О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2008 года "О бюджете района на 2009 год"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 29 апреля 2009 года № С-15/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 5 мая 2009 года № 1-18-70. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 1 февраля 2010 года № С-23/4
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 01.02.2010 № С-23/4
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, на основании решения областного маслихата от 22 апреля 2009 года № 4С-14-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год»», а также предложением акимата Шортандинского района, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 24 декабря 2008 года № С-11/3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-62, опубликованное в районной газете «Вести» № 3 от 24 января 2009 года и «Өрлеу» № 3 от 24 января 2009 года), с последующими изменениями и дополнениями внесенными решением Шортандинского районного маслихата от 18 февраля 2009 года № С-13/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2009 года «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-64, опубликованное в районной газете «Вести» № 11 от 21 марта 2009 года и «Өрлеу» № 11 от 21 марта 2009 года), решением Шортандинского районного маслихата от 8 апреля 2009 года № С-14/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2009 года «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-69) следующие изменения и дополнения:
Сноска. Пункт 1 с изменениями внесенными решением Шортандинского районного маслихата от 29.10.2009 № С-20/6
1) в подпункте 1) пункта 1 цифры «1 971 223,1» заменить на цифры «2 233 358,1», цифры «1 516 719,1» заменить на цифры «1 778 854,1»;
в подпункте 2) пункта 1 цифры «2 026 886,8» заменить на цифры «2 289 021,8»;

Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі № С-15/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 мамырда № 1-18-70 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 1 ақпандағы № С-23/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010.02.01 № С-23/4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсанындағы Бюджеттік кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1  армағының 1) тармақшасына сәйкес, облыстық мәслихат сессиясының 2009 жылдың 22 сәуіріндегі № 4С-14-3 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсанындағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімі негізінде, сонымен қатар Шортанды ауданы әкімдігінің ұсынысымен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-62 тіркелген, 2009 жылдың 24 қаңтарында № 3 аудандық «Вести» және 2009 жылдың 24 қаңтарында № 3 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған), Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 18 ақпанындағы № С-13/2 «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-64 тіркелген, 2009 жылдың 21 наурызында № 11 аудандық «Вести» және 2009 жылдың 21 наурызында № 11 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған) шешімімен, Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 8 сәуіріндегі № С-14/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-69 тіркелген) шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
Ескерту. 1-тармаққа өзгертулер енгізілді - Шортанды аудандық мәслихатының 2009.10.29 № С-20/6
1) 1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
«1 971 223,1» цифрлары «2 233 358,1» цифрларына ауыстырылсын,
«1 516 719,1» цифрлары «1 778 854,1» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
«2 026 886,8» цифрлары «2 289 021,8» цифрларына ауыстырылсын.

2) в подпункте 4) пункта 6 цифры «984» заменить на цифры «1 002»;
в подпункте 5) пункта 6 цифры «2 100» заменить на цифры «2 117»;
3) в подпункте 4) пункта 7 цифры «134 534» заменить на цифры «264 235»;
4) в пункте 10 цифры «9 090» заменить на цифры «2 882»;
5) подпункт 9) пункта 13-1 изложить в новой редакции:
«9) на разработку проектно-сметной документации на средний ремонт и средний ремонт автомобильной дороги по улице Мира поселка Шортанды в сумме 1300 тысяч тенге»;
6) дополнить пунктом 13-2 следующего содержания:
«13-2. Учесть в бюджете района на 2009 год целевые текущие трансферты из областного бюджета:
1) на ремонт отопительной системы Новоселовской средней школы в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 3 500 тысяч тенге;
2) на капитальный ремонт водопроводных сетей станции Кара-Адыр в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 78 026 тысяч тенге.
7) дополнить пунктом 13-3 следующего содержания:
«13-3. Учесть в бюджете района на 2009 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
1) на молодежную практику в сумме 5 310 тысяч тенге и на создание новых рабочих мест в сумме 9 810 тысяч тенге в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
2) на капитальный ремонт Новокубанской средней школы в сумме 15 753 тысяч тенге в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
3) на текущий ремонт автомобильных дорог местной сети в сумме 20 000 тысяч тенге в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров».
2. Приложения 1, 2, 4 к решению районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 «О бюджете района на 2009 год» изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2, 3 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Коровина
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
СОГЛАСОВАНО:
Аким района                                С.Камзебаев
Начальник
отдела экономики и
бюджетного планирования                    О.Мут
Начальник
отдела финансов                            Л.Жевлакова
Приложение № 1
к решению сессии
районного маслихата № С-15/2
от 29.04.2009 года
«О внесении изменений
и дополнений в решение
районного маслихата № С-11/3

2) 6 тармақтың 4) тармақшасындағы:
«984» цифрлары «1 002» цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақтың 5) тармақшасындағы:
«2 100» цифрлары «2 117» цифрларына ауыстырылсын;
3) 7 тармақтың 4) тармақшасындағы:
«134 534» цифрлары «264 235» цифрларына ауыстырылсын;
4) 10 тармақтағы «9 090» цифрлары «2 882» цифрларына ауыстырылсын;
5) 13-1 тармақтың 9) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«9) Шортанды кентінің Мира көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге және орташа жөдеуге 1 300 мың теңге сомасында»;
6) 13-2 тармағы келесі мазмұнда толықтырылсын:
«13-2. 2009 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттер есепке алынсын:
1) аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде Новоселовка орта мектебінің жылу беру жүйесін жөндеуге 3 500 мың теңге сомасында;
2) аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде Қара-Адыр станциясының су құбырлары желілерін күрделі жөндеуге 78 026 мың теңге сомасында.
7) 13-3 тармағы келесі мазмұнда толықтырылсын:
«13-3. 2009 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттер есепке алынсын:
1) айма қтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде жастар практикасына 5 310 мың теңге сомасында және жаңа жұмыс орындарын құруға 9 810 мың теңге сомасында;
2) аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде Новокубанка орта мектебінің күрделі жөндеуіне 15 753 мың теңге сомасында;
3) аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде жергілікті автомобиль жолдары желілерін ағымдағы жөндеуге 20 000 мың теңге сомасында».
2. Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешімінің 1, 2, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Шортанды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен қүннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа кіреді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Коровина
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімі                                С.Қамзебаев
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің
бастығы                                    О.Мут
Қаржы бөлімінің
бастығы                                    Л.Жевлакова
Аудандық мәслихаттың
29.04.2009 жылғы № С-15/2
«Аудандық мәслихаттың