Об оказании дополнительной социальной помощи социально-уязвимым категориям граждан
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 27 октября 2009 года N 154. Зарегистрировано управлением юстиции Мугалжарского района 3 декабря 2009 года за N 3-9-110. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21 декабря 2012 года № 66
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21.12.2012 № 66 (в РЦПИ не поступало).
В соответствии со статьями 67 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпункта 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, в целях социальной защиты отдельных категорий граждан в связи с повышением цен на продукты питания районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать социальную помощь в размере 3000 тенге следующим категориям граждан:
1) малообеспеченным семьям, получающим государственную адресную социальную помощь;
2) Пенсионерам с учетом базовой доплаты получающим минимальную пенсию и ниже минимальной пенсии;
Сноска. Подпункт 2 в редакции решения маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 23.12.2010 № 216 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
2. Социальная помощь оказывается ежемесячно за счет средств районного бюджета путем индивидуального перечисления на лицевые счета получателей.
3. Признать утратившим силу решение районного маслихата "Об оказании дополнительной социальной помощи социально-уязвимым категориям граждан" от 26 марта 2009 года N 100, (зарегистриврованное в реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за N 3-9-99 от 6 мая 2009 года, опубликованное 20 мая 2009 года в районной газете "Мұғалжар" за N 25) и отменить решение районного маслихата "О внесении дополнения в решение районного маслихата за N 100 от 26 марта 2009 года "Об оказании дополнительной социальной помощи социально-уязвимым категориям граждан" N 151 от 25 сентября 2009 года.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования и распространяется на правоотношение с 1 апреля текущего года.
Председатель внеочередной            Секретарь
девятнадцатой сессии        районного маслихата
районного маслихата
И.Б.Пыхтеев                 С.С.Салыкбаев

Халықтың әлеуметтік жағынан аз қорғалған тобына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 қазандағы № 154 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 желтоқсанда № 3-9-110 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 66 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2012.12.21 № 66 шешімімен (РҚАО-ға түскен жоқ).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі баскару туралы" Заңының 67 баптарына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, және азық-түлік бағасының көтерілуіне байланысты халықтың әлеуметтік жағынан аз қорғалған тобын әлеуметтік қорғау мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 3000 теңге көлемінде келесі санаттағы азаматтарға қосымша әлеуметтік көмек көрсетілсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушы отбасыларына;
2) Базалық қосымша төлемді қоса есептегенде ең төменгі зейнетақы және ең төменгі зейнетақыдан төмен мөлшерде зейнетақы алатын зейнеткерлерге.
Ескерту. 2 тармақша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2010.12.23 № 216 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
2. Әлеуметтік көмек аудандық бюджеттен ай сайын ақшалай түрде алушының жеке есепшотына аударма жасау жолымен көрсетіледі.
3. Мұғалжар аудандық мәслихатының "Халықтың әлеумеггік жағынан аз қорғалған тобына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2009 жылғы 26 наурыздағы N 100 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 6 мамырда N 3-9-99 санымен тіркелген және 2009 жылғы 20 мамырдагы "Мұғалжар" аудандық газетінде N 25 санында жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын және аудандық мәслихаттың "Халықтың әлеуметтік жағынан аз қорғалған тобына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2009 жылғы 26 наурыздағы N 100 шешіміне толықтыру енгізу туралы" 2009 жылғы 25 қырқүйектеп N 151 шеішмі бұзылсын.
4. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді және ағымдағы жылдың 1 сәуірінен пайда болған құқықтық қатынасқа қолданылады.
Аудандық мәслихаттың            Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс он тоғызыншы             хатшысы
сессиясының төрағасы
И.Б.Пыхтеев                  С.С.Салықбаев