О внесении изменений в решение Сарыкольского районного маслихата от 26 декабря 2008 года № 92 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2009 год"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 20 января 2009 года № 107. Зарегистрировано управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 22 января 2009 года № 9-17-73
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и на основании подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", рассмотрев постановление акимата Сарыкольского района № 26 от 19 января 2009 года, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение районного маслихата от 26 декабря 2008 года № 92 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2009 год" (номер государственной регистрации 9-17-72 от 5 января 2009 года):
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Принять к исполнению районный бюджет Сарыкольского района согласно приложению 1 по:
доходам – 1 821 640 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 322 374 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям - 368 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала – 1 150 тысяч тенге,
полученным официальным трансфертам – 1 497 748 тысяч тенге;
затратам – 1 840 453,1 тысяч тенге,
дефицит – 18 813,1 тысяч тенге,
использование дефицита бюджета – 18 813,1 тысяч тенге".
Приложение 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 год.
Председатель
внеочередной сессии                        К. Бийсенов
Секретарь
районного маслихата                        В. Айгулако
СОГЛАСОВАНО
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 января 2009 года
№ 107
Районный бюджет
Сарыкольского района на 2009 год
Категория
Уточненный
бюджет на
2009 год
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"Сарыкөл ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 92 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 107 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 қаңтарда № 9-17-73 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасы негізінде Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 26 қаулысын қарастырып, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 92 "Сарыкөл ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізілсін (2009 жылдың 5 қаңтары, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-17-72):
1-тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1 қосымшаға келісе Сарыкөл ауданының аудандық бюджеті орындауға алынсын:
кірістер - 1 821 640 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 322 374 мың теңге,
салыққа жатпайтын түсімдер – 368 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 150 мың теңге,
алынған ресми трансферттер – 1 497 748 мың теңге,
шығыстар – 1 840 453,1 мың теңге,
тапшылығы – 18 813,1 мың теңге,
бюджет тапшылығын пайдалану – 18 813,1 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары жаңа редақцияда мазмұндалсын (қоса беріліп отыр).
2. Аталған шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         Қ. Бийсенов
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    У. Айғұлақов
КЕЛІСІЛДІ
Мәслихаттың 2009 жылғы
20 қаңтардағы № 107
1 қосымша
Сарыкөл ауданының 2008 жылға арналған
аудандық бюджеті
Санат
2009 жылға арналған анықталған бюджет
класс                  АТАУЫ
Кiшi класс
I. Кiрiс

464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела образования
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
005
Государственная адресная социальная помощь
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
003
Поддержка культурно-досуговой работы
2
Спорт

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
001
Білім беру бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтік көмек
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
2
Спорт

465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3
Информационное пространство
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
006
Функционирование районных (городских) библиотек
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
002
Проведение государственной информационной политики через средства массовой информации
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела культуры и развития языков
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела внутренней политики
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела физической культуры и спорта
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства
6
Земельные отношения
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела земельных отношений
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
467
Отдел строительства района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела строительства
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела архитектуры и градостроительства
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық)  деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала)  құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3
Ақпараттық кеңiстiк
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының  басқа да тілді дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
002
Бұқаралық ақпарат құралдары арқылы мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргізу
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Ішкі саясат бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
001
Ауыл шаруашылығы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
6
Жер қатынастары
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Жер қатынастары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
001
Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
001
Қала құрылысы және сәулет бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету