О внесении изменения в постановление акимата города Караганды от 14 января 2009 года N 02/01 "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2009 год"
Постановление акимата города Караганды Карагандинской области от 28 мая 2009 года N 24/04. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 15 июня 2009 года N 8-1-94. Утратило силу в связи с истечением срока, на которое было принято постановление (письмо заместителя акима города Караганды от 28 апреля 2011 года N 3-4/1329)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока, на которое было принято постановление (письмо заместителя акима города Караганды от 28.04.2011 N 3-4/1329).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", "Правилами организации и финансирования общественных работ", утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в связи с выделением дополнительных денежных средств и с вновь поступившими заявками от учреждений города, акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Караганды от 14 января 2009 года N 02/01 "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-87, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 14 февраля 2009 года N 17 (20724) и "Орталық Қазақстан" от 14 февраля 2009 года N 22-23 (20608)), в которое внесены изменение и дополнения постановлением акимата города Караганды от 18 марта 2009 года N 12/02 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата города Караганды от 14 января 2009 года N 02/01 "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-90, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 28 марта 2009 года N 33 (20740) и "Орталық Қазақстан" от 28 марта 2009 года N 44-45 (20630)) следующее изменение: приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.

"2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 02/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы N 24/04 қаулысы. Қарағанды облысы Карағанды қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 маусымда N 8-1-94 тіркелді. Қабылданған мерзімі біткеніне байланысты күші жойылды (Қарағанды қаласы әкімінің орынбасарының 2011 жылғы 28 сәуірдегі N 3-4/1329 хатымен)
Ескерту. Қабылданған мерзімі біткеніне байланысты күші жойылды (Қарағанды қаласы әкімінің орынбасарының 2011.04.28 № 3-4/1329 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне" қосымша қаражаттың бөлінуіне байланысты және қала мекемелерінен қайта келіп түскен өтінімдерге сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 02/01 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-1-87 болып тіркелген, 2009 жылғы 14 ақпандағы N 17 (20724) "Индустриальная Караганда" және 2009 жылғы 14 ақпандағы N 22-23 (20608) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған), "2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 02/01 қаулысына өзгерту мен толықтырулар енгізу туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 12/02 қаулысымен өзгерту мен толықтырулар енгізілген, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіміне N 8-1-90 болып тіркелген, 2009 жылғы 28 наурыздағы N 33 (20740) "Индустриальная Караганда" және 2009 жылғы 28 наурыздағы N 44-45 (20630) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін: осы қаулының қосымшасына сәйкес, көрсетілген қаулының қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Искакова Жаната Маратовича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города                               В. Иванов
Приложение к постановлению
акимата города Караганды
28 мая 2009 года N 24/04
Перечень
предприятий, организаций, учреждений города Караганды,
организующих общественные работы на 2009 год
N п/п
Наименование организаций
Количество человек
Виды работ
Источник финансирования
Объем работ, в тенге
1
Коммунальное государственное предприятие "Городское коммунальное хозяйство"

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Жанат Маратұлы Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                          В. Иванов
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 28 мамырдағы
N 24/04 қаулысына қосымша
2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі
N р/с
Мекемелердің атауы
Адам саны
Жұмыс түрлері
Қаржыландыру көзі
Жұмыс көлемі, теңге
1
"Қалалық коммуналдық шаруашылық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

115
Благоустройство и озеленение города
Бюджет города Караганды
6196200
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Управление парками культуры и отдыха"
80
Благоустройство, озеленение, уборка территории
Бюджет города Караганды
4310400
3
Коммунальное государственное предприятие "Горсвет"
15
Работа по содержанию линий освещения
Бюджет города Караганды
808200
4
Коммунальное государственное предприятие "Благоустройство"
73
Благоустройство города
Бюджет города Караганды
3933240
5
Аппарат акима Октябрьского района
130
Санитарная очистка пустырей, уборка парков и скверов, обследование технического состояния жилых домов, инвентаризация лифтового хозяйства, обследование газораспределительных установок
Бюджет города Караганды
7004400
6
Аппарат акима района имени Казыбек би
130
Санитарная очистка пустырей, уборка парков и скверов, обследование технического состояния жилых домов, инвентаризация лифтового хозяйства, обследование газораспределительных установок и светового оформления района
Бюджет города Караганды
7004400
7
Аппарат акима города Караганды
45
Обработка документов сдаваемых в архив, размножение и рассылка документов
Бюджет города Караганды
2424600
8
Налоговое управление по району имени Казыбек би города Караганды
45
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет города Караганды
2424600
9
Налоговое управление по Октябрьскому району города Караганды
45
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет города Караганды
2424600
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтер"
130
Работа с подростками и молодежью в дворовых клубах по месту жительства, уборка прилегающих территорий
Бюджет города Караганды
7004400
11
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны района имени Казыбек би города Караганды"
35
Работа с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
Бюджет города Караганды
1885800
12
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Октябрьского района города Караганды"
35
Работа с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
Бюджет города Караганды
1885800
13
Управление юстиции города Караганды
35
Работа по обработке документов в органах юстиции (центрах обслуживания населения)
Бюджет города Караганды
188580
14
Государственное учреждение "Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Караганды"
15
Обработка документов по заключению договоров перевозок пассажиров и багажа такси, по постановке в очередь на получение жилья
Бюджет города Караганды
808200
15
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Караганды"
15
Контент-анализ местных средств массовой информации, обновление базы данных молодежных организаций и национальных культурных центров
Бюджет города Караганды
808200
16
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Караганды"
15
Ведение электронной базы, обработка документов
Бюджет города Караганды
808200
17
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Караганды"
20
Работа по подготовке реестров, уведомлений, обработка документов, сдаваемых в архив
Бюджет города Караганды

