О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2008 года N 12-4 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Кордайского района Жамбылской области от 04 августа 2009 года N 19-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 18 августа 2009 года за номером 81. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 23 июля 2009 года № 15-4 «О внесении изменений и дополнения в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 10-4 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1728) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2008 года № 12-4 “О районном бюджете на 2009 год” ((зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-5-71, опубликовано 17 января 2009 года за № 7-8 в районной газете “Қордай шамшырағы” - “Кордайский маяк”), с внесенными изменениями решением районного маслихата от 19 февраля 2009 года № 14-2 «О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2008 года № 12-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-5-75, опубликовано 18 марта 2009 года за № 33 в районной газете “Қордай шамшырағы” - “Кордайский маяк”), решением районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 16-2 «О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2008 года № 12-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-5-76, опубликовано 13 мая 2009 года за № 57 в районной газете “Қордай шамшырағы” - “Кордайский маяк”)) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 12-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 04 тамыздағы N 19-2 Шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 18 тамызда 81 нөмірімен тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 10-4 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі № 15-4 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1728 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Қордай аудандық   мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне ((нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 6-5-71 болып тіркелген, 2009 жылғы 17 қаңтарда № 7-8 аудандық “Қордай шамшырағы” - “Кордайский маяк” газетінде жарияланған), «Қордай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 12-4 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Қордай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 19 ақпандағы № 14-2 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 6-5-75 болып тіркелген, 2009 жылғы 18 наурызда № 33 аудандық “Қордай шамшырағы” - “Кордайский маяк” газетінде жарияланған), «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Қордай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Қордай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 16-2 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 6-5-76 болып тіркелген, 2009 жылғы 13 мамырында № 57 аудандық “Қордай шамшырағы” - “Кордайский маяк” газетінде жарияланған)) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:

цифры «3831342» заменить цифрами «3860293»;
цифры «36710» заменить цифрами «63689»;
цифры «3343901» заменить цифрами «3345873»;
в подпункте 2) цифры «3875163» заменить цифрами «3904114».
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции  согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                    Секретарь
районного маслихата                    районного маслихата
Е. Макулбаев                           Т. Сугирбай
Приложение1
к решению Кордайского районного маслихата
от 4 августа 2009 года № 19-2
Приложение1
к решению Кордайского районного маслихата
от 26 декабря 2008 года № 12-4
Районный бюджет на 2009 год
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

«3831342» сандары «3860293» сандарымен ауыстырылсын;
«36710» сандары «63689» сандарымен ауыстырылсын;
«3343901» сандары «3345873» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «3875163» сандары «3904114» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Е. Мақұлбаев                               Т. Сүгірбай
Қордай аудандық мәслихатының
2009 жылғы 4 тамыздағы
№ 19-2 шешіміне 1 қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2008 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 12-4 шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджет
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

5172
15
Трансферты
635
452
Отдел финансов района (города областного значения)
635
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
635
ІІІ. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
-4554
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
4554
ІV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-39267
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
39267
Поступление займов
0
Погашение займов
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
39267
Приложение 2
к решению Кордайского районного маслихата
от 4 августа 2009 года № 19-2
Приложение 5
к решению Кордайского районного маслихата
от 26 декабря 2008 года № 12-4
Бюджетные программы каждого сельского округа на 2009 год
(тыс. тенге)
п/
п
Наименование
аппарата
акимов района
в городе,
города
районного
значения,
поселка, аула
(села),
аульного
(сельского)
округа
Наименование программы
001
«Функциониро-
вание
аппарата
акима
района в
городе,
города
районного
значения,
поселка, аула
(села),
аульного
(сельского)
округа»
003
«Оказание
социальной
помощи
нуждающимся
гражданам на
дому»
005
«Организация
бесплатного
подвоза
учащихся до
школы и
обратно в
аульной
(сельской)
местности»
008
«Освеще-
ние улиц
населен-
ных
пунктов»
1
Алгинский
сельский
округ

5172
15
Трансферттер
635
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
635
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
635
ІІІ. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТ БЕРУ
-4554
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4554
ІV. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ЖАСАЛАТЫН ОПЕРАЦИЯЛАР  БОЙЫНША САЛЬДО
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
-39267
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
39267
Қарыздар түсімі
0
Қарыздарды өтеу
0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
39267
Қордай аудандық мәслихатының
2009 жылғы 4 тамыздағы
№ 19-2 шешіміне 2 қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2008 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 12-4 шешіміне 5 қосымша
2009 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
(мың теңге)
Рет саны
Қаладағы
аудан,
аудандық
маңызы бар
қала, кент,
ауыл
(село),
ауылдық
(селолық)
округ
әкімінің
аппараттары
ның атауы
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы
ауданның,
аудандық маңызы
бар қаланың,
кенттің, ауылдың
(селоның),
ауылдық
(селолық)
округтің әкімі
аппаратының
қызметін
қамтамасыз ету"
003 "Мұқтаж
азаматтар-
ға үйінде
әлеуметтік
көмек
көрсету"
005 "Ауылдық
селолық
жерлерде
балаларды
мектепке
дейін тегін
алып баруды
және кері
алып
келудіұйым-
дастыру"
008 "Елді
мекендердекөшелерді
жарықтан-
дыру"
1
Алға ауылдық округі