О районном бюджете Карасуского района на 2010-2012 годы
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 21 декабря 2009 года № 202. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 31 декабря 2009 года № 9-13-99. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
Рассмотрев постановление акимата Карасуского района, в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решения Костанайского областного маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы" № 243 от 20 декабря 2009 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Карасуского района на 2010-2012 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1601432,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 438797,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3521,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3502,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1155612,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1642032,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16549,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16902,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 352,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11475,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) - -68625,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 68625,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 22.10.2010 № 282 (вводится в действие с 01.01.2010); с изменениями от 08.12.2010 № 289 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи:
с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных решением Костанайского областного маслихата от 12 декабря 2007 года № 31 "Об объемах трансфертов общего характера между областным и бюджетами районов и городов Костанайской области на 2008-2010 годы" в сумме 46 804,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 17.04.2010 № 220 (вводится в действие с 01.01.2010).

Қарасу ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 202 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 31 желтоқсанда № 9-13-99 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қарасу ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 шешіміне сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасу ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1601432,1 мың теңге, оның iшiнде: салықтық түсімдер – 438797,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3521,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3502,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1155612,1 мың теңге;
2) шығындар – 1642032,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16549,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16902,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 352,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11475,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -68625,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профициттің) қаржыландыру – 68625,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 282 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010.12.08 № 289 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте мыналарға байланысты жоғары тұрған бюджеттерге нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
"Облыстық және аудандық бюджеттер және Қостанай облысы қалаларының бюджеттері арасындағы 2008-2010 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" Қостанай облысы мәслихатының 2007 жылғы 27 қарашадағы шешімімен бекітілген жалпы сипаттағы трансферттерді есептеу кезінде қарастырылған бюджеттік саладағы еңбекке ақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жалпы сомасы 46 804,0 мың теңге;
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010.04.17 № 220 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 272,8 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 14.01.2010 № 207 (вводится в действие с 01.01.2010).
3. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на укрепление материально-технической базы организаций образования – 4000,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности – 5150,0 тысяч тенге;
на социальную помощь молодежи из числа социально защищенных слоев населения – 1319,0 тысяч тенге;
на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 657 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 22.10.2010 № 282 (вводится в действие с 01.01.2010).
3-1. Учесть в районном бюджете на 2010 год поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
3506,0 тысяч тенге - на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, после среднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";
16122,0 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;
10200,0 тысяч тенге - на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
4501,0 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;

2-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы ағымдағы трансферттерді қайтару - 272,8 мың теңгеге қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010.01.14 № 207 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы ағымдағы трансферттер облыстық бюджеттен қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 4000,0 мың теңге;
коммуналдық меншік нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 5150,0 мың теңге;
халықтың әлеуметтік қорғалатын топтары ішінен жастарға әлеуметтік көмекке – 1319,0 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге – 657 мың теңге
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 282 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, "Өзін өзі тану" пәні бойынша біліктілігін арттыру институттарын оқу құралдарымен жабдықтауға – 3506,0 мың теңге;
ең төменгі күнкөріс мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 16122,0 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар практикасының бағдарламасын ұлғайтуға – 10200 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге – 4501,0 мың теңге;

4,0 тысяч тенге – на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной Войне;
20512,0 тысячи тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
10997,0 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий.
Сноска. Пункт 3-1 в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 22.10.2010 № 282 (вводится в действие с 01.01.2010).
3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год поступление из республиканского бюджета:
целевых текущих трансфертов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 3078,1 тысяча тенге;
бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 16902,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3-2 в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 22.10.2010 № 282 (вводится в действие с 01.01.2010).
3-3. Учесть в районном бюджете на 2010 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы в сумме 28896,0 тысяч тенге, в том числе:
12285,0 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
16611,0 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
3438,0 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.
Сноска. Пункт 3-3 в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 22.10.2010 № 282 (вводится в действие с 01.01.2010); с изменениями от 08.12.2010 № 289 (вводится в действие с 01.01.2010).
3-4. Учесть в районном бюджете на 2010 год средства на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 8100,0 тысяч тенге, в том числе:
8100,0 тысяч тенге - за счет трансфертов из республиканского бюджета.
Сноска. Пункт 3-4 в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 22.10.2010 № 282 (вводится в действие с 01.01.2010).

Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге – 4,0 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы бөлімшелерін ұстауға – 20512,0 мың теңге;
эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге – 10997,0 мың теңге.
Ескерту. 3-1 тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 282 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 3078,1 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 16902,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-2 тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 282 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасында 2005-2010 жылдарға арналған Білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 28896,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға – 12285,0 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға – 3438,0 мың теңге.
Ескерту. 3-3 тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 282 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010.12.08 № 289 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-4. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға 8100,0 мың теңге сомасында қаражаттар қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде: көрсетілген шешімнің 3-3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
республикалық бюджеттен алынған трансферттер есебінен – 8100,0 мың теңге.
Ескерту. 3-4 тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 282 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3-5. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 626,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-5 в соответствии с решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 17.04.2010 № 220 (вводится в действие с 01.01.2010).
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карасуского района на 2010 год в сумме 1500 тысяч тенге, в том числе:
на предупреждение и ликвидацию чрезвычайных ситуаций масштаба района в сумме 1500 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2010 год, согласно приложению 4.
6. Учесть, что бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет, а также бюджетных субвенции, передаваемых из областного бюджета в бюджет района не предусмотрено.
7. Утвердить перечень бюджетных программ сел и сельских округов на 2010 год, согласно приложению 5.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель десятой сессии
Карасуского районного маслихата,
секретарь районного маслихата              С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района"
________________ И.Горлова
21.12.2009 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Л.Евсюкова
21.12.2009 год
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2009 года № 202
Приложение
к решению маслихата
от 8 декабря 2010 года № 289
Районный бюджет на 2010 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 08.12.2010 № 289 (вводится в действие с 01.01.2010).
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

3-5. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге – 626,0 мың теңге сомада облыстық бюджет трансферттерінің түсімі қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-5 тармақтармен толықтырылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010.04.17 № 220 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2010 жылға арналған Қарасу ауданы жергілікті атқарушы органының резерві 1 500 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
төтенше жағдайларды аудан ауқымда ескерту және жоюға – 1 500 мың теңге;
5. 2010 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Ауданның бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қою және облыстық бюджеттен ауданның бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар қарастырылмағаны ескерілсін.
7. Ауыл және ауылдық округтарының 2010 жылға арналған бюджеттік бағдарламасының тізбесі 5–қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының
оныншы сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихатының хатшысы              С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ И.Горлова
21.12.2009 жыл
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ Л.Евсюкова
21.12.2009 жыл
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 202 мәслихат шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 289
шешіміне қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010.12.08 № 289 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санат
Сомасы,
мың тенге
сыныбы
ішкі сыныбы
Ерекшелігі
АТАУЫ
1. Кірістер

567,8
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
4465,1
016
Государственные пособия на детей
до 18 лет
31009,0
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и
предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
1285,2
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны по странам Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан,
а также оплаты им и
сопровождающим их лицам расходов
на питание,проживание,проезд для
участия в праздничных
мероприятиях в городах
Москва,Астана к 65-летию Победы
в Великой Отечественной Войне
4,0
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны, а также лицам,
приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945
гг." или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне

567,8
014
Үйдегі мұқтаж болған
азаматтарына әлеуметтік көмек
көрсету
4465,1
016
18 жасқа дейінгі балаларға
әлеуметтік жәрдемақылар
31009,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз ету және
ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
1285,2
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша
жол жүруін, сондай-ақ оларға
және олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана
қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
4,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген, оның ішінде
майдандағы армия құрамына
кірмеген, 1941 жылғы 22
маусымнан бастап 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы кезеңде
әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери қызметтен
өткен, запасқа босатылған
(отставка), "1941-1945 жж. Ұлы
Отан соғысында Германияны
жеңгені үшін" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін"
медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты ай
жұмыс істеген (қызметте болған)
адамдарға біржолғы материалдық
көмек төлеу

