О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 6 октября 2006 года № 304 "О Правилах оказания жилищной помощи"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 27 марта 2009 года № 183. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 24 апреля 2009 года № 9-1-125. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 31 марта 2010 года № 276
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 31.03.2010 № 276.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" Костанайский городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата "О Правилах оказания жилищной помощи" от 6 октября 2006 года № 304 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-1-58, газета "Костанай" от 3 ноября 2006 года № 125, ранее внесены изменения и дополнения решением маслихата от 18 января 2007 года № 330 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата от 6 октября 2006 года № 304 "О Правилах оказания жилищной помощи", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-1-64, газета "Костанай" от 1 марта 2007 года № 17, решением маслихата от 14 декабря 2007 года № 31 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата от 6 октября 2006 года № 304 "О Правилах оказания жилищной помощи", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-1-94, газета "Костанай" от 5 февраля 2008 года № 9, решением маслихата от 22 мая 2008 года № 94 "О внесении изменений в решение Маслихата от 6 октября 2006 года № 304 "О Правилах оказания жилищной помощи", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-1-106, газета "Костанай" от 24 июня 2008 года № 48) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"Возмещение расходов по оплате электроэнергии производятся по фактическим затратам, но не более ста десяти киловатт на семью, проживающую в однокомнатной квартире, ста двадцати киловатт - в двухкомнатной и ста пятидесяти киловатт - в трехкомнатной квартире, для семей (граждан) пользующихся электронагревателями воды или электроплитами дополнительно сорок пять киловатт на человека, но не более фактического потребления.";

"Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасы туралы" мәслихатының 2006 жылғы 6 қазандағы № 304 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2009 жылғы 27 наурыздағы № 183 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 сәуірде № 9-1-125 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы № 276 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 31.03.2010 № 276 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына , "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасы туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 6 қазандағы № 304 шешіміне (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген № 9-1-58, 2006 жылғы 3 қарашадағы № 125 "Қостанай" газеті, бұрын "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасы туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 6 қазандағы № 304 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" мәслихаттың 2007 жылғы 18 қаңтардағы № 330 шешімімен , Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген № 9-1-64, 2007 жылғы 1 наурыздағы № 17 "Қостанай" газеті, "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасы туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 6 қазандағы № 304 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 31 шешімімен , Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген № 9-1-94, 2008 жылғы 5 ақпандағы № 9 "Қостанай" газеті, "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасы туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 6 қазандағы № 304 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 22 мамырдағы № 94 шешімімен , Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген № 9-1-106, 2008 жылғы 24 маусымдағы № 48 "Қостанай" газеті, өзгерістер мен толықтырулар енгізілді) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасында:
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Электр қуатына төлеу шығындарын өтеу нақты шығындар бойынша жүргізіледі, бірақ бір бөлмелі пәтерде - жүз он киловаттан, екі бөлмелі пәтерде – жүз жиырма киловаттан, үш бөлмелі пәтерде тұратын отбасына – жүз елу киловаттан көп болмау керек, электр су жылытқыштарын немесе электр плиталарын пайдаланатын отбасылар (азаматтар) үшін әр адамға қосымша қырық бес киловатт, бірақ нақты тұтынудан аспау қажет.";

в пункте 21 предложение "Прием документов осуществляется в течение месяца, отчетность готовится к 24 числу каждого месяца.", заменить предложением "Прием документов осуществляется в течение месяца, отчетность готовиться к 5 числу следующего месяца, выплата назначенного пособия производится за истекший месяц.";
дополнить пункт 22 предложением следующего содержание:
"В случае смерти получателя перерасчет производится по день смерти.";
в пункте 29 после слов "адресной социальной помощи," дополнить словами "государственного детского пособия семьям, имеющим детей до 18 лет,";
в пункте 34 после слов "на оплату содержания жилья и коммунальных услуг" дополнить словами ", компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон";
пункт 35 изложить в следующей редакции:
"35. Компенсация повышения тарифов абонентской платы за телефон с согласия получателя перечисляется на индивидуальный счет заявителя в банке второго уровня или услугодателям.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии,
Секретарь городского Маслихата             С. Тукенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
акимата города Костаная"                   В. Рубинский
27.03.2009
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Костаная"                   Л. Кураева
27.03.2009
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Костаная"                   Н. Дорошок
27.03.2009

21-тармақта "Құжаттарды қабылдау ай бойы жүзеге асырылады, есептілік әр айдың 24-ші жұлдызына дайындалады." деген сөйлем "Құжаттарды қабылдау ай бойы жүзеге асырылады, есептілік келесі айдың 5-ші жұлдызына дайындалады, тағайындалған жәрдемақыны төлеу өткен ай үшін жасалады." деген сөйлеммен ауыстырылсын;
22-тармақ мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Алушы қайтыс болған жағдайда қайта есептеу қайтқан күнін қоса жүргізіледі.";
29-тармақта "атаулы әлеуметтік көмегінен," деген сөздерден кейін "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға берілетін мемлекеттік балалар жәрдемақысынан," деген сөздермен толықтырылсын;
34-тармақта "Тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметтеріне төлеуге" деген сөздерден кейін", телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылу өтемақысына" деген сөздермен толықтырылсын;
35-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"35. Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылу өтемақысы, алушының келісімі бойынша өтініш берушінің екінші деңгейдегі банкте жеке шотына немесе қызмет берушілерге аударылады.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
Қалалық мәслихат хатшысы                   С. Төкенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                              В. Рубинский
"Қостанай қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                              Л. Кураева
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                              Н. Дорошок