О внесении изменений в решение 10 сессии Саранского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 191 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение 15 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23 апреля 2009 года N 260. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 28 апреля 2009 года N 8-7-84. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2011 года N 2-27/63)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата от 11.05.2011 № 2-27/63).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Саранского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 191 "О городском бюджете на 2009 год" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов – 8–7-73, опубликовано в газете "Ваша газета" N 52 от 27 декабря 2008 года), следующие изменения:
в пункте 1, в:
подпункте 1):
цифру "1413824" изменить на цифру "1655732";
цифру "391754" изменить на цифру "398254";
цифру "10000" изменить на цифру "3500";
цифру "1007833" изменить на цифру "1227062";
подпункте 2):
цифру "1402926" изменить на цифру "1644834";
подпункте 5):
цифру "0" изменить на цифру "22679";
подпункте 6):
в абзаце первом цифру "0" изменить на цифру "22679";
в абзаце четвертом цифру "0" изменить на цифру "22679".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

Саран қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" N 191 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының мәслихатының 15 сессиясының 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 260 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 сәуірде N 8-7-84 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Cаран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 2-27/63 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2011.05.11 N 2-27/63 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" N 191 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі – 8-7-73, "Ваша газета" газетінде 2008 жылғы 27 желтоқсанда N 52 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1413824" саны "1655732" санына ауыстырылсын;
"391754" саны "398254" санына ауыстырылсын;
"10000" саны "3500" санына ауыстырылсын;
"1007833" саны "1227062" санына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1402926" саны "1644834" санына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "22679" санына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші абзацта "0" саны "22679" санына ауыстырылсын;
төртінші абзацта "0" саны "22679" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.