О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 10-4 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение Жамбылского областного маслихата от 11 февраля 2009 года N 11-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 февраля 2009 года за N 1721. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 10-4 "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1716, опубликованное в газете "Знамя труда" от 1 января 2009 года № 1-2 (16982-16983) следующие изменения:
В пункте 1:
в подпункте 2:
цифры "75937443" заменить цифрами "77344575";
в подпункте 3):
цифры "792000" заменить цифрами "292000";
цифры "1152000" заменить цифрами "652000";
в подпункте 5):
цифры "-292000" заменить цифрами "-1199132";
в подпункте 6):
цифры "292000" заменить цифрами "1199132";
в пункте 12:

"2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 10-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 ақпандағы N 11-4 шешімі. Жамбыл облыстық әділет Департаментінде 2009 жылғы 16 ақпанда 1721 нөмірімен тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 10-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1716 болып тіркелген, 2009 жылғы 1 қаңтардағы № 16809-16810 "Ақ жол" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшада:
"75937443" деген сандар "77344575" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"792000" деген сандар "292000" деген сандармен ауыстырылсын;
"1152000" деген сандар "652000" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
" - 292000" деген сандар " - 1199132" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"292000" деген сандар "1199132" деген сандармен ауыстырылсын;
тармақта:

цифры "898000" заменить цифрами "3743532".
Приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Секретарь
областного маслихата                       областного маслихата
Е. Солтыбаев                               А. Асильбеков
Приложение 1
к решению Жамбылского областного маслихата

"898000" деген сандар "3743532" деген сандармен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімдегі 1 және 2 қосымшалар осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат                          Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Е. Солтыбаев                               Ә. Әсілбеков
Жамбыл облысы мәслихатының