Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 16 января 2009 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 января 2009 года № 3666.
Сноска. Заголовок – в редакции постановления акимата Костанайской области от 18.10.2024 № 414 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қостанай облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 26 қаңтарда № 3666 тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 18.10.2024 № 414 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с подпунктом 3-1) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления акимата Костанайской области от 18.10.2024 № 414 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Костанайской области.

"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 18.10.2024 № 414 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қоса беріліп отырған Қостанай облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі бекітілсін.

Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Костанайской области от 18.10.2024 № 414 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 25 января 2008 года № 43 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (номер в Реестре государственной регистрации 3594; опубликовано в газетах "Қостанай таңы" от 14 марта 2008 года № 32, "Костанайские новости" от 13 марта 2008 года № 38).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 18.10.2024 № 414 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы № 43 қаулысының күші жойылды деп танылсын (мемлекеттік тіркеу реестріндегі нөмері 3594; 2008 жылы 14 наурыздағы № 32 "Қостанай таңы", 2008 жылы 13 наурыздағы № 38 "Костанайские новости" газеттерінде жарияланған).

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Кулагин
Утвержден
постановлением акимата
от 16 января 2009 года № 14
Перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Костанайской области
Сноска. Заголовок – в редакции постановления акимата Костанайской области от 18.10.2024 № 414 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Кулагин
Әкімдіктің
2009 жылғы 16 қаңтардағы
№ 14 қаулысымен бекітілген
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 18.10.2024 № 414 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Перечень - в редакции постановления акимата Костанайской области от 20.11.2023 № 486 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлением акимата Костанайской области от 18.10.2024 № 414 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование рыбохозяйственного водоема
Площадь, в гектарах
Район расположения
1
Озеро Аксор

Ескерту. Тізбесі жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 20.11.2023 № 486 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 18.10.2024 № 414 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Балық шаруашылығы су айдынының атауы
Аумағы, гектар
Орналасу ауданы
1
Ақсор көлі