О внесении изменения в постановление акимата от 20 января 2009 года № 26 "Об организации бесплатного питания для воспитанников детских дошкольных организаций"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 28 июля 2009 года № 402. Зарегистрировано управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 19 августа 2009 года № 9-4-150. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 5 января 2010 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 05.01.2010 № 1 (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан "О правах ребенка в Республике Казахстан", подпунктом 14) пункта 4 статьи 6, пунктом 4 статьи 8 Закона Республики Казахстан "Об образовании", постановлением акимата города Лисаковска от 30 декабря 2008 года № 1403 "О реализации решения Лисаковского маслихата" от 25 декабря 2008 года № 142 "О бюджете города Лисаковска на 2009 год", а также в целях эффективного использования бюджетных средств акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 20 января 2009 года № 26 "Об организации бесплатного питания для воспитанников детских дошкольных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-135, опубликовано 12 февраля 2009 года в газете "Лисаковская новь") следующее изменение:
в пункте 1:
слова "детям из неполных семей" заменить словами "детям из семей, среднедушевой доход в которых ниже стоимости продовольственной корзины".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города В. Полешко
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел образования
акимата города Лисаковска"
_______________ О. Марфин
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
акимата города Лисаковска"
_______________ Л. Сидорова
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Лисаковска"
_______________ Г. Ткалич
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения "Отдел
экономики и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
_______________ Н. Турлубекова

"Мектеп жасына дейінгі балалар ұйымдарының тәрбиеленушілері үшiн тегiн тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 26 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 шілдедегі № 402 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 тамызда № 9-4-150 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 05.01.2010 № 1 қаулысымен (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 56-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы баланың құқықтары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабына, "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 14) тармақшасына, 8-бабының 4-тармағына, "Лисаков қаласының 2009 жылға арналған бюджетi туралы" Лисаков қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 142 шешiмiн iске асыру" Лисаков қаласы әкiмдiгiнiң 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 1403 қаулысына сәйкес, сондай-ақ бюджеттік қаражаттарды тиімді пайдалану мақсатында Лисаков қаласы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мектеп жасына дейінгі балалар ұйымдарының тәрбиеленушілері үшiн тегiн тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 26 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-135 болып тіркелген, 2009 жылғы 12 ақпандағы № 7 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта:
"толық емес отбасылардың балалары" деген сөздер "жан басына шаққандағы орташа табысы азық түлік себетінің құнынан төмен отбасыларының балалары" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы оны алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі В. Полешко
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы әкімдігінің
білім бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығының
міндетін атқарушы
_______________ Е. Бурдыка
"Лисаков қаласы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ Л. Сидорова
"Лисаков қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ Г. Ткалич
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығының
міндетін атқарушы
_______________ Н. Турлубекова