О внесении изменений в решение от 12 декабря 2008 года № 140 "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год"
Решение маслихата Костанайской области от 20 ноября 2009 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 ноября 2009 года № 3696
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год" от 12 декабря 2008 года № 140 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3664, опубликовано 14 января 2009 года в газетах "Қостанай таңы" и "Костанайские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Костанайской области на 2009 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 75045542,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2764849,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 297586,9 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 245,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 71982860,8 тысячи тенге;
2) затраты – 75379471,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 71556,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 486000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 414444,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20201,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 20201,0 тысяча тенге;
5) дефицит бюджета – - 425686,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 425686,4 тысячи тенге.";
в пункте 2-1 указанного решения:
цифры "58556,0" заменить цифрами "102564,0";
в пункте 2-3 указанного решения:
цифры "595499,0" заменить цифрами "597398,0";
в пункте 2-7 указанного решения:
цифры "745984,0" заменить цифрами "721867,0";
цифры "204843,0" заменить цифрами "199950,0";
цифры "210558,0" заменить цифрами "200030,0";
цифры "330583,0" заменить цифрами "321887,0";
в пункте 2-8 указанного решения:
цифры "1190463,0" заменить цифрами "1179353,0";
в пункте 2-9 указанного решения:
цифры "4492669,0" заменить цифрами "4578476,0";
цифры "245181,0" заменить цифрами "238088,0";
цифры "2372000,0" заменить цифрами "2464900,0";
в пункте 2-10 указанного решения:
цифры "219717,0" заменить цифрами "169917,0";
в пункте 2-11 указанного решения:
цифры "85456,0" заменить цифрами "64359,0";
пункт 2-14 указанного решения исключить;

"Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2009 жылғы 20 қарашадағы № 232 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 25 қарашада № 3696 тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3664 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 14 қаңтардағы "Қостанай таңы" және "Костанайские новости" жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті 1- қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75045542,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2764849,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 297586,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 245,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 71982860,8 мың теңге;
2) шығындар – 75379471,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 71556,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 486000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 414444,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20201,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 20201,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -425686,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 425686,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-1-тармағында:
"58556,0" деген сандар "102564,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-3-тармағында:
"595499,0" деген сандар "597398,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-7-тармағында:
"745984,0" деген сандар "721867,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
"204843,0" деген сандар "199950,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
"210558,0" деген сандар "200030,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
"330583,0" деген сандар "321887,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-8-тармағында:
"1190463,0" деген сандар "1179353,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-9-тармағында:
"4492669,0" деген сандар "4578476,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
"245181,0" деген сандар "238088,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2372000,0" деген сандар "2464900,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-10-тармағында:
"219717,0" деген сандар "169917,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-11-тармағында:
"85456,0" деген сандар "64359,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-14-тармағы алынып тасталсын;

в пункте 2-15 указанного решения:
цифры "122275,0" заменить цифрами "104575,0";
в пункте 2-20 указанного решения:
цифры "2760079,0" заменить цифрами "3157861,0";
в пункте 2-23 указанного решения:
цифры "1746770,0" заменить цифрами "1699963,0";
в пункте 2-26 указанного решения:
цифры "6443615,0" заменить цифрами "6450591,0";
цифры "307095,0" заменить цифрами "314071,0";
в пункте 4-1 указанного решения:
цифры "19914,3" заменить цифрами "33509,8";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в областном бюджете на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие бюджетам районов и городов, в том числе:
на укрепление материально-технической базы организаций образования - 184860,0 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов образования – 79420,0 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 174754,0 тысячи тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности – 185103,0 тысячи тенге;
на благоустройство населенных пунктов – 356153,0 тысячи тенге;
на развитие теплоэнергетической системы – 251914,6 тысячи тенге;
на развитие системы водоснабжения – 368457,2 тысячи тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры – 1271393,0 тысячи тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) – 445134,0 тысячи тенге;
на оказание социальной помощи молодежи, для частичного возмещения расходов, связанных с получением образования (гранты акима) – 36098,0 тысяч тенге;
на текущее содержание организаций образования – 135565,0 тысяч тенге;
на капитальный ремонт и материально-техническое укрепление организаций образования – 29809,0 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации по капитальному ремонту объектов образования – 14000,0 тысяч тенге;
на дополнительные затраты по выплате жилищной помощи – 125337,8 тысячи тенге;
на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда - 38839,0 тысяч тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 131577,0 тысяч тенге;
на развитие благоустройства городов и населенных пунктов - 500,0 тысяч тенге;
на мероприятия для проведения областной спартакиады "Тын - целина-2009" – 40000,0 тысяч тенге;
на текущее содержание организаций культуры – 7502,0 тысячи тенге;
на компенсацию потерь доходов – 48696,0 тысяч тенге;
на увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия – 5000,0 тысяч тенге;
на организацию санитарного убоя больных животных – 2012,0 тысяч тенге;

көрсетілген шешімнің 2-15-тармағында:
"122275,0" деген сандар "104575,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-20-тармағында:
"2760079,0" деген сандар "3157861,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-23-тармағында:
"1746770,0" деген сандар "1699963,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-26-тармағында:
"6443615,0" деген сандар "6450591,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
"307095,0" деген сандар "314071,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 4-1-тармағында:
"19914,3" деген сандар "33509,8" деген сандарымен ауыстырылсын";
4 саны 1-1-мен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2009 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен қалалар бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер және дамытуға арналған трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 184860,0 мың теңге;
білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жаңғыртуға – 79420,0 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға - 174754,0 мың теңге;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 185103,0 мың теңге;
елді мекендерді көркейтуге – 356153,0 мың теңге;
жылу энергетикалық жүйесін дамытуға – 251914,6 теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 368457,2 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 1271393,0 мың теңге;
аудандық маңыздағы автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуге – 445134,0 мың теңге;
білім алуға қатысты шығыстарды ішінара өтеу үшін жастарға әлеуметтік көмек көрсетуге (әкім гранттары) - 36098,0 мың теңге;
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 135565,0 мың теңге;
білім беру ұйымдарын күрделі жөндеуге және материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 29809,0 мың теңге;
білім беру объектілерін күрделі жөндеу жөніндегі жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 14000,0 мың теңге;
тұрғын үй көмегі төлемі бойынша қосымша шығындарға - 125337,8 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйі құрылысына - 38839,0 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайғастыруға және (немесе) сатып алуға – 131577,0 мың теңге;
қалаларды және елді мекендерді көркейтуді дамытуға – 500,0 мың теңге;
облыстық "Тың-целина - 2009" спартакиадасын өткізуге арналған іс-шараларға – 40000,0 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 7502,0 мың теңге;
кірістердің ысырабын өтеуге – 48696,0 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға – 5000,0 мың теңге;
ауру малдарды санитарлық союға – 2012,0 мың теңге;

на приобретение оборудования и ремонт тепловых сетей – 15000,0 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации – 20998,2 тысячи тенге;
на разработку проектов застройки микрорайонов "Северный" и "Южный" в селе Заречное, селе Мичуринское -12739,0 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования объектов коммунальной собственности – 44000,0 тысячи тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.";
в пункте 6 указанного решения:
цифры "42755,8" заменить цифрами "13580,3".
Приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Е. Темирбаев
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       Г. Сагиев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Управление
экономики и бюджетного
планирования акимата
Костанайской области"
_______________ М. Щеглова
"20" ноября 2009 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 ноября 2009 года
№ 232
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 декабря 2008 года
№ 140
Областной бюджет на 2009 год
Категория Наименование
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы

жабдықтар сатып алуға және жылу желілерін жөндеуге – 15000,0 мың теңге;
жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 20998,2 мың теңге;
Заречный селосында, Мичурин селосында "Северный" және "Южный" шағын аудандары құрылысының жобаларын әзірлеуге – 12739,0 мың теңге;
коммуналдық меншік объектілерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 44000,0 мың теңге.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағында:
"42755,8" деген сандар "13580,3" деген сандарымен ауыстырылсын".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның
төрағасы                                   Е. Темірбаев
Қостанай облысытық
мәслихатының хатшысы                       Ғ. Сағиев
КЕЛІСІЛГЕН
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________________ М. Щеглова
"20" қараша 2009 жыл
Мәслихаттың
2009 жылғы 20 қарашадағы
№ 232 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 140 шешіміне 1-қосымша
2009 жылға арналған облыстық бюджет
Санат
Атауы
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер

271
Управление строительства области
004
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
271
Управление строительства области
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1
Социальное обеспечение
271
Управление строительства области
039
Развитие объектов социального обеспечения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
271
Управление строительства области
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2
Коммунальное хозяйство
271
Управление строительства области
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
004
Газификация населенных пунктов
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
016
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
020
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3
Благоустройство населенных пунктов
271
Управление строительства области
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
271
Управление строительства области
016
Развитие объектов культуры
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
271
Управление строительства области
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы

271
Облыстың құрылыс басқармасы
004
Аудандар (облыстық маңыздағы қалалар) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға дамытуға арналған нысаналы трансферттер
037
Білім беру объектілерін салу және қайта жаңғырту
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы басқа да қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
038
Денсаулық сақтау объектілерін жаңарту және салу
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
271
Облыстың құрылыс басқармасы
039
Әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін дамыту
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
1
Тұрғын үй шаруашылығы
271
Облыстың құрылыс басқармасы
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2
Коммуналдық шаруашылық
271
Облыстың құрылыс басқармасы
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
004
Елді мекендерді газдандыру
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
014
Коммуналдық шаруашылық дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттер
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
3
Елді-мекендерді көркейту
271
Облыстың құрылыс басқармасы
015
Қалалар мен елді мекендерді көркейтуді дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
271
Облыстың құрылыс басқармасы
016
Мәдениет объектілерін дамыту
09
Отын-энергетикалық кешені және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетикалық кешені мен жер қойнауын пайдалану саласындағы басқа да қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
019
Жылуэнергетикалық жүйесін дамытуға арналған аудандар (облыстық маңыздағы қалалар) бюджеттеріне дамытуға арналған нысаналы трансферттер

279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
007
Развитие теплоэнергетической системы
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
2
Водное хозяйство
271
Управление строительства области
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
002
Развитие транспортной инфраструктуры
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
13
Прочие
03
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
265
Управление предпринимательства и промышленности области
013
Кредитование дочерних организаций Акционерное Общество "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" (далее – АО "НУХ "КазАгро") для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения
Инвестиционные программы
04
Образование
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
253
Управление здравоохранения области
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
261
Управление образования области
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
9
Прочие услуги в области образования
261
Управление образования области
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
Инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала
13
0
0
0
Прочие
13
9
0
0
Прочие
13
9

279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
007
Жылу энергетикалық жүйесін дамыту
011
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
2
Су шаруашылығы
271
Облыстың құрылыс басқармасы
029
Сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға арналған аудандар (облыстық маңыздағы қалалар) бюджеттеріне дамытуға арналған нысаналы трансферттер
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға арналған аудандардың (облыстық маңыздағы қалалар) бюджеттеріне дамытуға арналған нысаналы трансферттер
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалардың және елді-мекендердің көшелерін өткізуге салу және құруға нысаналы даму трансферттері
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және қайта жаңғырту
13
Басқалар
03
Кәсіпкерлік қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
013
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл халқына шағын кредит беру үшін "ҚазАгро" Ұлттық басқарушы холдингі" Акционерлік Қоғамы (бұдан әрі - "ҚазАгро" ҰБХ" АҚ-ның) еншілес ұйымдарына кредит беру
Инвестициялық жобалар
04
Білім беру
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі ұйымдарда мамандар даярлау
261
Облыстың білім басқармасы
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлау
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандарды даярлау
9
Білім беру саласындағы басқа да қызметтер
261
Облыстың білім басқармасы
004
Облыстық мемлекеттік білім мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
Заңды тұлғалардың жарғы капиталын құруға және ұлғайтуға арналған инвестициялар
13
0
0
0
Басқалар
13
9
0
0
Басқалар
13
9