О внесении изменений в решение 12 сессии районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение 21 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 25 ноября 2009 года N 225. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 01 декабря 2009 года N 8-14-105. Утратило силу - письмо аппарата Нуринского районного маслихата от 06 апреля 2011 года N 40
Сноска. Утратило силу - письмо аппарата Нуринского районного маслихата от 06.04.2011 N 40.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 12 сессии Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-87, опубликовано в газете "Нура" от 30 декабря 2008 года N 52 (5083), в которое внесены изменения решением 14 сессии Нуринского районного маслихата от 31 марта 2009 года N 172 "О внесении изменений в решение 12 сессии Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-93, опубликовано в газете "Нура" от 18 апреля 2009 года N 16 (5098), решением 15 сессии Нуринского районного маслихата от 24 апреля 2009 года N 181 "О внесении изменений и дополнений в решение 12 сессии районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-96, опубликовано в газете "Нура" от 23 мая 2009 года N 21 (5103), решением 18 сессии Нуринского районного маслихата от 29 июля 2009 года N 207 "О внесении изменений в решение 12 сессии районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-100, опубликовано в газете "Нура" от 15 августа 2009 года N 33 (5116), решением 19 сессии Нуринского районного маслихата от 3 сентября 2009 года N 211 "О внесении изменений и дополнений в решение 12 сессии районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 148 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-101, опубликовано в газете "Нура" от 12 сентября 2009 года N 37 (5120) следующие изменения:

Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 225 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 01 желтоқсанда N 8-14-105 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихат аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 40 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихат аппаратының 2011.04.06 N 40 хатымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне  N 8-14-87 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 (5083) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы 14 сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 172 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-93 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2009 жылғы 18 сәуірдегі N 16 (5098) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі 15 сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 181 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-96 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2009 жылғы 23 мамырдағы N 21 (5103) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі 18 сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 207 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-100 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2009 жылғы 15 тамыздағы N 33 (5116) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2009 жылғы 3 қыркүйектегі 19 сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы 12 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 148 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 211 шешімімен (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-101 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2009 жылғы 12 қыркүйектегі N 37 (5120) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

700
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
882
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
3
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
220
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
33
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
44
21
Государственная пошлина за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
53
2
Неналоговые поступления
2063
01
Доходы от государственной собственности
427
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
92
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
92
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
335
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
335
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
138
1
Поступления от реализации товаров ( работ, услуг), государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
138
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
138
06
Прочие неналоговые поступления
1498
1
Прочие неналоговые поступления
1498
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
1498
3
Поступления от продажи основного капитала
4520
03
Продажа земли и нематериальных активов
4520
1
Продажа земли
4520
01
Поступления от продажи земельных участков
4520
4
Поступления трансфертов
2126797
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2126797
2
Трансферты из областного бюджета
2126797
01
Целевые текущие трансферты
182232
02
Целевые трансферты на развитие

700
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
882
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
3
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
220
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
33
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын
44
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
53
2
Салықтық емес түсiмдер
2063
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
427
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
92
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
92
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
335
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
335
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
138
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
138
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
138
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1498
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1498
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
1498
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
4520
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
4520
1
Жерді сату
4520
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
4520
4
Трансферттердің түсімдері
2126797
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2126797
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2126797
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер
182232
02
Нысаналы даму трансферттері

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3410
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3410
4
Образование
164
02
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
164
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
164
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности)
164
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
832
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
832
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
832
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
832

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3410
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3410
4
Бiлiм беру
164
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
164
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
164
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
164
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
832
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
832
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
832
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
832