О внесении изменения и дополнений в решение 34 сессии Абайского районного маслихата от 8 августа 2006 года N 34/335 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение 16 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 10 сентября 2009 года N 16/199. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 15 сентября 2009 года N 8-9-67. Утратило силу - решением 23 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 17 июня 2010 года N 23/278
Сноска. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 17.06.2010 N 23/278.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 34 сессии Абайского районного маслихата от 8 августа 2006 года N 34/335 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-22 от 7 сентября 2006 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 16 сентября 2006 года N 37 (3631), внесены изменения и дополнения решением 9 очередной сессии Абайского районного маслихата от 7 октября 2008 года N 9/105 "О внесении изменений и дополнений в решение 34 сессии районного маслихата N 34/335 от 8 августа 2006 года "Об утверждении Правил Предоставления малообеспеченным гражданам жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-48 от 20 октября 2008 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 31 октября 2008 года N 43 (3736), следующие изменение и дополнения:
1) в преамбуле Решения слова "постановлением Правительства Республики Казахстан от 09 сентября 2004 года N 949 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон" заменить словами "постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года N 512 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам";

Абай аудандық мәслихатының 2006 жылғы 8 тамыздағы 34 сессиясының N 34/355 "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 16 сессиясының 2009 жылғы 10 қыркүйектегі N 16/199 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 қыркүйекте N 8-9-67 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 23 сессиясының 2010 жылғы 17 маусымдағы N 23/278 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2010.06.17 N 23/278 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Яғни, "Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 8 тамыздағы 34 сессиясының N 34/355 "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде - 2008 жылғы 20 қазанда N 8-9-48 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2008 жылғы 31 қазандағы N 43 (3736) санында жарияланған) Абай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 7 қазандағы 9 кезекті сессиясының N 9/105 шешімімен өзгертулер мен толықтырулар енгізілген, "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларын беру және қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде - 2006 жылғы 7 қыркүйекте N 8-9-22 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2006 жылғы 16 қыркүйектегі N 37 (3631) санында жарияланған, Абай аудандық мәслихатының 2006 жылғы 8 тамыздағы 34 сессиясының N 34/335 шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Шешімнің кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 09 қыркүйектегі N 949 "Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерiнің арттырылуына өтемақы төлеудiң кейбiр мәселелерi туралы" қаулысына" сөздері "Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 512 "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" қаулысымен" сөздерімен ауыстырылсын;

2) в преамбуле к Правилам слова "постановлением Правительства Республики Казахстан от 09 сентября 2004 года N 949 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон" заменить словами "постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года N 512 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам";
3) в главе 1 Правил:
в подпункте 1) пункта 1 после слова "городских" дополнить словами "и сельских";
пункт 1 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) центр обслуживания населения района.";
4) в подпункте 2) пункта 3 Правил после слов "из расчета 7 месяцев" дополнить словами ", но не более чем 7 тонн твердого топлива";
5) в главе 5 Правил:
в пункте 17 после слов "уполномоченный орган" дополнить словами "или в Центр обслуживания населения района";
в подпункте 8) пункта 17 после слова "городской" дополнить словами "и сельской";
дополнить пунктом 21-1 следующего содержания:
"21-1. При выявлении случая получения незаконного или завышенного размера жилищного пособия по недостоверным сведениям, выплата жилищного пособия прекращается. Незаконно полученная сумма подлежит возврату в добровольном порядке, а в случае отказа в установленном законодательстве порядке.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Председатель сессии                        С. Имашев
Секретарь Абайского
районного маслихата                        Б. Цай
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ Абайского района"                 С. Аксанов
Начальник государственного
учреждения "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
Абайского района"                          Е. Кисраунов
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Абайского района"                          Ж. Макенова
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Абайского района"                          С. Садык

2) Қағидалардың кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 09 қыркүйектегі N 949 "Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерiнің арттырылуына өтемақы төлеудiң кейбiр мәселелерi туралы" қаулысына" сөздері "Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 512 "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" қаулысымен" сөздерімен ауыстырылсын;
3) Қағидалардың 1 тарауында:
1 тармақтың 1) тармақшасында "қалалық" сөзінен кейін "және ауылдық" сөздерімен толықтырылсын;
1 тармақ келесі мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) аудан тұрғындарына қызмет көрсету орталығы."
4) 3 тармақтың 2 тармақшасында "7 ай деп есептегенде" сөздерінен кейін ", бірақ 7 тонна қатты отыннан артық емес" сөздерімен толықтырылсын;
5) Қағидалардың 5 тарауында:
17 тармағы "уәкілетті органға" сөздерінен кейін "немесе аудан тұрғындарына қызмет көрсету орталығына" сөздерімен толықтырылсын;
17 тармағының 8) тармақшасында "қалалық" сөздерінен кейін "және ауылдық" сөздерімен толықтырылсын;
келесі мазмұндағы 21-1 тармағымен толықтырылсын:
"21-1. Тұрғын үй жәрдемақысын заңсыз немесе күмәнді мәліметтер бойынша артық мөлшермен алған жағдайды анықтағанда, тұрғын үй жәрдемақысын төлеу тоқтатылады. Заңсыз алынған сома ерікті түрде қайтарылуы тиіс, ал бас тартқанда заңмен белгіленген тәртіпте.".
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбекүн өткен соң күшіне енеді.
Сессия төрағасы                            С. Имашев
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Абай ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С. Ақсанов
"Абай ауданының тұрғын үй
коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е. Қысрауынов
"Абай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ж. Макенова
"Абай ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С. Садық