Об определении населенных пунктов, на территории которых применяются увеличенные в десять раз ставки земельного налога на земли, выделенные под автостоянки и автозаправочные станции
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 22 апреля 2009 года № 160. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 8 мая 2009 года № 9-10-120. Утратило силу - Решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 10 февраля 2012 года № 19
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 10.02.2012 № 19.
На основании пункта 1 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить населенные пункты, на территории которых применяются увеличенные в десять раз ставки земельного налога на земли, выделенные под автостоянки и автозаправочные станции:
1) город Житикара.
2) аул Пригородное.
2. Считать утратившим силу решение маслихата от 13 февраля 2002 года № 98 "Об установлении населенных пунктов, на территории которых применяются увеличенные в 10 раз ставки земельного налога на земли, занятые под автостоянки, автозаправочные станции и рынки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1283, опубликовано 10 апреля 2002 года в газете "Авангард", ранее внесены изменения решением маслихата от 25 февраля 2009 года № 144 "О внесении изменений в решение от 13 февраля 2002 года № 98 "Об установлении населенных пунктов, на территории которых применяются увеличенные в 10 раз ставки земельного налога на земли, занятые под автостоянки, автозаправочные станции и рынки", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-10-112, опубликовано 25 марта 2009 года в газете "Житикаринские новости" № 14).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель восьмой
сессии Житикаринского
районного маслихата                        З. Асадуллин
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        Г. Алпысбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по Житикаринскому району
Налогового Департамента по
Костанайской области Налогового
Комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
К. Космухамбетов

Автотұрақтар, автожағар май қую стансасы орналасқан жерлерге жер салығы ставкесін он есеге дейін арттыру қолданатын аумақтағы елді мекендерді белгілеу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 160 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 мамырда № 9-10-120 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 10 ақпандағы № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2012.02.10 № 19 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 386 бабы 1 тармағына сәйкес, Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Автотұрақтар, автожағар май қую стансасы орналасқан жерлерге жер салығы ставкесін он есеге дейін арттыру қолданатын аумақтағы елді мекендер мыналар болып белгіленсін:
1) Жітіқара қаласы.
2) Пригородный ауылы.
2. "Автотұрақтар, автожағар май қую стансасы мен базар орналасқан жерлерге жер салығы ставкесін 10 есеге дейін арттыру қолданатын аумақтағы елді мекендерді белгілеу туралы" 2002 жылғы 13 ақпандағы № 98 мәслихат шешімінің күші жойылған деп есептелсін (нөмір 1283 нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізілімінде тіркелген, 2002 жылғы 10 сәуірде "Авангард" газетінде жарияланған, оның алдында "Автотұрақтар, автожағар май қую стансасы мен базар орналасқан жерлерге жер салығы ставкесін 10 есеге дейін арттыру қолданатын аумақтағы елді мекендерді белгілеу туралы" 2002 жылғы 13 ақпандағы № 98 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2009 жылғы 25 ақпандағы № 144 мәслихат шешімімен өзгерістер енгізілген (нөмір 9-10-112 нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 25 наурызда № 14 "Житикаринские новости" газетінде жарияланған).
3. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткенінен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық
мәслихаты сегізінші
сессиясының төрағасы                       З. Асадуллин
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                      Г. Алпысбаева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша
Салық департаментінің Жітіқара
ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесі бастығы
Қ. Қосмұхамбетов
22.04.2009