О внесении изменений в решение одиннадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 91 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 05 августа 2009 года N 157. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 13 августа 2009 года N 8-15-107. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20 апреля 2011 года N 2-35/86)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20.04.2011 № 2-35/86).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение одиннадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 91 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-96, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 31 декабря 2008 года N 52 (7120)), внесены изменения и дополнения решением четырнадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 24 апреля 2009 года N 132 "О внесении изменений и дополнений в решение одиннадцатой сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2008 года N 91 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-15-102, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 9 мая 2009 года N 19 (7139)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 859 560" заменить цифрами "1 879 560";
в первом абзаце цифры "383 696" заменить цифрами "398 311";
во втором абзаце цифры "2 200" заменить цифрами "2 085";
в третьем абзаце цифры "7 000" заменить цифрами "12 500";
в подпункте 2):
цифры "1 861 346" заменить цифрами "1 881 346";
2) в пункте 15:
Цифры "20 081" заменить цифрами "5 575";

Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы он бірінші сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2009 жылғы 05 тамыздағы N 157 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 тамызда N 8-15-107 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 2-35/86 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихаты аппаратының 2011.04.20 N 2-35/86 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы он бірінші сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-15-96 болып тіркелген, 2008 жылғы 31 желтоқсандағы "Сельский труженик" газетінің N 52 (7120) санында жарияланған), "Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы он бірінші сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Осакаров аудандық мәслихатының он төртінші сессиясында 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 132 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-102 болып тіркелген, "Сельский труженик" газетінің 2009 жылғы 9 мамырдағы N 19 (7139) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"1 859 560" сандары "1 879 560" сандарына ауыстырылсын;
бірінші абзацтағы "383 696" сандары "398 311" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "2 200" сандары "2 085" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "7 000" сандары "12 500" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 861 346" сандары "1 881 346" сандарына ауыстырылсын;
2) 15 тармақтағы:
"20 081" сандары "5 575" сандарына ауыстырылсын;

200
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
2605
1
Государственная пошлина
2605
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1400
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
850
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
10
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
12
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
250
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
13
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
40
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
30
2
Неналоговые поступления
2085
01
Доходы от государственной собственности
1500
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1500
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1500
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0
06
Прочие неналоговые поступления
585
1
Прочие неналоговые поступления
585
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
585
3
Поступления от продажи основного капитала
12500
03
Продажа земли и нематериальных активов
12500
1
Продажа земли
12500
01
Поступления от продажи земельных участков
12500
4
Поступления трансфертов
1466664
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1466664
2
Трансферты из областного бюджета
1466664
01
Целевые текущие трансферты

200
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
2605
1
Мемлекеттік баж
2605
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1400
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
850
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
10
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
12
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
250
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
13
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
40
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
30
2
Салықтық емес түсімдер
2085
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1500
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1500
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
1500
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
585
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
585
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да
585
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
12500
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
12500
1
Жерді сату
12500
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
12500
4
Трансферттердің түсімдері
1466664
02
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
1466664
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
1466664
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер