О присвоении наименований микрорайонам и улицам в ауле Кабанбай батыра и в селах Кызылжар, Нура, Сарыадыр
Решение Акима сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района Акмолинской области от 10 августа 2009 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 8 сентября 2009 года № 1-17-101
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протоколов сходов жителей аула Кабанбай батыра от 3 июля 2009 года № 4, села Кызылжар от 2 июля 2009 года № 3, села Нура от 2 июля 2009 года № 1, села Сарыадыр от 2 июля 2009 года № 2 аким сельского округа Кабанбай батыра РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования микрорайонам:
в ауле Кабанбай батыра:
микрорайону № 1 - наименование «Юго-Восток»,
микрорайону № 2 – наименование «Жастар»;
2. Присвоить наименования улицам:
в ауле Кабанбай батыра:
улице № 1 – наименование «Первая»,
улице № 2 – наименование «Вторая»,
улице № 3 – наименование «Третья»,
улице № 4 – наименование «Четвертая»;
в селе Кызылжар:
улице № 1 – наименование «Первая»,
улице № 2 - наименование «Вторая»,
улице № 3 – наименование «Третья»,
улице № 4 – наименование «Четвертая»,
улице № 5 – наименование «Пятая»,
улице № 6 – наименование «Шестая»,
улице № 7 – наименование «Седьмая»,
улице № 8 – наименование «Восьмая»,
улице № 9 – наименование «Девятая»,
улице № 10 - наименование «Жагалау»,
улице № 11 – наименование «Орталык»,
улице № 12 – наименование «имени Динмухамеда Кунаева»,
улице № 13 – наименование «Достык»;
улице № 14 – наименование «Бейбитшилик»,
улице № 15 – наименование «Кабанбай батыра»,
улице № 16 – наименование «Желтоксан»,
улице № 17 – наименование «имени Абдилды Тажибаева»;
в селе Нура:
улице № 1 – наименование «Орталык»,
улице № 2 – наименование «Вторая»,
улице № 3 – наименование «Третья»,
улице № 4 – наименование «Четвертая»;
в селе Сарыадыр:
улице № 1 – наименование «Орталык».
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
О.В.Прутов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры и
развития языков
Целиноградского района»                    Ш.Утегенова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства
Целиноградского района»                    А.Сагымбаев

Қабанбай батыр, Қызылжар, Нұра, Сарыадыр ауылдарында көшелерге және шағын аудандарға атаулар беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қабанбай батыр ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 10 тамыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 қыркүйекте № 1-17-101 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасынын 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, № 4 2009 жылдың 3 шілдедегі Қабанбай батыр ауылының, № 3 2009 жылдың 2 шілдедегі Қызылжар ауылының, № 1 2009 жылдың 2 шілдедегі Нұра ауылының, № 2 2009 жылдын 2 шілдедегі Сарыадыр ауылының тұрғындары жиналыстарының хаттамаларын есепке ала отырып, Қабанбай батыр ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Шағын аудандарға атаулар берілсін:
Қабанбай батыр ауылында:
№ 1 шағын ауданға – атауы «Юго-Восток»,
№ 2 шағын ауданға – атауы «Жастар»;
2. Көшелерге атаулар берілсін:
Қабанбай батыр ауылында:
№ 1 көшесіне – атауы «Бірінші»,
№ 2 көшесіне – атауы «Екінші»,
№ 3 көшесіне – атауы «Үшінші»,
№ 4 көшесіне – атауы «Төртінші»;
Қызылжар ауылында:
№ 1 көшесіне – атауы «Бірінші»,
№ 2 көшесіне – атауы «Екінші»,
№ 3 көшесіне – атауы «Үшінші»,
№ 4 көшесіне – атауы «Төртінші»;
№ 5 көшесіне – атауы «Бесінші»,
№ 6 көшесіне – атауы «Алтыншы»,
№ 7 көшесіне – атауы «Жетінші»,
№ 8 көшесіне – атауы «Сегізінші»,
№ 9 көшесіне – атауы «Тоғызыншы»,
№ 10 көшесіне – «Жағалау» атауы,
№ 11 көшесіне – «Орталық» атауы,
№ 12 көшесіне – «Дінмұхамед Қонаев атындағы» атауы,
№ 13 көшесіне – «Достық» атауы,
№ 14 көшесіне –«Бейбітшілік» атауы,
№ 15 көшесіне – «Кабанбай батыр» атауы,
№ 16 көшесіне – «Желтоқсан» атауы,
№ 17 көшесіне – «Әбділдә Тәжібаев атындағы» атауы;
Нұра ауылында:
№ 1 көшесіне – «Орталық» атауы,
№ 2 көшесіне – атауы «Екінші»,
№ 3 көшесіне – атауы «Үшінші»,
№ 4 көшесіне – атауы «Төртінші»;
Сарыадыр ауылында:
№ 1 көшесіне – «Орталық» атауы;
2. Осы шешімімнің орындалуын бақлауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі.
О.В.Прутов
КЕЛІСІЛДІ:
«Целиноград ауданды
мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ш.Өтегенова
«Целиноград ауданды
сәулет және
қалақұрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Сағымбаев