О внесении изменений в решение 10 сессии Саранского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 191 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение 16 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23 июля 2009 года N 283. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 27 июля 2009 года N 8-7-88. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2011 года N 2-27/63)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата от 11.05.2011 № 2-27/63).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Саранского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 191 "О городском бюджете на 2009 год" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов – 8–7-73, опубликовано в газете "Ваша газета" N 52 от 27 декабря 2008 года), в которое внесены изменения решением 15 сессии Саранского городского маслихата от 23 апреля 2009 года N 260 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов – 8–7-84, опубликовано в газете "Ваша газета" N 18 от 1 мая 2009 года), следующие изменения:
в пункте 1, в:
подпункте 1):
цифру "1655732" изменить на цифру "1663053";
цифру "398254" изменить на цифру "424254";
цифру "3500" изменить на цифру "7500";
подпункте 2):

Саран қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" N 191 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 16 сессиясының 2009 жылғы 23 шілдедегі N 283 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 шілдеде N 8-7-88 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Cаран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 2-27/63 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2011.05.11 N 2-27/63 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" N 191 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі – 8-7-73, "Ваша газета" газетінде 2008 жылғы 27 желтоқсанда N 52 жарияланған), оған Саран қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі 15 сессиясының N 260 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі – 8-7-84, "Ваша газета" газетінде 2009 жылғы 1 мамырдағы N 18 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1655732" саны "1663053" санына ауыстырылсын;
"398254" саны "424254" санына ауыстырылсын;
"3500" саны "7500" санына ауыстырылсын;
2) тармақшада: