О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 151 "О городском бюджете города Рудного на 2009 год"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 3 августа 2009 года № 238. Зарегистрировано управлением юстиции города Рудного Костанайской области 12 августа 2009 года № 9-2-141
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также рассмотрев решение Костанайского областного маслихата от 27 июля 2009 года № 206 "О внесении изменений и дополнений в решение от 12 декабря 2008 года № 140 "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год" номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3686, постановление акимата города Рудного от 27 июля 2009 года № 904 "О внесении на рассмотрение в Рудненский городской маслихат проекта решения Рудненского городского маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 151 "О городском бюджете города Рудного на 2009 год" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2009 год" от 23 декабря 2008 года № 151 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-118, опубликовано 16 января 2009 года в городской газете "Рудненский рабочий", внесены изменения и дополнения решением маслихата от 16 января 2009 года № 162 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 151 "О городском бюджете города Рудного на 2009 год", номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-120, опубликовано 12 февраля 2009 года в городской газете "Рудненский рабочий" под номером 6, решением маслихата от 22 апреля 2009 года № 198 "О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 151 "О городском бюджете города Рудного на 2009 год", номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-131, опубликовано 15 апреля 2009 года в городской газете "Рудненский рабочий" под номером 19) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:

Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 151 "Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2009 жылғы 3 тамыздағы № 238 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 тамызда № 9-2-141 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, сондай-ақ Қостанай облысы мәслихатының 2009 жылғы 27 шілдедегі № 206 "Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміңде нөмірі 3686 шешіміне, Рудный қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 27 шілдедегі № 904 "Рудный қалалық мәслихатының қарауына Рудный қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 151 "Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің жобасын енгізу туралы" қаулысын қарап мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 151 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміңде нөмірі 9-2-118, 2009 жылғы 16 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған, мәслихаттың 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 162 "Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 151 "Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміңде нөмірі 9-2-120, 2009 жылғы 12 ақпанда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде 6 нөмірімен жарияланған шешімімен, мәслихаттың 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 198 "Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 151 "Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы", Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміңде нөмірі 9-2-131, 2009 жылғы 15 сәуірде "Рудненский рабочий" қалалық газетінде 19 нөмірімен жарияланған шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 8 102 288,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 639 746 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 822 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 149 996 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 303 724,9 тысячи тенге;
2) затраты – 8 136 219,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (отрицательное) – 33 930,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 930,3 тысячи тенге, в том числе: используемые остатки бюджетных средств – 33 930,3 тысячи тенге";
в пункте 4 указанного решения после слов "Утвердить резерв акимата города Рудного на 2009 год в сумме" цифры "13 977,6" заменить цифрами "16 440,6";
приложение 1, утвержденное указанным решением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель девятой очередной сессии,
Секретарь городского маслихата            В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Рудненский городской отдел финансов"
акимата города Рудного
__________________ М. Дуспулов
3.08.2009 г.
Начальник государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
__________________ С. Искуженов
3.08.2009 г.
Приложение
к решению маслихата

1) кірістер – 8 102 288,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 639 746 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 822 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 149 996 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 303 724,9 мың теңге;
2) шығындар – 8 136 219,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (теріс) – 33 930,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 930,3 мың теңге, оның ішінде: бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 930,3 мың теңге";
көрсетілген шешімінің 4-тармағында "Рудный қаласы әкімдігінің 2009 жылға арналған резерві" сөздерінен кейін "13 977,6" саны "16 440,6" санымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімімен бекітілген 1-қосымша осы шешімімен қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тоғызыншы кезекті сессияның
төрағасы, Қалалық мәслихатының
хатшысы                                    В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ М. Досболов
03.08.2009 ж.
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ С. Искуженов
03.08.2009 ж.
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаменті Рудный қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Е. Зикеев
03.08.2009 ж.
Мәслихаттың