О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 26 декабря 2008 года № 13-4 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 05 декабря 2009 года N 23-3. Зарегистрировано управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 15 декабря 2009 года за № 95. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата «О городском бюджете на 2009 год» от 26 декабря 2008 года № 13-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-84, опубликовано 16 января 2009 года в газете «Жамбыл Тараз») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «13426655» заменить цифрами «13425516»;
цифры «9255590» заменить цифрами «9254451»;
в подпункте 2) цифры «13724417» заменить цифрами «13723278».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 05 желтоқсандағы N 23-3 Шешімі. Жамбыл облысы Тараз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 желтоқсанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 95 болып енгізілді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты).
ҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-4 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-84 болып тіркелген, 2009 жылдың 16 қаңтарында «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасындағы «13426655» сандары «13425516» сандарымен ауыстырылсын;
«9255590» сандары «9254451» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы «13724417» сандары «13723278» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.