115
Қаланы көркейту және көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті
6196200
2
"Мәдениет және демалыс бақтарының басқармасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
80
Көркейту, көгалдандыру, аймақтарды тазалау
Қарағанды қаласының бюджеті
4310400
3
"Қалалық жарық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
15
Жарық беру желілерін күтіп ұстау бойынша жұмыс
Қарағанды қаласының бюджеті
808200
4
"Көркейту" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
73
Қаланы көркейту
Қарағанды қаласының бюджеті
3933240
5
Октябрь ауданы әкімінің аппараты
130
Парктерде, саяжайларда, бос жерлерде санитарлық тазалық сақтау, тұрғын үйлердің техникалық жағдайын тексеру, лифт шаруашылығын түгендеу, газ тарату қондырғыларын тексеру
Қарағанды қаласының бюджеті
7004400
6
Қазыбек би атындағы аудан әкімінің аппараты
130
Парктерде, саяжайларда, бос жерлерде санитарлық тазалық сақтау, тұрғын үйлердің техникалық жағдайын тексеру, лифт шаруашылығын жөнге келтіру, газ тарату қондырғыларын тексеру және аудандарды жарықпен безендіру қондырғыларын тексеру
Қарағанды қаласының бюджеті
7004400
7
Қарағанды қаласы әкімінің аппараты
45
Мұрағатқа тапсырылатын құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
2424600
8
Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданы бойынша салық басқармасы
45
Тұрғындармен жұмыс, көлікке және мүлікке салық төлеу түбіртектерін және хабарламаларын тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
2424600
9
Қарағанды қаласы Октябрь ауданы бойынша салық басқармасы
45
Тұрғындармен жұмыс, көлікке және мүлікке салық төлеу түбіртектерін және хабарламаларын тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
2424600
10
"Шахтер" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
130
Тұрғылықты жері бойынша аула клубтарында жасөспірімдермен және жастармен жұмыс, бекітілген аумақты тазалау
Қарағанды қаласының бюджеті
7004400
11
"Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданның қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
35
Қарулы күштер қатарына шақыру бойынша тұрғындармен жұмыс, шақыру қағазын жеткізу
Қарағанды қаласының бюджеті
1885800
12
"Қарағанды қаласы Октябрь ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
35
Қарулы күштер қатарына шақыру бойынша тұрғындармен жұмыс, шақыру қағазын жеткізу
Қарағанды қаласының бюджеті
1885800
13
Қарағанды қаласының әділет басқармасы
35
Әділет органдарында құжаттарды өңдеу жұмысы (халыққа қызмет көрсету орталықтарында)
Қарағанды қаласының бюджеті
1885800
14
"Қарағанды қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
15
Жолаушылар мен такси жүгін тасымалдау шарттарын жасасу және тұрғын үй алуға кезекке қою бойынша құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
808200
15
"Қарағанды қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
15
Жергілікті ақпарат құралдарын контент-талдау, жастар ұйымдары мен ұлттық-мәдени орталықтардың мәліметтер базасын жаңарту
Қарағанды қаласының бюджеті
808200
16
"Қарағанды қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
15
Электрондық база жүргізу, құжаттарды өңдеу жұмыстары
Қарағанды қаласының бюджеті
808200
17
"Қарағанды қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
20
Тізілімдер мен хабарландыру хаттарды дайындау жұмысы, мұрағатқа тапсырылатын құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті