Об изменениях базовых ставок земельного налога
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 28 июля 2009 года № 156. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 11 сентября 2009 года № 9-11-95. Утратило силу решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 3 августа 2015 года № 300
Сноска. Утратило силу решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 03.08.2015 № 300 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, а так же в целях увеличения доходной части бюджета Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Увеличить на 50 процентов базовые ставки земельного налога, установленные статьями 379381383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 24.07.2012 № 51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель
очередной сессии
районного маслихата                        С. Тулебаева
Секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов Камыстинского района"
_________________________ С. Альпова
31 июля 2009 года
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Камыстинского района"
________________________ К. Нуржанова
31 июля 2009 года
Начальник налогового управления
по Камыстинскому району
налогового департамента Костанайской
области Министерства финансов
Республики Казахстан
_____________________ М. Сейткамалов
31 июля 2009 года

Жер салығының базалық ставкаларының өзгерістері туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2009 жылғы 28 шілдедегі № 156 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 қыркүйекте № 9-11-95 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2015 жылғы 3 тамыздағы № 300 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 03.08.2015 № 300 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі387-бабының 1-тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, сондай-ақ бюджеттің кіріс бөлігін ұлғайту мақсатында Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Автотұрақтар (паркингтер), автомобильге май құю станциялары үшін бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 379381383-баптарында белгіленген жер салығының базалық ставкалары 50 процентке ұлғайтылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2012.07.24 № 51 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім олар алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезекті сессиясының төрайымы               С. Төлебаева
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                      Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қамысты ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ C. Әлпаева
31 шілде 2009 жыл
"Қамысты ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ К. Нұржанова
31 шілде 2009 жыл
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Қостанай облысы
салық департаментінің Қамысты
ауданы бойынша салық
басқармасының бастығы
________________ М. Сейтқамалов
31 шілде 2009 жыл