Об установлении стоимости разовых талонов для физических лиц, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка
Решение Актауского городского маслихата от 22 декабря 2009 года № 27/240. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау от 21 января 2010 года № 11-1-123. Утратило силу решением Актауского городского маслихата от 28 февраля 2013 года № 9/101.
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата от 28 февраля 2013 года № 9/101.
«В соответствии с пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 100-IV "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для физических лиц, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения городского маслихата от 21 декабря 2001 года № 18/169 «Об установлении стоимости разовых талонов для физических лиц, занимающихся реализацией товаров на рынках города» (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 650 от 28 декабря 2001 года, опубликовано в газете «Местное время» от 11 января 2002 года), от 21 мая 2002 года № 22/208 «О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2001 года № 18/169 «Об установлении стоимости разовых талонов для физических лиц, занимающихся реализацией товаров на рынках города» (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 917 от 13 июня 2003 года, опубликовано в газете «Местное время» от 27 июля 2002 года), от 10 июня 2003 года № 31/285 «О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2001 года № 18/169 «Об установлении стоимости разовых талонов для физических лиц, занимающихся реализацией товаров на рынках города» (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1470 от 23 июня 2003 года, опубликовано в газете «Огни Мангистау» за № 126 от 5 августа 2003 года), от 24 марта 2005 года № 14/116 «О внесении дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2001 года № 18/169 «Об установлении стоимости разовых талонов для физических лиц, занимающихся реализацией товаров на рынках города» (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1890 от 31 марта 2005 года, опубликовано в газете «Огни Мангистау» за № 65 от 12 апреля 2005 года), от 6 июня 2005 года № 16/131 «О внесении изменений в решение городского маслихата от 21 декабря 2001 года № 18/169 «Об установлении стоимости разовых талонов для физических лиц, занимающихся реализацией товаров на рынках города» (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-5 от 27 июня 2005 года, опубликовано в газете «Огни Мангистау» за № 119 от 9 июля 2005 года).

Базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базардағы тауарларды, жұмыстар орындауды және қызметтер көрсетуді сату жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін бір жолғы талондарының ақысын белгілеу туралы
Ақтау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 27/240 шешімі. Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 қаңтарда № 11-1-123 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы мәслихатының 2013 жылғы 28 ақпандағы № 9/101 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы мәслихатының 2013 жылғы 28 ақпандағы № 9/101 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-IV “Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы” Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық Кодексі) қолданысқа енгізу туралы” Заңының 36 бабының 6 тармағына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базардағы тауарларды, жұмыстар орындауды және қызметтер көрсетуді сату жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін бір жолғы талондарының ақысы белгіленсін.
2. Қалалық мәслихаттың 2001 жылғы 21 желтоқсандағы № 18/169 «Базарларда тауарларды сатумен айналысатын жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондарының ақысын белгілеу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2001 жылдың 28 желтоқсанында № 650 болып тіркелген, 2002 жылғы 11 қаңтардағы «Маңғыстау» газетінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2002 жылғы 21 мамырдағы № 22/208 «Қалалық мәслихаттың 2001 жылғы 21 желтоқсандағы № 18/169 «Базарларда тауарларды сатумен айналысатын жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондарының ақысын белгілеу туралы» шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2002 жылдың 13 маусымында № 917 болып тiркелген, 2002 жылғы 27 шілдедегі “Местное время” газетiнде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2003 жылғы 10 маусымдағы № 31/285 «Қалалық мәслихаттың 2001 жылғы 21 желтоқсандағы № 18/169 «Базарларда тауарларды сатумен айналысатын жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондарының ақысын белгілеу туралы» шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2003 жылдың 23 маусымында № 1470 болып тiркелген, 2003 жылғы 5 тамыздағы № 126 “Огни Мангистау” газетiнде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2005 жылғы 24 наурыздағы № 14/116 «Қалалық мәслихаттың 2001 жылғы 21 желтоқсандағы № 18/169 «Базарларда тауарларды сатумен айналысатын жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондарының ақысын белгілеу туралы» шешiмiне толықтырулар енгiзу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылдың 31 наурызында № 1890 болып тiркелген, 2005 жылғы 9 сәуірдегі № 67 “Маңғыстау” газетiнде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2005 жылғы 6 маусымдағы № 16/131 «Қалалық мәслихаттың 2001 жылғы 21 желтоқсандағы № 18/169 «Базарларда тауарларды сатумен айналысатын жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондарының ақысын белгілеу туралы» шешiмiне толықтырулар енгiзу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылдың 27 маусымында № 11-1-5 болып тiркелген, 2005 жылғы 7 шілдедегі № 118-119 “Маңғыстау” газетiнде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии            Секретарь городского маслихата
А.Сугирбай                      Ж. Матаев
Приложение к решению
городского маслихата
от 22 декабря 2009 года № 27/240
Стоимость разовых талонов для физических лиц, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка
п/п
Наименование рынка, местонахождение Стоимость
разового талона на
1 налогоплательщика
в день, тенге
1
"РусКаз", 23 микрорайон, в том числе:
реализация с прилавка

3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Қалалық мәслихат хатшысы
А.Сүгірбай                       Ж. Матаев
Қалалық мәслихаттың
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 27/240 шешіміне қосымша
Базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базардағы тауарларды, жұмыстар орындауды және қызметтер көрсетуді сату жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін бір жолғы талондарының ақысы
№ р/с Базарлардың атауы, орналасқан жері 1 салық төлеушіге бір күндік бір жолғы талон ақысы, теңге
1
“РусКаз”, 23 шағын аудан, оның ішінде:
сөреден сату