О городском бюджете на 2010-2012 годы
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2009 года N 275. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 25 декабря 2009 года N 8-6-93. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 12 апреля 2011 года N 94/5-5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Сатпаевского городского маслихата от 12.04.2011 № 94/5-5).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010 – 2012 годы" от 7 декабря 2009 года и решением XXI сессии Карагандинского областного Маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010 – 2012 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2010 – 2012 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 млрд. 869 млн. 412 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления – 727 млн. 871 тыс. тенге;
неналоговые поступления – 5 млн. 200 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 млн. 447 тыс. тенге;
поступления официальных трансфертов – 2 млрд. 131 млн. 894 тыс. тенге;
2) затраты – 2 млрд. 933 млн. 694 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тыс. тенге;
бюджетные кредиты – 0 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 25 млн. тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 25 млн. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 89 млн. 282 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89 млн. 282 тыс. тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тыс. тенге;
погашение займов – 0 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 89 млн. 282 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 17.03.2010 N 296 (вводится в действие с 01.01.2010); от 14.04.2010 N 308 (вводится в действие с 01.01.2010); от 14.09.2010 N 360 (вводится в действие с 01.01.2010); от 08.11.2010 N 372 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Установить на 2010 год нормативы распределения доходов в городской бюджет в следующих размерах:

2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 275 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 желтоқсанда N 8-6-93 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 94/5-5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.04.12 N 94/5-5 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы "2010 – 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына және Қарағанды облыстық Мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы XXI сессиясының "2010 – 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 262 шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010 – 2012 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2010 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 млрд. 869 млн. 412 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 727 млн. 871 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 млн. 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 млн. 447 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімдері – 2 млрд. 131 млн. 894 мың теңге;
2) шығындар – 2 млрд. 933 млн. 694 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –  25 млн. теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 25 млн. теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – алу 89 млн. 282 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 89 млн. 282 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылған қалдықтары – 89 млн. 282 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2010.03.17 N 296 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.04.14 N 308 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.09.14 N 360 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.08 N 372 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2010 жылға арналған қалалық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:

1) по индивидуальному подоходному налогу – 5 процентов;
2) по социальному налогу – 5 процентов.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14.09.2010 N 360 (вводится в действие с 01.01.2010).
3. Учесть, что в составе доходов городского бюджета предусмотрены:
целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
на содержание вновь вводимых объектов образования – 149 млн. 660 тыс. тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 8 млн. 190 тыс.тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 5 млн. 537 тыс. тенге;
на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, после среднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание" – 6 млн. 579 тыс. тенге;
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики – 6 млн. 360 тыс. тенге;
на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 87 тыс.тенге;
на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 16 млн. 675 тыс. тенге;
на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии – 3 млн. 082 тыс. тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 2 млн. 906 тыс. тенге;
на реализацию мер социальной поддержки социальной сферы сельских населенных пунктов – 199 тыс. тенге;
целевые трансферты развития из республиканского бюджета:
на развитие и благоустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008 – 2010 годы – 29 млн. 954 тыс. тенге;
на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008 – 2010 годы – 22 млн. тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14.04.2010 N 308 (вводится в действие с 01.01.2010); от 14.09.2010 N 360 (вводится в действие с 01.01.2010); от 08.11.2010 N 372 (вводится в действие с 01.01.2010).
4. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на содержание вновь вводимых объектов образования в сумме 149 млн. 660 тыс. тенге.

