О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года N 96 "О бюджете Каргалинского района на 2009 год"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 22 июля 2009 года N 147. Зарегистрировано в управлении юстиции Каргалинского района Актюбинской области 12 авгута 2009 года за N 3-6-85. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 21 апреля 2010 года N 211
Сноска. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 21.04.2010 N 211.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4 пункта 2 статьи 106, пунктов 1 и 4 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, а также в целях реализации решения областного маслихата № 206 от 15 июля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 "Об областном бюджете на 2009 год" районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 96 «О бюджете Каргалинского района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-76, опубликовано 29 января 2009 года за № 4-5 и 5 февраля 2009 года за № 6-7 в районной газете «Қарғалы», с учетом внесенных изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 18 февраля 2009 года № 115 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 96 «О бюджете Каргалинского района на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-78, опубликовано 3 апреля 2009 года за № 16-17 в районной газете «Қарғалы», в решение Каргалинского районного маслихата от 24 апреля 2009 года № 128 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 96 «О бюджете Каргалинского района на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-80 и опубликовано 14 мая 2009 года за № 23-24 и 21 мая 2009 года за № 25-26 в районной газете «Қарғалы») следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "1599645" заменить цифрами "1633585",
в том числе по:
по налоговым поступлениям
цифры "244727" заменить цифрами "250627";
по неналоговым поступлениям

Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарғалы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" № 96 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі № 147 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әділет басқармасында 2009 жылғы 12 тамызда № 3-6-85 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 211 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010.04.21 № 211 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 109 бабының 1 және 4 тармақтары мен 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына  сәйкес, сондай-ақ облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 15 шілдегі № 206 "Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімін жүзеге асыру мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 96 "Қарғалы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3-6-76 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетінің 4-5 сандарында және 5 ақпандағы 6-7 сандарында жарияланған; Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 18 ақпандағы № 115 "Қарғалы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізі туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3-6-78 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 3 сәуірдегі 16-17 сандарында жарияланған, Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 128 "Қарғалы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізі туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3-6-80 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 14 мамырдағы 23-24 сандарында және 21 мамырдағы 25-26 сандарында жарияланған шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
кірістер "1599645" саны "1633585" санымен алмастырылсын,
оның ішінде:
салық түсімдері бойынша
"244727" саны "250627" санымен алмастырылсын;
салық емес түсімдер бойынша

цифры "13256" заменить цифрами "15356";
по поступлениям трансфертов
цифры "1318145" заменить цифрами "1344085";
в подпункте 2):
затраты цифры "1604729,1" заменить цифрами "1638669,1";
2) в пункте 8:
в части абзаца 1:
цифры "2049" заменить цифрами "4354"
3) пункт 11-1 дополнить абзацами 2 и 3 следующего содержания:
"на реконструкцию системы канализации с.Бадамша – 20000 тысяч тенге;
на организацию горячего питания для учащихся 1-4 классов в общеобразовательных школах района – 3635,0 тысяч тенге".

"13256" саны "15356" санымен алмастырылсын;
трансферттердің түсімдері бойынша
"1318145" саны "1344085" санымен алмастырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "1604729,1" саны "1638669,1" санымен алмастырылсын;
2) 8 тармақтағы:
1 абзацындағы:
"2049" саны "4354" санымен алмастырылсын;
3) 11-1 тармағы келесі мазмұндағы 2-3 қайырмамен толықтырылсын:
Бадамша селосының канализация жүйесін жаңартуға – 20000 мың теңге;
ауданның жалпы білім беретін мектептерінің 1-4 сынып оқушылары үшін ыстық тамақ ұйымдастыруға – 3635,0 мың теңге;

4) приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель                     Секретарь
сессии районного маслихата       районного маслихата
Ж.Кольжанов                    Ж.Кульманов
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к решению районного маслихата
от 22 июля 2009 г. № 147
Бюджет Каргалинского района на 2009 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

4) Көрсетілген шешімнің 1, 2, 4 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 4 қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2.Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                 Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                     хатшысы
Ж.Қөлжанов                        Ж.Құлманов
Аудандық мәслихатының
2009 жылғы 22 шілдедегі
N 147 шешіміне
N 1 ҚОСЫМША
Қарғалы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1 2 3 4 5
1. Кірістер