О внесении изменения в постановление акимата от 27 марта 2009 года № 357 "Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 24 августа 2009 года № 1031. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 7 октября 2009 года № 9-2-145. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 14 февраля 2012 года № 182
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 14.02.2012 № 182.
На основании статьи 16 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому" от 27 марта 2009 года № 357 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-132, опубликовано 15 мая 2009 года в газете "Рудненский рабочий", внесены изменения постановлением акимата от 25 мая 2009 года № 650 "О внесении изменений в постановление акимата от 27 марта 2009 года № 357 "Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому", номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-138, опубликовано 10 июля 2009 года в газете "Рудненский рабочий" № 28) следующее изменение:
подпункт 8) пункта 2 в тексте постановления на государственном языке изложить в новой редакции:
"Әлеуметтік көмекті беру немесе одан бас тарту туралы уәкілетті органның шешімі құжаттарды қабылдаған күннен бастап 15 күннің ішінде шығарылады."
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного                        Н. Денинг

"Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 27 наурыздағы № 357 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 24 тамыздағы № 1031 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 қазанда № 9-2-145 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 ақпандағы № 182 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 14.02.2012 № 182 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 16-бабы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағының негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 27 наурыздағы № 357 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 9-2-132, 2009 жылғы 15 мамырда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған, "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 27 наурыздағы № 357 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 650 қаулысымен өзгерістер енгізілді, Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 9-2-138, 2009 жылғы 10 шілдеде "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қаулының мемлекеттік тілдегі мәтінінде 2-тармақтың 8) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік көмекті беру немесе одан бас тарту туралы уәкілетті органның шешімі құжаттарды қабылдаған күннен бастап 15 күннің ішінде шығарылады."
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                     Н. Денинг