1) жеке табыс салығы бойынша – 5 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 5 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2010.09.14 N 360 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3. Қалалық бюджет кірістерінің құрамында қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер:
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға – 149 млн. 660 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия және биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 8 млн. 190 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға – 5 млн. 537 мың теңге;
"Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге – 6 млн. 579 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 6 млн. 360 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Ұлы Отан соғысындағы жеңістің 65 жылдығына орай жол жүруін қамтамасыз етуге – 87 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Ұлы Отан соғысындағы жеңістің 65 жылдығына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге – 16 млн. 675 мың теңге;
ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға – 3 млн. 082 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 2 млн. 906 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 199 мың теңге;
республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттері:
Қазақстан Республикасындағы 2008 – 2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 29 млн. 954 мың теңге;
Қазақстан Республикасындағы 2008 – 2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға – 22 млн. теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2010.04.14 N 308 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.09.14 N 360 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.08 N 372 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
4. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға 149 млн. 660 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14.04.2010 N 308 (вводится в действие с 01.01.2010).
5. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8 млн. 190 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 08.11.2010 N 372 (вводится в действие с 01.01.2010).
6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2010 – 2012 годы предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 5 млн. 537 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 08.11.2010 N 372 (вводится в действие с 01.01.2010).
7. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, после среднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание" в сумме 6 млн. 579 тыс. тенге.
8. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в сумме 6 млн. 360 тыс. тенге.
9. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 87 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 08.11.2010 N 372 (вводится в действие с 01.01.2010).
10. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 16 млн. 675 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14.04.2010 N 308 (вводится в действие с 01.01.2010).

Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2010.04.14 N 308 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
5. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия және биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 8 млн. 190 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2010.11.08 N 372 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
6. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға 5 млн. 537 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2010.11.08 N 372 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
7. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге 6 млн. 579 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
8. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге 6 млн. 360 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
9. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай жол жүруін қамтамасыз етуге 87 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2010.11.08 N 372 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
10. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге 16 млн. 675 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2010.04.14 N 308 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

11. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии в сумме 3 млн. 082 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14.04.2010 N 308 (вводится в действие с 01.01.2010).
12. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 2 млн. 906 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14.04.2010 N 308 (вводится в действие с 01.01.2010).
13. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 199 тыс. тенге.
14. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие и благоустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008 – 2010 годы в сумме 29 млн. 954 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14.09.2010 N 360 (вводится в действие с 01.01.2010).
15. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008 – 2010 годы в сумме 22 млн. тенге.

11. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға 3 млн. 082 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2010.04.14 N 308 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
12. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 2 млн. 906 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2010.04.14 N 308 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
13. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 199 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
14. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен Қазақстан Республикасындағы 2008 – 2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға 29 млн. 954 мың теңге сомасында дамуға арналған нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 14-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2010.09.14 N 360 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
15. 2010 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен Қазақстан Республикасының 2008 – 2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға 22 млн. теңге сомасында дамуға арналған нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

16. Утвердить в составе городского бюджета на 2010 год перечень бюджетных программ поселка Жезказган согласно приложению 4 к настоящему решению.
17. Установить на 2010 год гражданским служащим здравоохранения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, финансируемым из городского бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

16. 2010 жылға арналған қалалық бюджеттің құрамында Жезқазған кентінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
17. Қалалық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтаудың, білім берудің, мәдениеттің және спорттың ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілеріне осындай қызмет түрлерімен қала жағдайында айналысатын азаматтық қызметшілердің лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларын 2010 жылы жиырма бес пайызға арттыру белгіленсін.

18. Утвердить резерв акимата города на 2010 год в сумме 3 млн. 837 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 18 с изменениями, внесенными решениями Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14.09.2010 N 360 (вводится в действие с 01.01.2010); от 08.11.2010 N 372 (вводится в действие с 01.01.2010).
19. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета на 2010 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 5.

18. 2010 жылға арналған Сәтбаев қаласы әкімдігінің резерві 3 млн. 837 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 18-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2010.09.14 N 360 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.08 N 372 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
19. 2010 жылға арналған қалалық бюджетті атқару барысында  5-қосымшаға сәйкес жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестерлеуге жатпайды деп белгіленсін.

178255
002
Программа занятости
60548
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
160
005
Государственная адресная социальная помощь
3492
006
Жилищная помощь
62
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52161
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1774
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29072
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5376
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8848
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
87
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
16675
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15768
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
15768
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18706
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18706
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18242
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

178255
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
60548
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
160
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3492
006
Тұрғын үй көмегі
62
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
52161
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1774
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
29072
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5376
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
8848
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
87
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
16675
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15768
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
15768
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18706
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18706
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18242
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу