изменений и дополнений в решение районного Маслихата от 18 декабря 2008 года № 14-85 «О бюджете Зерендинского районного Маслихата» в пунктах 1 и 2 слово «Региональном» исключить.
3. Приложение 1, 2, 4 к решению Зерендинского районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 14-85 «О бюджете Зерендинского района на 2009 год» зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-89, опубликован в газете «Зеренді» от 9 января 2009 года № 02(06) изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        И.Поздняков
Секретарь
районного маслихата                        К.Хасенов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Зерендинского района                       Е.Сагдиев
Исполняющяя обязанности
начальника отдела
экономики и бюджетного
планирования
Зерендинского района                       Д.Ашамаева
Приложение 1
к решению Зерендинского районного
маслихата от 24 июля 2009 года
№ 19-117
Приложение 1
к решению Зерендинского районного
маслихата от 18 декабря 2008 года
№ 14-85 о бюджете Зерединкого
района на 2009 год
Бюджет района на 2009 год
Категория
Сумма
Функциональная группа
Класс
Функциональная подгруппа
Подкласс
Администратор бюджетных программ
Специфика
Программа
1
2
3
4
5
6
7
I. Доходы
219432166
1
Налоговые поступления

3) 5 тармақтың 1 тармақшасындағы:
«58 714» саны «83 011,2» санымен ауыстырылсын;
«республикалық бюджеттен – 58 714 мың теңге» жолын жаңа редакцияда «республикалық бюджеттен – 77 967,4 мың теңге, облыстық бюджеттен – 5 043,8 мың теңге» және жолды келесі мазмұнмен толықтырылсын:
«19 980 мың теңге – Чаглинка селосындағы Чаглинка орта мектебінің негізгі жөндеуіне».
2. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 31 наурыздағы № 16-96 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 «Зеренді ауданының 2009 жылға арналға бюджеті туралы» шешімінің 1 және 2 тармақтарындағы «Аймақтық» сөзі шығарылсын.
3. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-14-89 нөмірімен тіркеліп, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 02(06) «Зеренді» газетінде жарияланған, 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 «Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешімінің 1, 2, 4 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                             И.Поздняков
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    К.Хасенов
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданының
әкімі                                      Е.Сағдиев
Зеренді ауданының
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі бастығының
міндетін атқарушы                          Д.Ашамаева
2008 жылғы 24 шілдедегі
№ 1-117 шешіміне
1 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85
Зеренді ауданының 2009 жылғы
бюджет туралы
шешіміне
1 қосымша
2009 жылғы аудандық бюджет
Санаттар
Сома
Функционалдық топ
Сыныптар
Кіші функция
Сыныпша
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Айырықшалық
Бағдарлама
Атаулары
1
2
3
4
5
6
7
І.Түсімдер
2194321,6
1
Салықтық түсімдер

620
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
4858
1
Государственная пошлина
4858
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов,  заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
3308
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1000
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
150
08
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию места жительства
300
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
25
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозолей
25
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
50
2
Не налоговые поступления
13596
01
Доходы от государственной собственности
1569
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1569
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1569
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
11997
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан,за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
11997
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
11997
06
Прочие не налоговые поступления
30
1
Прочие не налоговые поступления
30
09
Другие не налоговые поступления в местный бюджет
30
3
Поступления от продажи основного капитала

620
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
4858
1
Мемлекеттік баж
4858
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап етуістері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының  дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
3308
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1000
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
150
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
300
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
25
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрле
25
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
50
2
Салықтық емес түсiмдер
13596
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
1569
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1569
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1569
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
11997
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
11997
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар мен санкциялар
11997
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
30
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
30
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
30
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
190
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
190

123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының жұмыс істеуі
190
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
190