О внесении дополнений в постановление акимата от 20 января 2009 года № 25 "Об утверждении перечня лиц, входящих в целевые группы населения"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 16 июня 2009 года № 357. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 8 июля 2009 года № 9-4-147. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 5 января 2010 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 05.01.2010 № 1 (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и в целях выработки единого подхода при определении форм социальной защиты населения акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 20 января 2009 года № 25 "Об утверждении перечня лиц, входящих в целевые группы населения на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-137, опубликовано 26 февраля 2009 года № 9 в газете "Лисаковская новь") следующие дополнения:
Перечень лиц, входящих в целевые группы населения, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками следующего содержания:
"высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя, сокращением численности или штата работников;
лица, занятые в режиме неполного рабочего времени;
лица, длительное время (более года) не работавшие;
выпускники прошлых лет без опыта работы;
родители имеющие детей в возрасте до 18 лет".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города В. Полешко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
акимата города Лисаковска"
______________________ Л. Сидорова
16.06.2009

"2009 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 25 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 маусымдағы № 357 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 шілдеде № 9-4-147 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 05.01.2010 № 1 қаулысымен (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2) тармақшасына сәйкес және халықты әлеуметтік қорғаудың нысандарын анықтау кезінде бірыңғай тұрғысын жасау мақсатында Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 25 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-137 болып тіркелген, 2009 жылғы 26 ақпандағы № 9 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған ) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың тізбесі мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"жұмыс берушінің таратылуына, жұмысшылар санының немесе штатының қысқартылуына байланысты босатылғандар;
толымсыз жұмыс уақыты тәртібінде жұмыспен қамтылған тұлғалар;
ұзақ уақыт (бір жылдан артық) жұмыс істемеген тұлғалар;
жұмыс тәжірибесіз өткен жылғы мектеп бітіруші түлектер;
18 жасқа дейінгі балалары бар ата-аналар".
2. Осы қаулы оны алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі В. Полешко
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________________ Л. Сидорова
2009.06.16