О районном бюджете Камыстинского района на 2010-2012 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22 декабря 2009 года № 190. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 31 декабря 2009 года № 9-11-99
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2010-2012 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1228925,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 352026,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2300,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 874599,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1244941,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13936,4 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты - 14233,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 296,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14600,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 14600,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -44551,9 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета – 44551,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22.10.2010 № 250 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Утвердить в районном бюджете на 2010 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 641491,0 тысяч тенге.
3. Утвердить в районном бюджете на 2010 год целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета:
1) на укрепление материально-технической базы организаций образования – 12000,0 тысяч тенге, в том числе:
- на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии и автодела – 12000,0 тысяч тенге;
2) на оказание социальной помощи молодежи из числа социально защищаемых слоев населения – 1912,0 тысяч тенге;
3) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров - 4750,0 тысяч тенге, в том числе:
в селе Камысты - 2750,0 тысяч тенге;
в селе Дружба - 1000,0 тысяч тенге;
в селе Клочково - 1000,0 тысяч тенге;
4) на капитальный ремонт здания средней школы в селе Свободный Камыстинского района Костанайской области - 12850,0 тысяч тенге;
5) на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности - 14600,0 тысяч тенге.
6) на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне - 393,0 тысяч тенге;

Қамысты ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 190 шешімі. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 31 желтоқсанда № 9-11-99 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қамысты ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1228925,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 352026,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2300,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 874599,0 мың теңге;
2) шығындар – 1244941,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13936,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14233,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 296,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 14600,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу- 14600,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -44551,9 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру – 44551,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 250 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенциялар көлемі 641491,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен алынатын нысаналы ағымдағы трансферттер және дамуға арналған трансферттер бекітілсін:
1) білім беру ұйымдарының материалдық–техникалық базаларын нығайтуға - 12000,0 мың теңге, оның ішінде:
- химия және авто істері кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға - 12000,0 мың теңге;
2) халықтың әлеуметтік қорғалатын топтары қатарынан жастарға әлеуметтік көмек көрсетуге - 1912,0 мың теңге;
3) өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлаудың стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға- 4750,0 мың теңге, оның ішінде:
Қамысты селосында - 2750,0 мың теңге;
Дружба селосында - 1000,0 мың теңге;
Клочков селосында - 1000,0 мың теңге;
4) Қостанай облысы Қамысты ауданының Свободный селосында орта мектептің ғимаратын күрделі жөндеуге - 12850,0 мың теңге;
5) коммуналдық меншік объектілерінің материалдық–техникалық базаларын нығайтуға - 14600,0 мың теңге;
6) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге - 393,0 мың теңге;

7) на капитальный ремонт кровли здания районного акимата -  18376,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20.04.2010 № 216 (вводится в действие с 01.01.2010); от 22.10.2010 № 250 (вводится в действие с 01.01.2010).
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в следующих размерах:
из республиканского бюджета - 50614,0 тысяч тенге;
из областного бюджета - 22702,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3-1 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20.04.2010 № 216 (вводится в действие с 01.01.2010).
3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
2859,0 тысяч тенге - на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";
13727,0 тысяч тенге - на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005 - 2010 годы, в том числе:
8190,0 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
5537,0 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
2389,0 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
9600,0 тысяч тенге - на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
7780,0 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет, в том числе:

7) аудандық әкімдік ғимаратының шатырын күрделі жөндеуге- 18376,6 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2010.04.20 № 216 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.22 № 250 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуды дамытуға мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджеттен - 50614,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен - 22702,0 мың теңге.
Ескерту. 3-1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2010.04.20 № 216 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
2859,0 мың теңге - мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілігін арттыру институттарын "Өзін- өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге;
13727,0 мың теңге - Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
8190,0 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;
5537,0 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін жасауға;
2389,0 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шығарылғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет істеген) тұлғаларға біржолғы материалдық көмек төлеуге;
9600,0 мың теңге- әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге;
7780,0 - мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге, оның ішінде:

647,0 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
7133,0 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
10396,0 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
3691,2 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
16069,0 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
2000,0 тысяч тенге- на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования (содержание детского сада в селе Карабатыр с 1 сентября 2010 года);
26400,0 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых объектов образования.
Сноска. Пункт 3-2 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22.10.2010 № 250 (вводится в действие с 01.01.2010).
3-3. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов из республиканского бюджета в следующих размерах:
14233,0 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
Сноска. Решение дополнено пунктами 3-1, 3-2, 3-3 в соответствии с решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 23.01.2010 № 202 (вводится в действие с 01.01.2010).
4. Учесть в районном бюджете на 2010 год возврат в вышестоящий бюджет целевых текущих трансфертов в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных Законом Республики Казахстан "Об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2008-2010 годы" от 27 ноября 2007 года в сумме 10878,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20.04.2010 № 216 (вводится в действие с 01.01.2010).
4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 13,6 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 1,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 23.01.2010 № 202 (вводится в действие с 01.01.2010).
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2010 год в сумме 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20.04.2010 № 216 (вводится в действие с 01.01.2010); от 22.10.2010 № 250 (вводится в действие с 01.01.2010).

647,0 мың теңге - мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
7133,0 мың теңге - 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;
10396,0 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
3691,2 мың теңге - ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
16069,0 мың теңге - ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға.
2000,0 мың теңге- мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға (2010 жылғы 1 қыркүйектен бастап Қарабатыр селосында балалар бақшасын ұстауға);
26400,0 мың теңге - жаңадан іске қосылатын білім беру нысандарын ұстауға.
Ескерту. 3-2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 250 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде бюджеттік кредиттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
14233,0 мың теңге - ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін.
Ескерту. Шешім 3-1, 3-2, 3-3 тармақтармен толықтырылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2010.01.18 № 202 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте бюджет саласындағы еңбекақы қорының өзгеруіне байланысты және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 қарашадағы "Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттері арасындағы 2008-2010 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" Заңымен бекітілген, жалпы сипаттағы трансферттерді есептеген кезде көзделген әлеуметтік салық пен жеке табыс салығының салық салынатын базасының өзгеруін ескере отырып, 10878,0 мың теңге сомасында жоғарыдағы тұрған бюджетке нысаналы ағымдағы трансферттерді қайтару ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2010.04.20 № 216 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке 13,6 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 1,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2010.01.18 № 202 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Қамысты ауданының жергілікті атқарушы органының 2010 жылға арналған резерві 0,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2010.04.20 № 216 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.22 № 250 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

6. Учесть в затратах бюджета района на 2010 год затраты Фонда всеобщего обязательного среднего образования по программе "Общеобразовательное обучение" в размере не менее 1 процента от затрат на текущее содержание.
7. Учесть в затратах бюджета района на 2010 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности.
8. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2010-2012 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц согласно приложениям 456.
9. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2010 год, согласно приложению 7.
10. Утвердить перечень бюджетных программ аульных (сельских) округов, согласно приложению 8.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель очередной сессии
районного маслихата                        Т. Зиновенко
Секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Камыстинского района"
_______________________ К. Нуржанова

6. 2010 жылға арналған аудан бюджетінің шығындарында "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша ағымдағы ұстауға арналған шығындарының 1 пайызынан кем емес мөлшерінде жалпыға бірдей міндетті орта білім беру қорының шығындары ескерілсін.
7. 2010 жылға арналған аудан бюджетінің шығындарында ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт салалары мамандарына 2010 жылға арналған аудандық бюджеттің қаражаты есебінен 25 пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар ескерілсін.
8. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет дамуының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
9. 2010 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезекті сессиясының төрайымы               Т. Зиновенко
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                      Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қамысты ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ К. Нұржанова

123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула(села),
аульного(сельского ) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных
дорог в городах районного значения, поселках,
аулах(селах), аульных(сельских) округах
Алтынсаринский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
Село Дружба
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
10
Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство, особо охраняемые природные
территории, охрана окружающей среды и
животного мира, земельные отношения
9
Прочие услуги в области сельского, водного,
лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей
среды и земельных отношений
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
019
Финансирование социальных проектов в
поселках, аулах (селах), аульных (сельских)
округах в рамках реализации стратегии
региональной занятости и переподготовки
кадров
Жайылминский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся
школы и обратно в аульной (сельской)
местности
Село Аралколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
Село Пушкино
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской)
местности
Село Талдыколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
Бестобинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
Село Ливановка
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
Богдановский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской)
местности
Свободненский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
Уркашский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
Село Клочково
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
10
Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство, особо охраняемые природные
территории, охрана окружающей среды и
животного мира, земельные отношения
9
Прочие услуги в области сельского, водного,
лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей
среды и земельных отношений
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
019
Финансирование социальных проектов в
поселках, аулах (селах), аульных (сельских)
округах в рамках реализации стратегии
региональной занятости и переподготовки
кадров
Село Карабатыр
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
Село Арка
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской)
местности
Горьковский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка,аула (села ),
аульного (сельского ) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
023
Материально-техническое оснащение
государственных органов

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,
ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық)
округтерде автомобиль жолдарының жұмыс
істеуін қамтамасыз ету
Алтынсарин селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
Дружба селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,
ерекше қорғалатын табиғи
қоршаған ортаны және жануарлар
қорғау, жер қатынастары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған
ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы
өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
әкімінің аппараты
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта
даярлаудың стратегиясын іске асыру шеңберінде
кенттерде, ауылдарда (селоларда),
(селолық) округтерде басым әлеуметтік
жобаларды қаржыландыру
Жайылма селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
04
Бiлiм беру
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта
білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін тегін алып баруды және кері
алып келуді ұйымдастыру
Аралкөл селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
Пушкин селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның),
(селолық) округ әкімінің қызметін
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
04
Бiлiм беру
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта
білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін тегін алып баруды және кері
алып келуді ұйымдастыру
Талдыкөл селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
Бестөбе селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
Ливанов селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның),
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
Богданов селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның),
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
04
Бiлiм беру
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта
білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін тегін алып баруды және кері
алып келуді ұйымдастыру
Свободный селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
Орқаш селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
Клочков селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,
ерекше қорғалатын табиғи
қоршаған ортаны және жануарлар
қорғау, жер қатынастары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған
ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы
өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта
даярлаудың стратегиясын іске асыру шеңберінде
кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық
(селолық) округтерде басым әлеуметтік
жобаларды қаржыландыру
Қарабатыр селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның),
(селолық) округ әкімінің қызметін
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
Арқа селосы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның),
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру
04
Бiлiм беру
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта
білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін тегін алып баруды және кері
алып келуді ұйымдастыру
Горький селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық
(селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық
жарақтандыру