О внесении дополнения в постановление акимата от 16 января 2009 года № 21 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2009 году"
Постановление акимата Костанайской области от 25 мая 2009 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 июня 2009 года № 3682. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10 ноября 2010 года № 08-08/3045
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10.11.2010 № 08-08/3045.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2009 году" от 16 января 2009 года № 21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3667, опубликовано в газете от 25 февраля 2009 года "Қостанай таңы", вносилось дополнение: постановлением акимата от 27 апреля 2009 года № 163 "О внесении дополнения в постановление акимата от 16 января 2009 года № 21 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2009 году" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3679, опубликовано 20 мая 2009 года в газете "Қостанай таңы" № 56) следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить согласно приложению к настоящему постановлению .
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Кулагин
СОГЛАСОВАНО
Начальник ГУ "Управление
финансов акимата Костанайской области"
_______________ С. Аймухамбетова
21.05.2009
Начальник ГУ "Управление энергетики
и коммунального хозяйства акимата
Костанайской области"
_______________ А. Тайкешов
21.05.2009
Приложение
к постановлению акимата
от 25 мая 2009 года № 201
Перечень
объектов коммунальной собственности
по Костанайской области, подлежащих
приватизации в 2009 году
№ п/п
Наименование объекта
Адрес и балансодержатель объекта
Основание
Состояние объекта
1
2
3
4
5
65.
Автомашина "ГАЗ-4301",
государственный номер
Р 472 BU, год выпуска 1994
Город Аркалык, поселок Родина, улица Энергетиков, 1, государственное коммунальное предприятие "Костанайюжэлектросервис" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области
Письмо начальника государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области"
от 20 января 2009 года № 05-121
Требуется текущий ремонт
66.
Автомашина "УАЗ-31512",
государственный номер Р 424 BТ, год выпуска 1994
Город Аркалык, поселок Родина, улица Энергетиков, 1, государственное коммунальное предприятие "Костанайюжэлектросервис" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области
Письмо начальника государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области" от 20 января 2009 года № 05-121
Требуется текущий ремонт
67.
Автомашина "УАЗ-31512",
государственный номер
Р 467 CD, год выпуска 1990
Город Аркалык, поселок Родина, улица Энергетиков, 1, государственное коммунальное предприятие "Костанайюжэлектросервис" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области
Письмо начальника государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области" от 20 января 2009 года № 05-121
Требуется капитальный ремонт
68.
Автомашина "УАЗ-31512",
государственный номер Р 458 CЕ, год выпуска 1992
Город Аркалык, поселок Родина, улица Энергетиков, 1, государственное коммунальное предприятие "Костанайюжэлектросервис" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области
Письмо начальника государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области" от 20 января 2009 года № 05-121
Требуется текущий ремонт
69.

"Қостанай облысы бойынша 2009 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 21 қаулысына енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 201 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 18 маусымда № 3682 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 08-08/3045 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 2010.11.10 № 08-08/3045 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы бойынша 2009 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" Костанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 21 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3667 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 25 ақпандағы "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, "Қостанай облысы бойынша 2009 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 21 қаулысына толықтыру енгізу туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 163 қаулысымен толықтыру енгізілді Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3679 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 20 мамырдағы "Қостанай таңы" газетінің 56 нөмірінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Кулагин
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
қаржы басқармасы" ММ бастығы
___________ С. Аймұхамбетова
21.05.2009
"Қостанай облысы әкімдігінің
энергетика және коммуналдық
шаруашылық басқармасы" ММ бастығы
____________     Ә. Тайкешов
21.05.2009
Әкімдіктің
2009 жылғы 25 мамырдағы
№ 201 қаулысына қосымша
Қостанай облысы бойынша 2009 жылы жекешелендіруге
жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесі
Р/с №
Объектінің атауы
Объектінің
мекенжайы және баланс ұстаушысы
Негіздемесі
Объектінің ахуалы
1
2
3
4
5
65.
"ГАЗ-4301" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 472 BU, 1994 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Родина поселкесі, Энергетиков көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Костанайюжэлектро сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 05-121 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
66.
"УАЗ-31512" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 424 BТ, 1994 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Родина поселкесі, Энергетиков көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Костанайюжэлектро сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 05-121 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
67.
"УАЗ-31512" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 467 CD, 1990 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Родина поселкесі, Энергетиков көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Костанайюжэлектро сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 05-121 хаты
Күрделі жөндеуді талап етеді
68.
"УАЗ-31512" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 458 CE, 1992 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Родина поселкесі, Энергетиков көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Костанайюжэлектро сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 05-121 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
69.

Автомашина "ГАЗ-3307 Сайрам", государственный номер Р 462 BU, год выпуска 1993
Город Аркалык, поселок Родина, улица Энергетиков, 1, государственное коммунальное предприятие "Костанайюжэлектросервис" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области
Письмо начальника государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области" от 20 января 2009 года № 05-121
Требуется текущий ремонт
70.
Автомашина "УАЗ-3303",
государственный номер Р 467 BU, год выпуска 1993
Город Аркалык, поселок Родина, улица Энергетиков, 1, государственное коммунальное предприятие "Костанайюжэлектросервис" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области
Письмо начальника государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области" от 20 января 2009 года № 05-121
Требуется текущий ремонт
71.
Автомашина "ГАЗ-6601 Этл-3502",
государственный номер Р 466 BU, год выпуска 1983
Город Аркалык, поселок Родина, улица Энергетиков, 1, государственное коммунальное предприятие "Костанайюжэлектросервис" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области
Письмо начальника государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области" от 20 января 2009 года № 05-121
Требуется текущий ремонт
72.
Автомашина "ВАЗ-21150",
государственный номер Р 863 BD, год выпуска 2000
Город Костанай, улица Пушкина, 98, государственное учреждение "Аппарат акима города Костаная"
Письмо акима города Костанай Костанайской области от 26 февраля 2009 года № 1-25/455
Технически
неисправна
73.
Автомашина "ВАЗ-2107", государственный номер Р 830 СD, год выпуска 1997
Город Костанай, улица Пушкина, 98, государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства акимата города Костаная"
Письмо акима города Костанай Костанайской области от 26 февраля 2009 года № 1-25/455
Технически
неисправна
74.
Здание бывшего кафе "Самал" общей площадью 360 квадратных метров
Амангельдинский район, село  Карасу, улица Елтебаева, 9, государственное учреждение "Аппарат акима Карасуского аульного округа Амангельдинского района"
Письмо акима Амангельдинского района Костанайской области от 11 марта 2009 года № 03-17/189
Состояние удовлетворительное
75.
Автомашина "КАВЗ-3270",
государственный номер Р 484 BU, год выпуска 1990
Джангельдинский район, село Торгай, улица Энергетиков, 1, государственное коммунальное предприятие "Костанайюжэлектросервис" Управления энергетики и коммунального хозяйства акимата Костанайской области

"ГАЗ-3307 Сайрам" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 462 BU, 1993 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Родина поселкесі, Энергетиков көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Костанайюжэлектро сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 05-121 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
70.
"УАЗ-3303" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 467 BU, 1993 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Родина поселкесі, Энергетиков көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Костанайюжэлектро сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 05-121 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
71.
"ГАЗ-6601 Этл-3502" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 466 BU, 1983 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Родина поселкесі, Энергетиков көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Костанайюжэлектро сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 05-121 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
72.
"ВАЗ-21150" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 863 BD, 2000 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Пушкин көшесі, 98, "Қостанай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 1-25/455 хаты
Техникалық бұзылған
73.
"ВАЗ-2107" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 830 СD, 1997 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Пушкин көшесі, 98, "Қостанай қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 1-25/455 хаты
Техникалық бұзылған
74.
Жалпы ауданы 360 шаршы метр бұрынғы "Самал" дәмхана ғимараты
Аманкелді ауданы, Қарасу селосы, Елтебаев көшесі, 9, "Аманкелді ауданының Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты " мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімінің 2009 жылғы 11 наурыздағы № 03-17/189 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
75.
"КАВЗ-3270" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 484 ВU, 1990 жылы шығарылған
Жанкелдин ауданы, Торғай селосы, Энергетиков көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының "Костанайюжэлектро сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны