О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 117 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2009 год"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 31 июля 2009 года № 184. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 7 августа 2009 года № 9-12-117
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2009 год" от 25 декабря 2008 года № 117 (номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-12-87 опубликовано 7 января 2009 года в специальном выпуске газеты "Айна", раннее внесены изменения и дополнения в решение маслихата от 20 января 2009 года № 126 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 117 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2009 год", номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-12-88, опубликовано 29 января 2009 года № 2 в специальном выпуске районной газеты "Айна", от 27 апреля 2009 года № 164 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 117 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2009 год", номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-12-109, опубликовано 5 мая 2009 года № 4 в специальном выпуске районной газеты "Айна") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 и приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 1 276 183,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 441 131,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 5 441,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 060,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 827 551,0 тысяча тенге, в том числе субвенциям из областного бюджета - 692 926,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 276 571,8 тысяч тенге;
3) дефицит бюджета – -388,8 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита бюджета – 388,8 тысяч тенге.".
В подпункте 1) пункта 3 указанного решения:
цифры "6197,0" заменить цифрами "6155,0".
В пункте 2-5 указанного решения:
цифры "8539,0" заменить цифрами "9539,0".
В пункте 4 указанного решения:
цифры "4436,0" заменить цифрами "4336,0".
Дополнить указанное решение пунктом 2-7 следующего содержания:
"2-7. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на организацию санитарного убоя больных животных в сумме 300,0 тысяч тенге.".

Мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 117 "Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2009 жылғы 31 шілдедегі № 184 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 тамызда № 9-12-117 тіркелді
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 117 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу реестрінде 9-12-87, "Айна" арнайы шығарылым газетінде 2009 жылғы 7 қаңтарда жарияланған, бұрын мәслихаттың 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 126 "Мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 117 "Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар, нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-12-88, "Айна" арнайы шығарылым газетінде 2009 жылдың 29 қаңтарында № 2 жарияланған, 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 164 "Мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 117 "Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілді, нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-12-109, "Айна" арнайы шығарылым газетінде 2009 жылдың 5 мамырында № 4 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы және 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті мынадай көлемде 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 1276183,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 441131,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5441,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан алынатын түсімдер – 2060,0 мың теңге;
алынған трансферттер – 827551,0 мың теңге, оның ішінде облыстық бюджеттен алынған субвенция бойынша – 692926,0 мың теңге;
2) шығындар – 1276571,8 мың теңге;
3) бюджеттің тапшылығы - -388,8 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 388,8 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 3 тармағының 1) тармақшасында:
"6197,0" саны "6155,0" санына ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 2-5 тармағында:
"8539,0" саны "9539,0" санына ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 4 тармағында:
"4436,0" саны "4336,0" санына ауыстырылсын.
Көрсетілген шешім 2-7 пунктімен мынадай мағынада толықтырылсын:
"2-7. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мақсатты ағымды трансферттердің түсімі ауру жануарлардың санитарлық союын ұйымдастыруға 300,0 мың теңге соммасында есепке алынсын.".

2. Данное решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель                              Г. Ягодин
девятой сессии
Секретарь                                  А. Тюлюбаев
районного маслихата
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов Карабалыкского района"
________________________ Л. Булдакова
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
____________________________ Н. Бодня
Исполняющий обязанности
начальника государственного учреждения
"Налоговое управление по Карабалыкскому
району по Костанайской области
Налогового управления Министерства
финансов Республики Казахстан"
________________________ А. Журсиналин
Приложение
к решению маслихата

2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тоғызыншы сессия
төрағасы                                   Г. Ягодин
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    А. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Л. Булдакова
"Қарабалық ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Н. Бодня
"Қазақстан Республикасы қаржы Министрлігі
Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша
Салық Департаментінің
Қарабалық ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
____________________ А. Жүрсиналин
Мәслихаттың