О городском бюджете на 2010-2012 годы
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 20 декабря 2009 года N 26/199. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 11 января 2010 года N 8-4-161. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19 апреля 2011 года N 113/1-26)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19.04.2011 № 113/1-26).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 043 838 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 822 869 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 6 142 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 31 470 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 183 357 тысяч тенге;
2) затраты – 3 129 172 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 40 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 40 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 125 334 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 125 334 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 125 334 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.02.2010 N 28/212 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.04.2010 N 29/226 (вводится в действие с 01.01.2010); от 30.07.2010 N 32/258 (вводится в действие с 01.01.2010); от 14.09.2010 N 34/267 (вводится в действие с 01.01.2010); от 13.10.2010 N 35/274 (вводится в действие с 01.01.2010); от 03.11.2010 N 36/277 (вводится в действие с 01.01.2010); от 08.12.2010 N 38/294 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Установить на 2010 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.

2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 қаңтарда N 8-4-161 тіркелді. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011 жылғы 19 сәуірдегі N 113/1-26 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.04.19 N 113/1-26 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2010 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 3 043 838 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 822 869 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 142 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 470 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 183 357 мың теңге;
2) шығындар – 3 129 172 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 40 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 40 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – алу 125 334 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) – 125 334 мың теңге.
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджеттік қаржының пайдалыналатын қалдықтары - 125 334 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.02.24 N 28/212 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.04.16 N 29/226 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.07.30 N 32/258 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.09.14 N 34/267 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.10.13 N 35/274 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.03 N 36/277 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.12.08 N 38/294 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2010 жылға арналған облыстық бюджетке, кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыз.

3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год предусмотрены субвенции из областного бюджета в сумме 598 098 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 8 190 тысячи тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 03.11.2010 N 36/277 (вводится в действие с 01.01.2010).
5. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 5 536 тысяча тенге на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 03.11.2010 N 36/277 (вводится в действие с 01.01.2010).
6. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 99 318 тысяч тенге на содержание вновь вводимых объектов образования.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 16.04.2010 N 29/226 (вводится в действие с 01.01.2010).
7. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 6 493 тысячи тенге на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание".
8. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 15562 тысяч тенге для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне.

3. 2010 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында 598 098 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен субвенциялар көзделгені ескерілсін.
4. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 8 190 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.11.03 N 36/277 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
5. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға 5 536 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.11.03 N 36/277 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
6. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға 99 318 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.04.16 N 29/226 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
7. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге 6 493 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қөзделгені ескерілсін.
8. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге 15 256 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 16.04.2010 N 29/226 (вводится в действие с 01.01.2010); от 14.09.2010 N 34/267 (вводится в действие с 01.01.2010).
9. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 253 тысяч тенге на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14.09.2010 N 34/267 (вводится в действие с 01.01.2010); от 03.11.2010 N 36/277 (вводится в действие с 01.01.2010).
10. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 4 425 тысячи тенге на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 16.04.2010 N 29/226 (вводится в действие с 01.01.2010).
11. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 1 534 тысячи тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 16.04.2010 N 29/226 (вводится в действие с 01.01.2010).
12. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 177 179 тысячи тенге на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14.09.2010 N 34/267 (вводится в действие с 01.01.2010).
13. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 66 044 тысячи тенге на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14.09.2010 N 34/267 (вводится в действие с 01.01.2010).

Ескерту. 8-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.04.16 N 29/226 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.09.14 N 34/267 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
9. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге 253 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.09.14 N 34/267 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.03 N 36/277 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
10. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы құрылымдарын ұстауға 4 425 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.04.16 N 29/226 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
11. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге 1 534 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.04.16 N 29/226 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
12. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге 177 179 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.09.14 N 34/267 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
13. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді абаттандыруға 66 044 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 13-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.09.14 N 34/267 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

14. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 11 280 тысяч тенге на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики.
15. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 86 952 тысяч тенге на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы.
Сноска. Пункт 15 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14.09.2010 N 34/267 (вводится в действие с 01.01.2010).
16. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 9 801 тысяч тенге на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы.
Сноска. Пункт 16 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14.09.2010 N 34/267 (вводится в действие с 01.01.2010).
17. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 65 605 тысяча тенге на развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы".
Сноска. Пункт 17 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 03.11.2010 N 36/277 (вводится в действие с 01.01.2010).
17-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 27 086 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 16.04.2010 N 29/226 (вводится в действие с 01.01.2010).
18. Учесть, что в составе затрат городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере в сумме 70 248 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 16.04.2010 N 29/226 (вводится в действие с 01.01.2010).
19. Утвердить резерв акимата города Балхаш на 2010 год в сумме 19 тысяч тенге.

14. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге 11 280 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
15. 2010 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында, Қазақстан Республикасындағы 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасына сәйкес, мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға 86 952 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 15-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.09.14 N 34/267 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
16. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес, инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға 9 801 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 16-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.09.14 N 34/267 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
17. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, "2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 65 605 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 17-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.11.03 N 36/277 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
17-1. 2010 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында, мектепке дейінгі білім беру мекемелері мемлекеттік білім беретін тапсырысты іске асыруға 27 086 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.04.16 N 29/226 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
18. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін сомасы 70 248 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 18-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.04.16 N 29/226 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
19. Балқаш қаласы әкімдігінің 2010 жылға арналған резерві 19 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 19 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 13.10.2010 N 35/274 (вводится в действие с 01.01.2010).
20. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2010 год учтены расходы по бюджетным программам, реализуемым в поселках Конырат, Саяк, Гулшат, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению.
21. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета на 2010 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 7 к настоящему решению.

Ескерту. 19-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.10.13 N 35/274 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
20. Қоңырат, Саяқ, Гүлшат кенттерінде жүзеге асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындары қалалық бюджет шығындарының құрамында, осы шешімге 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
21. 2010 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында, осы шешімге 7 қосымшаға сәйкес, жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайтындығы белгіленсін.

22. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2010 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 8 к настоящему решению.
23. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Е. Баймаганбетов
Секретарь городского маслихата             И. Сторожко
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 20 декабря 2009 года N 26/199
Городской бюджет на 2010 год

22. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын құруға немесе ұлғайтуға және бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып, 2010 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, осы шешімге 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
23. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Е. Баймағанбетов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                И. Сторожко
Қалалық мәслихаттың
2009 жылғы 20 желтоқсандағы
N 26/199 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған қалалық бюджет

1342
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
177179
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
216636
2
Социальная помощь
190993
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2613
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2613
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
179605
002
Программа занятости
79616
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
0
005
Государственная адресная социальная помощь
2633
006
Жилищная помощь
1862
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45698
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1284
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20545
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4428
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7724
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
253
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
15562
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8775
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

1342
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
177179
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
216636
2
Әлеуметтiк көмек
190993
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2613
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2613
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
179605
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
79616
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2633
006
Тұрғын үй көмегі
1862
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45698
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1284
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20545
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4428
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
7724
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
253
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
15562
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8775
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқушылары мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2656
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
2656
Приложение 7
к решению городского маслихата
от 20 декабря 2009 года N 26/199
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2010 год
Сноска. Приложение 7 в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14.09.2010 N 34/267 (вводится в действие с 01.01.2010).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
4
Общеобразовательное обучение
Приложение 8
к решению городского маслихата
от 20 декабря 2009 года N 26/199
Перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2010 год

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2656
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
2656
Қалалық мәслихаттың
2009 жылғы 20 желтоқсандағы
N 26/199 шешіміне
7 қосымша
2010 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізімі
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.09.14 N 34/267 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
Қалалық мәслихаттың
2009 жылғы 20 желтоқсандағы
N 26/199 шешіміне
8 қосымша
2010 жылға арналған қалалық бюджеттің дамудың бюджеттік бағдарламаларының тізбесі

Сноска. Приложение 8 в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14.09.2010 N 34/267 (вводится в действие с 01.01.2010).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.09.14 N 34/267 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу