О внесении изменений в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 124 "О районном бюджете Костанайского района на 2009 год"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 23 ноября 2009 года № 223. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 26 ноября 2009 года № 9-14-115
В соответствии со статьями 106, 109, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев постановление акимата Костанайского района от 23 ноября 2009 года № 517, маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2009 год" от 19 декабря 2008 года № 124 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-14-96, опубликовано 9 января 2009 года в газете "Қөзкарас-Взгляд") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 3 278 337,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 386 227,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 6 676,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 57 386,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1 828 048,7 тысяч тенге;
2) затраты - 3 295 123,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0:
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 2 900,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -19 686,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 19 686,2 тысяч тенге";
приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель внеочередной сессии
Костанайского районного маслихата          А. Досжанов
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата Костанайского района            З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 ноября 2009 года № 223
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 декабря 2008 года № 124
Категория
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

Мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 124 "Қостанай ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2009 жылғы 23 қарашадағы № 223 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қарашада № 9-14-115 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109, 111-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Қостанай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 23 қарашадағы № 517 қаулысын қарап, мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 124 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-96 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы "Көзқарас-Взгляд" газетінде жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда шығарылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудан бюджеті 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 3 278 337,7 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша - 1 386 227,0 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер - 6 676,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 57 386,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 1 828 048,7 мың теңге;
2) шығындар - 3 295 123,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0:
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо - 2 900,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (артығы) - 19 686,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (артығын пайдалану) қаржыландыру -19 686,2 мың теңге";
осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы А. Досжанов
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімиятының
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы З. Кенжегарина
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 қарашадағы
№ 223 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 124 шешіміне 1 қосымша
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Специфика
АТАУЫ
I. КІРІСТЕР