О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 98 "О районном бюджете Камыстинского района на 2009 год"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25 ноября 2009 года № 185. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 25 ноября 2009 года № 9-11-98
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2009 год" от 19 декабря 2008 года № 98 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-11-82, официально опубликовано 9 января 2009 года в газете "Новый путь – Бозторгай") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1503915,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 328423 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 821 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1808 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1172863,9 тысяч тенге;
2) затраты – 1576438,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 399 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -72922 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита – 72922 тысячи тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 72922 тысячи тенге";
в пункте 3:
подпункте 2)
цифры "1731" заменить цифрами "1892";
подпункте 6)
цифры "1500" заменить цифрами "300";
в пункте 10:
подпункте 1)
цифры "5541" заменить цифрами "5263,9";
подпункте 2)
цифры "8194" заменить цифрами "7998";
подпункте 3)
цифры "6357" заменить цифрами "6188";
подпункте 6)
цифры "4723" заменить цифрами "4834";
подпункте 7)
цифры "510476" заменить цифрами "508670";
подпункте 9)
цифры "6294" заменить цифрами "6273";
пункт 10 указанного решения дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) на содержание вновь вводимых объектов образования - 16164 тысячи тенге".
Приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
внеочередной сессии
районного маслихата                        А. Ахметжанов
Секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Камыстинского района"
_______________________ К. Нуржанова
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 98 "Қамысты ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы № 185 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 қарашада № 9-11-98 тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабының 1-тармағына109-бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 98 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 9-11-82, 2009 жылғы 9 қаңтарда "Новый путь - Бозторғай" газетінде ресми жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1503915,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 328423 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер – 821 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1808 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1172863,9 мың теңге;
2) шығындар- 1576438,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 399 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит)- - 72922 мың теңге;
5) тапшылықты қаржыландыру - 72922 мың теңге, оның ішінде:
пайдаланылған бюджеттік қаржылардың қалдықтары - 72922 мың теңге";
3 тармақта:
2) тармақшада
"1731" деген цифрлар "1892" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшада
"1500" деген цифрлар "300" деген цифрлармен ауыстырылсын;
10 тармақта:
1) тармақшада
"5541" деген цифрлар "5263,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада
"8194" деген цифрлар "7998" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшада
"6357" деген цифрлар "6188" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшада
"4723" деген цифрлар "4834" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7) тармақшада
"510476" деген цифрлар "508670" деген цифрлармен ауыстырылсын;
9) тармақшада
"6294" деген цифрлар "6273" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 10 тармағы мынадай мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға- 16164 мың теңге".
Жоғарыда көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                   А. Ахметжанов
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ К. Нұржанова
Мәслихаттың