Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 19 ақпандағы N 84 "Ең аз және ең аз зейнетақыдан төмен алатын зейнеткерлерге, сонымен қатар жалпы аурудан І, II, III топтағы мүгедектерге әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 108 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әділет басқармасында 2009 жылғы 21 мамырда N 3-8-86 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2011 жылғы 3 ақпандағы № 219 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2011.02.03 № 219 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «Ең аз және ең аз зейнетақыдан төмен алатын зейнеткерлерге, сонымен қатар жалпы аурудан І, ІІ, ІІІ топтағы мүгедектерге әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2009 жылғы 19 ақпандағы № 84 аудандық мәслихаттың шешіміне (№ 3-8-80 тіркелген, 2008 жылғы 18 наурыздағы «Мәртөк тынысы» № 12 газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Шешімнің атауында, 1 тармағындағы «сонымен қатар жалпы аурудан І, ІІ, ІІІ топтағы мүгедектерге» деген сөздер алып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат             Аудандық мәслихат
сессиясының                 төрағасы хатшысы
М.Ордабаев                    А.Смағұлов

О внесении изменения в решение районного маслихата от 19 февраля 2009 года № 84 "Об оказании социальной помощи пенсионерам, получающим минимальную и ниже минимальной пенсии, а также инвалидам І, ІІ, ІІІ групп от общего заболевания"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 24 апреля 2009 года N 108. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 21 мая 2009 года N 3-8-86. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 3 февраля 2011 года № 219
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 03.02.2011 № 219.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 и подпунктом 4, пункта 1, статьи 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата «Об оказании социальной помощи пенсионерам, получающим минимальную пенсию и ниже минимальной пенсии, а также инвалидам I, II, III групп от общего заболевания» от 19 февраля 2009 года № 84 (зарегистрированное под № 3-8-80, опубликованное 18 марта 2009 года в газете «Мәртөк тынысы» № 12) следующее изменение:
В названии решения, в пункте 1 слова «а также инвалидам I, II, III групп от общего заболевания» исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии         Секретарь районного
районного маслихата             маслихата
М.Ордабаев                 А.Исмагулов