О внесении изменений и дополнений в решение IV cессии Каражалского городского Маслихата от 26 декабря 2007 года N 41 "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 16 июля 2009 года N 172. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 07 августа 2009 года N 8-5-76. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год", городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение IV сессии Каражалского городского Маслихата от 26 декабря 2007 года N 41 "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-50 от 08 февраля 2008 года, опубликовано в газете "Қазыналы өңiр" от 16 апреля 2008 года N 7), в которое внесены изменения и дополнения решением XІV сессии Каражалского городского Маслихата от 27 февраля 2009 года N 123 "О внесении изменений и дополнений в решение IV cессии Каражалского городского Маслихата от 26 декабря 2007 года N 41 "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-67 от 19 марта 2009 года, опубликовано в газете "Қазыналы өңiр" от 28 марта 2009 года N 12) следующие изменений и дополнений:
в пункте 1:
подпункт 1) исключить;
в подпункте 4) после слова "инвалидности" дополнить словами "I и II группы";
в подпункте 5) слова "14 месячных расчетных показателей;" заменить словами "минимальную пенсию;".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной сферы и правовой защиты (С. Сыртанбеков).

Қаражал қалалық Мәслихатының 2007 жылғы 26 желтоқсандағы IV сессиясының "Жергілікті өкілетті органдардың шешiмi бойынша азаматтардың жекелеген топтарына ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 41 шешiмiне өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының XIX сессиясының 2009 жылғы 16 шілдедегі N 172 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 07 тамызда N 8-5-76 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының "2009 жылға арналған қала бюджеті туралы" N 99 шешіміне сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық Мәслихатының 2007 жылғы 26 желтоқсанындағы IV сессиясының "Жергілікті өкілетті органдардың шешiмi бойынша азаматтардың жекелеген топтарына ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 41 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне 2008 жылғы 08 ақпанда N 8-5-50 болып тіркелген, "Қазыналы өңiр" газетiнің 2008 жылғы 16 сәуiрдегi N 7 санында жарияланған), Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 27 ақпандағы XІV сессиясының "Қаражал қалалық Мәслихатының 2007 жылғы 26 желтоқсандағы IV сессиясының "Жергілікті өкілетті органдардың шешiмi бойынша азаматтардың жекелеген топтарына ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 41 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 123 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне 2009 жылғы 19 наурызда N 8-5-67 болып тіркелген, "Қазыналы өңiр" газетiнің 2009 жылғы 28 наурыздағы N 12 саныңда жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесi өзгерістер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1 тармақтағы:
1) тармақшасы алынып тасталсын;
4) тармақшада "мүгедектігі" деген сөздің алдынан "I және II топтардағы" деген сөздермен толықтырылсын;
5) тармақшада "зейнетақысы 14 айлық есептік көрсеткіштен" деген сөздер "аз зейнетақы мөлшерінен" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік сала және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Сыртанбеков) жүктелсін.

3. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2009 года.
Председатель XIX cессии,
и.о. секретаря городского Маслихата         Ж. Жетимек

3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
XIX сессиясының төрағасы,
қалалық Мәслихаттың хатшысының м.а.        Ж. Жетімек