О переименовании улицы в селе Аулиеколь
Решение акима села Аулиеколь Аулиекольского района Костанайской области от 4 ноября 2009 года № 3. Зарегистрирован Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 10 ноября 2009 года № 9-7-108.
На основании подпункта 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и протокола схода граждан улицы Зеленый клин от 30 октября 2009 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Зеленый клин в селе Аулиеколь в улицу имени Султана Еркимбаева.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
села Аулиеколь
А. Лыфарь

Әулиекөл ауылындағы көшені қайта атау туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Әуликөл селосы әкімінің 2009 жылғы 4 қарашадағы № 3 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 желтоқсанда № 9-7-108 тіркелді.
Ескерту. Тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селосындағы" сөзі "ауылындағы" сөзімен ауыстырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Әулиекөл селосы әкімінің 16.06.2014 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін).
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4 тармақшасының және 2009 жылдың 30 қазандағы Зеленый клин көшесі тұрғындарының жиынының негізінде ШЕШТІМ:
1. Әулиекөл ауылындағы Зеленый клин көшесі Сұлтан Еркимбаев атындағы көше деп қайта аталсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл
селосының әкімі
А. Лыфарь