О стоимости разовых талонов на 2010 год
Решение XVII сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 522/17. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 12 января 2010 года N 8-8-76. Утратило силу - решением XXVIII сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2010 года N 635/28

2010 жылға арналған біржолғы талондардың құны туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XVII сессиясының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 522/17 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 қаңтарда N 8-8-76 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының XXVIII сессиясының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 635/28 шешімімен

Сноска. Утратило силу - решением XXVIII сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 24.12.2010 N 635/28.
В соответствии с Законом Республики Казахстан о введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской Маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының XXVIII сессиясының 2010.12.24 N 635/28 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы Қазақстан Республикасы Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Установить стоимость разовых талонов на 2010 год для лиц, осуществляющих реализацию товаров на рынках города Шахтинск и прилегающих поселков и лиц, предпринимательская деятельность которых носит эпизодический характер, на основе среднедневных данных хронометражных наблюдений и обследований, проведенных государственным учреждением "Налоговое управление по городу Шахтинску Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" по городу Шахтинску и прилегающим поселкам согласно приложениям 1, 2.

1. 2010 жылға арналған Шахтинск қаласының және маңындағы кенттердің базарларында сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға және кәсіпкерлік қызметі мезеттік сипаттағы тұлғаларға бір жолғы талондардың құны "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Шахтинск қаласы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесімен жүргізілген орташа күндік хронометраждық қадағалау мен зерттеу деректері негізінде 1, 2 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.