О внесении дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление Акимата Жамбылской области от 29 октября 2009 года № 331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 08 декабря 2009 года за № 1734. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 28 декабря 2015 года № 326
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 28.12.2015 № 326 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" и на основании представления государственного учреждения "Шу-Таласская межобластная бассейновая инспекция рыбного хозяйства" Комитет рыбного хозяйства Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" от 3 сентября 2009 года № 01-10-03/545 акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1660, опубликовано в областных газетах "Ақ жол" от 12 мая 2007 года и "Знамя труда" от 12 мая 2007 года; внесены изменения постановлением акимата Жамбылской области от 25 декабря 2008 года № 407 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"; зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1719, опубликовано в обласных газетах "Ақ жол" от 12 февраля 2009 года № 25-26 и "Знамя труда" от 12 февраля 2009 года № 25) следующие дополнения:
В перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
в графе "Название водоемов":
строку 1 дополнить словами "19. Қарабақыр";
строку 2 дополнить словами "10. Кіші Аққөл", "11. Шоқай", "12. Рахат", "13. Бөкен";
строку 3 дополнить словами "5. Шақпақ", "6. Төрт ауыл", "7. Ақтөбе", "8. Мырзабұлақ", "9. Қамыскөл", "10. Қожағұл бұлақ";
строку 4 дополнить словами "9. 4-бөлімше", "10. Юбилейное";
строку 5 дополнить словами "9. 25 км", "10. Қазақстан", "11. Қызыл қыстақ", "12. Төменгі Мақанды", "13. Чистые пруды";

"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2007 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2009 жылғы 29 қазандағы № 331 Қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 08 желтоқсанда № 1734 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 326 қаулысымен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық әкімдігінің 28.12.2015 № 326 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10 бабындағы 2 тармағының 3) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі балық шаруашылығы комитетінің "Шу-Талас облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2009 жылғы 3 қыркүйектегі № 01-10-03/545 ұсынымы негізінде Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2007 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1660 болып тіркелген, 2007 жылдың 12 мамырында "Ақ жол" және 2007 жылдың 12 мамырында "Знамя труда" облыстық газеттерінде жарияланған; "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2007 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 407 қаулысымен өзгерістер енгізілген; Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1719 болып тіркелген, 2009 жылдың 12 ақпанында № 25-26 "Ақ жол" және 2009 жылдың 12 ақпанында № 25 "Знамя труда" облыстық газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
Осы қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесінде:
"Су айдындарының атауы" бағанасындағы:
1 - жол "19. Қарабақыр" деген сөздермен толықтырылсын;
2 - жол "10. Кіші Ақкөл", "11. Шоқай", "12. Рахат", "13. Бөкен" деген сөздермен толықтырылсын;
3 - жол "5. Шақпақ", "6. Төрт ауыл", "7. Ақтөбе", "8. Мырзабұлақ", "9. Қамыскөл", "10. Қожағұл бұлақ" деген сөздермен толықтырылсын;
4 – жол "9. 4-бөлімше", "10. Юбилейное" деген сөздермен толықтырылсын;
5 - жол "9. 25 км", "10. Қазақстан", "11. Қызыл қыстақ", "12. Төменгі Мақанды", "13. Чистые пруды" деген сөздермен толықтырылсын;

строку 9 дополнить словами "4. Қайыңды".
Перечень дополнить строкой 10 следующего содержания:
10
Кордайский район
1. Аңырақай
2. Ақбұлым
3. Майбұлақ
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Жексембин

9 - жол "4. Қайыңды" деген сөздермен толықтырылсын.
Тізбе келесі мазмұндағы 10 - жолмен толықтырылсын:
10
Қордай ауданы
1. Аңырақай
2. Ақбұлым
3. Майбұлақ
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Жексембин