Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 22 апреля 2009 года № 153. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 8 мая 2009 года № 9-10-121. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 5 марта 2018 года № 193
Сноска. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.03.2018 № 193 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 12.12.2013 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить единые ставки фиксированного налога согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение маслихата от 12 января 2007 года № 403 "Об установлении единых ставок фиксированного суммарного налога на территории Житикаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-10-59, опубликовано 19 января 2007 года в газете "Житикаринские новости", ранее внесены изменения решением маслихата от 15 мая 2007 года № 438 "О внесении изменений в решение от 12 января 2007 года № 403 "Об установлении единых ставок фиксированного суммарного налога на территории Житикаринского района, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-10-71, опубликовано 25 мая 2007 года в газете "Житикаринские новости" № 21").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель восьмой
сессии Житикаринского
районного маслихата
З. Асадуллин
Секретарь Житикаринского
районного маслихата
Г. Алпысбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по Житикаринскому району
Налогового Департамента по
Костанайской области Налогового
Комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
_______________ К. Космухамбетов
Приложение
к решению маслихата
от 22 апреля 2009 года № 153
Единые ставки фиксированного налога
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц (в месячных расчетных показателях)
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
2
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4.
Бильярдный стол
5
5.
Игровая дорожка
5
6.
Карт
2

Бірыңғай салықтың ставкаларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 153 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2009 жылы 8 мамырда № 9-10-121 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 193 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.03.2018 № 193 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткенінен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422-бабының 2-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 12.12.2013 № 181 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Бірыңғай салықтың ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Жітіқара ауданының аумағында тіркелген жиынтық салығының бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы № 403 мәслихат шешімінің күші жойылған деп таңылсын (нөмір 9- 10- 59 нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізілімінде тіркелген, 2007 жылғы 19 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған, оның алдында "Жітіқара ауданының аумағында тіркелген жиынтық салығының бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы № 403 шешімге өзгерістер енгізу туралы" 2007 жылғы 15 мамырдағы № 438 мәслихат шешімімен өзгерістер енгізілген, нөмір 9-10-71 нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізілімінде тіркелген, 2007 жылғы 25 мамырда № 21 "Житикаринские новости" газетінде жарияланған).
3.Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткенінен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық
мәслихаты сегізінші
сессиясының төрағасы
З. Асадуллин
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
Г. Алпысбаева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша
Салық департаментінің Жітіқара
ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесі бастығы
________________ Қ. Қосмұхамбетов
Мәслихаттың
2009 жылғы 22 сәуірдегі
№ 153 шешіміне қосымша
Белгілеген салықтың бірыңғай ставкалары
№ р/н
Салық салу объектісінің атауы
Салық салу объектісінің бір бірлігіне тіркелген айлық салығының бірыңғай ставкалары (айлық есептік көрсеткішпен)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ақшасыз ұтыс ойын автоматы
1
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ақшасыз ұтыс автоматы.
2
3
Ойын өткізу үшін пайдаланатын жеке компьютер
1
4
Бильярд үстелі
5
5
Ойын жолы
5
6
Карт
2