Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 4 мая 2009 года № 1019. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 12 мая 2009 года № 3-1-109. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 10 января 2019 года № 55
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 10.01.2019 № 55 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению.
2. ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г.Актобе" оснастить указанные места щитами-стендами и тумбами.

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 4 мамырдағы № 1019 қаулысы. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2009 жылдың 12 мамырда № 3-1-109 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 55 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 10.01.2019 № 55 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Ақтөбе қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ аталған орындарды қалқан-стендтермен және тумбалармен жарақтандырсын.

3. Признать утратившим силу постановление акимата города Актобе от 29 июня 2007 года № 1730 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов", зарегистрированное в Управлении юстиции города Актобе 29 июня 2007 года за № 3-1-74, опубликованное в газетах "Актобе" от 12 июля 2007 года № 86-87 и "Актюбинский вестник" от 17 июля 2007 года № 88.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким города А.Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата города
от 4 мая 2009 года № 1019
Места для размещения агитационных печатных материалов по городу Актобе

3. Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2007 жылғы 29 маусымда № 3-1-74 болып тіркелген, 2007 жылғы 12 шілдедегі № 86-87 "Ақтөбе" және 2007 жылғы 17 шілдедегі № 88 "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 29 маусымдағы № 1730 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы алғашқы рет ресми түрде жарияланған соң күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А.Мұхамбетов
Қала әкімдігінің
2009 жылғы 4 мамырдағы
№ 1019 қаулысына
қосымша
Ақтөбе қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата города Актобе Актюбинской области от 28.12.2015 № 5058 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
округа
Для размещения агитационных печатных материалов
Наименование
Количество
1.
Возле здания коммунального государственного учреждения "Центр социальной адаптации лиц без определенного места жительства города Актобе", расположенного по адресу: улица Кобозева, дом 12.
щит-стенд
1
2.
Возле магазина "Мебельный" товарищества с ограниченной ответственностью "Уакыт и К", расположенного по адресу: улица Ломоносова, дом 26.
щит-стенд,
тумба
1
1
3.
Угол улиц Шернияза и Некрасова, у стоматологической клиники "Дантист" товарищества с ограниченной ответственностью "Инмед"
тумба
1
Возле товарищества с ограниченной ответственностью "Городской парк имени А.С. Пушкина", расположенного по адресу: улица Шернияза, дом 72.
тумба
1
4.
Возле здания государственного учреждения "Средняя школы № 13", расположенного по адресу: улица Мирзояна, дом 6.
щит-стенд
1
5.
Возле сервиса технического обслуживания "Карета" индивидуального предприятия "Тарасов С.А.", расположенного по адресу: улица Оренбургская, дом 14.
щит-стенд
1
6.
Возле здания частного учреждения "Финансовый экономический колледж города Актобе", расположенного по адресу: улица Арынова, дом 1.
щит-стенд
1
7.
Угол улиц А.Иманова и 1905 года
щит-стенд
1
8.
Возле супермаркета "Анвар" товарищества с ограниченной ответственностью "Анвар", расположенного по адресу: 11 микрорайон, дом 47.
щит-стенд,
тумба
1
1
9.
Возле здания государственного учреждения "Гимназия № 51", расположенного по адресу: 12 микрорайон.
щит-стенд
1
10.
Угол улицы Рыскулова и проспекта Мира
щит-стенд
1
11.
Возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Актюбинский областной театр кукол "Алакай", расположенного по адресу: проспект Мира, дом 17.
щит-стенд
1
12.
Возле филиала банка Акционерного общества "Сбербанк", расположенного по адресу: проспект Абилкайыр хана, дом 8.
щит-стенд
1
13.
Возле магазина "Акватория" товарищества с ограниченной ответственностью "Акватория Актобе", расположенного по адресу: улица Есет батыра, дома 69
щит-стенд
1
Возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Актюбинский гуманитарный колледж", расположенного по адресу: улица Есет батыра, дом 73.
тумба
1
14.
Возле супермаркета "Дина" товарищества с ограниченной ответственностью "Лучшее решение", расположенного по адресу: проспект Абилкайыр хана, дом 34.
щит-стенд,
тумба
1
2
15.
Возле супермаркета "Анвар" товарищества с ограниченной ответственностью "Анвар", расположенное по адресу: улица Есет батыра, дом 109.
щит-стенд
1
16.
Возле республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актюбинский региональный университет имени Кудайбергена Жубанова", расположенного по адресу: улица Братьев Жубановых, дом 267.
щит-стенд
1
17.
угол улицы Пацаева и проспекта Санкибай батыра
щит-стенд
1
18.
Возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Торговый дом ДСК", расположенного по адресу: проспект А.Молдагуловой, дом 17.
щит-стенд
1
19.

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 28.12.2015 № 5058 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Округ №
Үгіттік баспа материалдары орналастырылатын орын
Атауы
Саны
1.
Кобозев көшесі, 12 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Ақтөбе қаласының белгілі тұрағы жоқ тұлғаларды және қылмыстық жазасын өтеген тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жаңында.
қалқан-стенд
1
2.
Ломоносов көшесі, 26 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Уакыт и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Мебельный" дүкені жаңында.
қалқан-стенд, тумба
1
1
3.
Шернияз және Некрасов көшелерінің бұрышында орналасқан "Инмед" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Дантист" тіс емдеу клиникасы жаңында.
тумба
1
Шернияз көшесі, 72 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "А.С.Пушкин атындағы қалалық саябақ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жаңында.
тумба
1
4.
Мирзоян көшесі, 6 мекен-жайында "№ 13 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жаңында.
қалқан-стенд
1
5.
Оренбургская көшесі, 14 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Тарасов С.А." жеке кәспікерлігінің "Карета" техникалық қызмет көрсету сервисі жаңында.
қалқан-стенд
1
6.
Арынов көшесі, 1 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Ақтөбе қаржы-экономикалық колледжі" жеке меншік мекемесінің ғимаратының жаңында.
қалқан-стенд
1
7.
А.Иманов және 1905 көшелерінің бұрышында.
қалқан-стенд
1
8.
11 шағын аудан, 47 үй, мекен-жайында орналасқан "Анвар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Анвар" супермаркеті жаңында.
қалқан-стенд, тумба
1
1
9.
12 шағын аудан, "№ 51 гимназия" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жаңында.
қалқан-стенд
1
10.
Рысқұлов көшесі мен Мир даңғылының бұрышында.
қалқан-стенд
1
11.
Мир даңғылы, 17 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Ақтөбе облыстық "Алақай" қуыршақ театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жаңында.
қалқан-стенд
1
12.
Әбілқайыр хан даңғылы, 8 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Сбербанк" акционерлік қоғамдастығы филиалының жаңында.
қалқан-стенд
1
13.
Есет батыр көшесі, 69 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Акватория Актобе" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Акватория" дүкені жаңында.
қалқан-стенд
1
Есет батыр көшесі, 73 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Ақтөбе гуманитарлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жаңында.
тумба
1
14.
Әбілқайыр хан даңғылы, 34 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Лучшее решение" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Дина" супермаркеті жаңында.
қалқан-стенд, тумба
1
2
15.
Есет батыр көшесі, 109 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Анвар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Анвар" супермаркетінің жаңында.
қалқан-стенд
1
16.
Ағайынды Жұбановтар көшесі, 267 үй, мекен-жайында орналасқан "Құдайберген Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны жаңында
қалқан-стенд
1
17.
Пацаев көшесі мен Сәңкібай батыр даңғылының бұрышы.
қалқан-стенд
1
18.
Ә.Молдағұлова даңғылы, 17 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "ДСК сауда үйі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты жаңында.
қалқан-стенд
1
19.

Возле здания государственного учреждения "Средняя школа № 17", расположенного по адресу: улица 101 Стрелковой бригады, дом 5.
щит-стенд
1
20.
Возле супермаркета "Дина" товарищества с ограниченной ответственностью "Лучшее решение", расположенного по адресу: улица Братьев Жубановых, дом 302.
щит-стенд
1
21.
1) Возле семейной амбулатории государственного коммунального предприятия "Городская поликлиника № 5", расположенной по адресу: поселок Кирпичный, улица Кирпичная, дом 5,
2) село Курайлы – возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Курайлинского сельского округа";
3) село Новое – возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Нового сельского округа";
щит-стенд
3
22.
село Кенеса Нокина – возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Благодарного сельского округа".
щит-стенд
1
23.
Возле кафе "Грейс" индивидуального предприятия "Тулебаева Э.С.", расположенное по адресу: село Каргалинское, улица Сатпаева, дом 42.
щит-стенд
1
ИТОГО:
31

101 атқыштар бригадасы көшесі, 5 үй, мекен-жайында орналасқан "№ 17 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында.
қалқан-стенд
1
20.
Ағайынды Жұбановтар көшесі, 302 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "Лучшее решение" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Дина" супермаркеті жаңында.
қалқан-стенд
1
21.
1) Кірпішті кенті, Кирпичная көшесі, 5 үй, мекен-жайы бойынша орналасқан "№ 5 қалалық емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының отбасылық амбулаториясы жаңында.
2) Қурайлы ауылы – "Құрайлы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жаңында;
3) Новый ауылы – "Новый ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жаңында.
қалқан-стенд
3
22.
Кеңес Нокин ауылы – "Благодар ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жаңында.
қалқан-стенд
1
23.
Қарғалы ауылы, Сәтбаев көшесі, 42 үй, мекен-жайында орналасқан "Грейс" кафесі жаңында.
қалқан-стенд
1
Барлығы:
31