О внесении изменений в решение 17 сессии районного маслихата от 24 июня 2009 года N 200 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам, жилищной помощи на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам сетей телекоммуникации"
Решение 21 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 25 ноября 2009 года N 227. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 14 декабря 2009 года N 8-14-106. Утратило силу - решением 30 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 18 октября 2010 года N 293
Сноска. Утратило силу решением 30 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 18.10.2010 N 293.
В соответствии со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", пунктом 4 статьи 34 Закона Республики Казахстан "О связи" и на основании пункта 2 Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам, утвержденных Постановлением Правительства от 14 апреля 2009 года N 512 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 17 сессии районного маслихата от 24 июня 2009 года N 200 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья, оплату коммунальных услуг и компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам сетей телекоммуникации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-99 опубликовано в газете "Нура" от 1 августа 2009 года N 31 (5114), следующие изменения:
в Правилах, утвержденных указанным решением:
1. Пункт 27 изложить в следующей редакции:
"В случае возникновения сомнения в достоверности информации уполномоченный орган вправе запрашивать, а юридическим и физическим лицам необходимо предоставлять информацию о доходах лица, претендующего на получение жилищной помощи."
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              Е. Туранов

Аудандық мәслихаттын 2009 жылғы 24 маусымдағы 17 сессиясының "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидаларын бекіту туралы" N 200 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 227 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 желтоқсанда N 8-14-106 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 30 сессиясының 2010 жылғы 18 қазандағы N 293 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 30 сессиясының 2010.10.18 N 293 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 2 тармағы 97 бабына, Қазақстан Республикасының "Байланыс туралы" Заңының 4 тармағы 34 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысымен 14 сәуір 2009 жылы N 512 бекітілген "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің" Ережесінің 2 тармағының негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 маусымдағы "Аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсету үшін тұрғын үй жәрдемақыларды беру және телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы берудің Қағидаларын бекіту туралы" N 200 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіміне N 8-14-99 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2009 жылғы 1 тамыздағы N 31 (5114) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің бекітілген Қағидаларында:
1. 27 тармақтағы сөздері келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Мәліметтердің шындығына сенімсіздік туған жағдайда өкілетті орган сұраныс жасауға құқықты, ал заңды тұлға мен жеке тұлғалар тұрғын үй жәрдемақысын алуға үміткер адамнын табысы туралы мәлімет беруі қажет."
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланғаннан бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихатын хатшысы                Е. Туранов