О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 96 "О бюджете Каргалинского района на 2009 год"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 24 апреля 2009 года № 128. Зарегистрировано в Управлении юстиции Каргалинского района Актюбинской области 30 апреля 2009 года за № 3-6-80. Утратило силу - решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 21 апреля 2010 года № 211
Сноска. Утратило силу - решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 21.042010 № 211.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, Закона Республики Казахстан от 9 апреля 2009 года № 150 "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы", также в целях реализации решения областного маслихата № 181 от 18 апреля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 "Об областном бюджете на 2009 год" районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 96 "О бюджете Каргалинского района на 2009 год", зарегистрированное в управлении юстиции Каргалинского района 16 января 2009 года № 3-6-76, опубликованное в районной газете "Қарғалы" от 29 января 2009 года № 4-5 и от 5 февраля 2009 года № 6-7 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "1461587" заменить цифрами "1599645",
в том числе по:
по налоговым поступлениям
цифры "250660" заменить цифрами "244727";
по неналоговым поступлениям
цифры "12840" заменить цифрами "13256";
по поступлениям от продажи основного капитала
цифры "18000" заменить цифрами "23517";
по поступлениям трансфертов
цифры "1180087" заменить цифрами "1318145";
в подпункте 2):
затраты цифры "1466671,1" заменить цифрами "1604729,1";
2) в пункте 4:
после слов "установлено" дополнить словами "с 1 января 2009 года";
и пункт 4 дополнить частью второй следующего содержания:
"с 1 июля 2009 года:
1) минимальный размер заработной платы – 13717 тенге;

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарғалы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" № 96 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 128 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әділет басқармасында 2009 жылғы 11 сәуірде № 3-6-80 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 211 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010.04.21 № 211 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, және 44 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 сәуірдегі № 150 "2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңдарына сәйкес, сондай-ақ облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 18 сәуірдегі № 181 «Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімін жүзеге асыру мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданының әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қаңтарда № 3-6-76 болып тіркелген, аудандық «Қарғалы» газетінің 2009 жылғы 29 қаңтардағы 4-5 және 2009 жылғы 5 ақпандағы 6-7 нөмірлерінде жарияланған аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы «Қарғалы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» № 96 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
кірістер «1461587» саны «1599645» санымен алмастырылсын,
оның ішінде:
салық түсімдері бойынша
«250660» саны «244727» санымен алмастырылсын;
салық емес түсімдер бойынша
«12840» саны «13256» санымен алмастырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
«18000» саны «23517» санымен алмастырылсын;
трансферттердің түсімдері бойынша
«1180087» саны «1318145» санымен алмастырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар «1466671,1» саны «1604729,1» санымен алмастырылсын;
2) 4 тармақта:
«белгіленген» деген сөзден соң «2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап» деген сөзбен толықтырылсын;
және 4 тармақ келесі мазмұндағы екінші бөліммен толықтырылсын:
«2009 жылдың 1 шілдесінен бастап:
1) ең төменгі жалақы көлемі – 13717 теңге;

2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также, для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 1296 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых выплат – 13717 тенге".
3) в пункте 5:
в части абзаца 1:
цифры "883125" заменить цифрами "897522".
4) в пункте 6:
в части абзаца 1:
цифры "300" заменить цифрами "400";
в части абзаца 2:
цифры "3000" заменить цифрами "3300";
5) дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 108978,0 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение занятости населения – 96400,0 тысяч тенге;
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики – 12578,0 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата района".
6) в пункте 8:
в части абзаца 1:
цифры "980" заменить цифрами "2049";
7) в пункте 9:
в части абзаца 1:
цифры "241298" заменить цифрами "228753";
в части абзаца 2:
цифры "241298" заменить цифрами "228753";
8) в пункте 10:
в части абзаца 2:
после слов "на строительство" дополнить словами "и (или) приобретение".
9) в пункте 11-1:
дополнить абзацем следующего содержания:
"на капитальный ремонт административного здания – 20000 тысяч тенге".
10) в пункте 11:
цифры "1500" заменить цифрами "450".
11) дополнить пунктом 11-2 следующего содержания:
"Учесть, что в районном бюджете на 2009 год предусмотрены поступления трансфертов из областного бюджета на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 5759 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение занятости населения в сумме 5759 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата района".

2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 1 296 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 13 717 теңге».
3) 5 тармақта:
1 абзацтағы «883125» саны «897522» санымен алмастырылсын;
4) 6 тармақта:
1 абзацтағы «300» саны «400» санымен алмастырылсын;
2 абзацтағы «3000» саны «3300» санымен алмастырылсын;
5) келесі мазмұнда 6-1 тармағымен толықтырылсын:
2009 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен түсетін нысаналы трансферттерден аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыруға 108978,0 мың теңге ескерілсін, оның ішінде:
халықты жұмыспен қамтамасыз етуге – 96400,0 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар практикасы бағдарламасының ауқымын кеңейтуге – 12578,0 мың теңге.
Аталған трансферттерді бөлу аудан әкімдігі қаулысының негізінде жүзеге асырылады.
6) 8 тармақтағы:
1 абзацындағы:
«980» саны «2049» санымен алмастырылсын;
7) 9 тармақтағы:
1 абзацындағы:
«241298» саны «228753» санымен алмастырылсын;
2 абзацындағы:
«241298» саны «228753» санымен алмастырылсын;
8) 10 тармақтағы:
2 абзацындағы:
«құрылыс салуға» сөзінен соң «және (немесе) сатып алуға» сөзімен толықтырылсын.
9) 11-1 тармақшасы:
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеуге – 20 000 мың теңге».
10) 11 тармақтағы «1500» саны «450» санымен алмастырылсын.
11) келесі мазмұнда 11-2 тармағымен толықтырылсын:
«2009 жылға арналған аудандық бюджетте аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыруға облыстық бюджеттен түсетін трансферттерден 5759 мың теңге қаралғаны ескерілсін, оның ішінде:
халықты жұмыспен қамтамасыз етуге – 5759 мың теңге.
Аталған трансферттерді бөлу аудан әкімдігі қаулысының негізінде жүзеге асырылады.

12) дополнить пунктом 11-3 следующего содержания:
"Учесть, что в районном бюджете на 2009 год предусмотрены средства на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 7541 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение занятости населения в сумме 7541 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата района".
13) приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 4 к настоящему решению.

12) келесі мазмұндағы 11-3 тармағымен толықтырылсын:
«2009 жылға арналған аудандық бюджетте аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыруға 7541 мың теңге қаралғаны ескерілсін, оның ішінде:
халықты жұмыспен қамтамасыз етуге – 7541 мың теңге.
Аталған трансферттерді бөлу аудан әкімдігі қаулысының негізінде жүзеге асырылады.
13) көрсетілген шешімнің 1, 2, 4 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 4 қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.