О внесении изменений в решение городского маслихата от 28 мая 2007 года № 37/323 "О назначении и оказании социальных выплат отдельным категориям граждан"
Решение Актауского городского маслихата от 16 октября 2009 года № 24/222. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау от 20 ноября 2009 года № 11-1-118. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12 декабря 2013 года № 16/155
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12.12.2013 № 16/155.
В соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 53 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 11) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним», а также статьей 3 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан», городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решения городского маслихата от 28 мая 2007 года № 37/323 «О назначении и оказании социальных выплат отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-57, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 14 июля 2007 года № 127), от 1 апреля 2008 года № 7/68 «О внесении изменений в решение городского маслихата от 28 мая 2007 года № 37/323 «О назначении и оказании социальных выплат отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-81, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 15 мая 2008 года № 76-77), от 23 декабря 2008 года № 15/141 «О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 28 мая 2007 года № 37/323 «О назначении и оказаниии социальных выплат отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-101, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 27 декабря 2008 года № 213-214) следующие изменения:
в приложении 1 «Категория граждан имеющие права на социальные выплаты в честь государственных праздников Республики Казахстан и знаменательных дат» в пункте 12 слова «Ко Дню Республики Казахстан (25 октября)» заменить словами «Ко Дню Конституции Республики Казахстан (30 августа)».

Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 28 мамырдағы № 37/323 "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау және көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 24/222 шешімі. Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 қарашада № 11-1-118 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 16/155 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 12.12.2013 № 16/155 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 53 бабы 1 тармағы 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағы 11) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі «Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 20 бабына, сондай - ақ 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» Заңының 3 бабына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 28 мамырдағы № 37/323 «Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау және көрсету туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-57 болып тіркелген, 2007 жылғы 14 шілдедегі № 121-122 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне, 2008 жылғы 1 сәуірдегі № 7/68 «Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 28 мамырдағы № 37/323 «Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау және көрсету туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-81 болып тіркелген, 2008 жылғы 15 мамырдағы № 74-75 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне, 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/141 «Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 28 мамырдағы № 37/323 «Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау және көрсету туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-101 болып тіркелген, 2008 жылғы 27 желтоқсандағы № 207-208 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің «Қазақстан Республикасының мемлекеттік мерекелеріне және атаулы даталарына әлеуметтік төлемді алуына құқығы бар азаматтардың жекелеген санаттары» 1 - ші қосымшасының 12 тармағындағы «Қазақстан Республикасы Күніне (25 қазан)» деген сөздері «Қазақстан Республикасының Конституция күніне (30 тамызға)» деген сөздерімен ауыстырылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Е.Космаганбетов
Секретарь городского маслихата          Ж. Матаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ «Актауский городской отдел
занятости и социальных программ»
К.Айтбатырова
16 октября 2009 года

2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Е.Қосмағанбетов
Қалалық мәслихат хатшысы                Ж. Матаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақтау қалалық жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ-нің бастығы
К.Айтбатырова
2009 жылы 16 қазан