452
Отдел финансов района (города
областного значения)
17500,0
014
Формирование или увеличение
уставного капитала юридических лиц
17500,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета
Приложение 4
к решению маслихата
от 21 декабря 2009 года № 202
Перечень местных бюджетных программ,
не подлежащих секвестру в процессе исполнения
районного бюджета на 2010 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 21 декабря 2009 года № 202
Приложение 2
к решению маслихата
от 17 апреля 2010 года № 220
Перечень бюджетных программ сел и сельских округов
Карасуского района на 2010 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 22.10.2010 № 282 (вводится в действие с 01.01.2010).
Функциональная группа
Сумма,
тысяч
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
НАИМЕНОВАНИЕ
1
Государственные услуги общего
характера
116130,0
1
Представительные, исполнительные
и другие органы, выполняющие
общие функции государственного
управления
116130,0
123
Аппарат акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
116130,0
001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района в
городе, города районного
значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
112246,0
в том числе по администраторам
программ:
Государственное учреждение
"Аппарат акима Айдарлинского
сельского округа"
6414,0
Государственное учреждение
"Аппарат акима Белорусского
сельского округа"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) қаржы бөлімі
17500,0
014
Заңды тұлғалардың жарғылық
капиталын қалыптастыру немесе
ұлғайту
17500,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
Мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 202 шешіміне 4 қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджеті
орындау процесінде секвестерлеуге жатпайтын
бюджеттік бағдарламасының
ТІЗБЕСІ
АТАУЫ
Білім беру
Жалпы білім беруді оқыту
Мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 202 шешіміне 5 қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 17 сәуірдегі № 220
шешіміне 2 қосымша
Қарасу ауданының ауыл және ауылдық округтарының
2010 жылға арналған бюджеттік бағдарламасының тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 282 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сомма,
мың теңге
Кіші функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік
қызметтер
116130,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы
функцияларын орындайтын өкілді,
атқарушы және басқа органдар
116130,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы
бар қала, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
116130,0
001
Қаладағы аудан аудандық маңызы
бар қала, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтер
112246,0
оның ішінде бағдарламалардың
әкімшілері бойынша:
"Айдарлы ауылдық округі
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі
6114,0
"Белорус ауылдық округі
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі

4769,0
Государственное учреждение
"Аппарат акима Восточного
сельского округа"
4978,0
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Жалгыскан"
4282,0
Государственное учреждение
"Аппарат акима Жамбыльского
сельского округа"
4276,0
Государственное учреждение
"Аппарат акима Железнодорожного
сельского округа"
5042,0
Государственное учреждение
"Аппарат акима Ильичевского
сельского округа"
4664,0
Государственное учреждение
"Аппарат акима Карамырзинского
сельского округа"

4769,0
"Восток ауылдық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
4978,0
"Жалғысқан ауылдық округі
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі
4282,0
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
4276,0
"Железнодорожный ауылдық округі
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі
5042,0
"Иличьев ауылдық округі
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі
4664,0
"Қарамырза ауылдық округі
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі

4123,0
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Карасу"
10341,0
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Койбагар"
5486,0
Государственное учреждение
"Аппарат акима Люблинского
сельского округа"
5709,0
Государственное учреждение
"Аппарат акима села
Новопавловка"
6024,0
Государственное учреждение
"Аппарат акима Новоселовского
сельского округа"
4608,0
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Октябрьское"
8255,0
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Павловское"

4123,0
"Қарасу ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
10341,0
"Қойбағар ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
5486,0
"Люблин ауылдық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
5709,0
"Новопавлов ауылдық округі
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі
6024,0
"Новоселов ауылдық округі
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі
4608,0
"Октябрь ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
8255,0
"Павлов ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі