Об установлении размера ставки фиксированного налога с единицы объекта налогообложения для налогоплательщиков, оказывающих услуги по бильярду
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 22 апреля 2009 года № 141. Зарегистрировано управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 29 апреля 2009 года № 9-19-99. Утратило силу - Решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 21 декабря 2011 года № 442
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.12.2011 № 442.
На основании статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99- IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размер ставки фиксированного налога с единицы объекта налогообложения для налогоплательщиков, оказывающих услуги по бильярду согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной,
девятой сессии,
секретарь Узункольского
районного маслихата
IV созыва                                  В. Вербовой
Приложение
к решению маслихата
от 22 апреля 2009 года
№ 141
Размер ставки фиксированного налога с единицы
объекта налогообложения для налогоплательщиков,
оказывающих услуги по бильярду
Порядко-
вый
номер
Наименование объекта
налогообложения
Размер ставки
фиксированного
налога (в месячных
расчетных
показателях) в месяц
1
Бильярдный стол
3

Бильярд бойынша қызмет көрсететін, салық төлеушілер үшін бір салық салу объектісінен алынатын тіркелген салық ставкалар мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 141 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 сәуірде № 9-19-99 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 442 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011.12.21 № 442 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 422-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының негізінде Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бильярд бойынша қызмет көрсететін, салық төлеушілер үшін бір салық салу объектісінен алынатын тіркелген салық ставкасының мөлшері қосымшаға сәйкеc белгіленсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы, кезекті
тоғызыншы сессиясының төрағасы                   В. Вербовой
Мәслихаттың
2009 жылғы 22 сәуірдегі
№ 141 шешіміне қосымша
Бильярд бойынша қызмет көрсететін салық
төлеушілер үшін, бір салық салу объектісінен
алынатын тіркелген салық ставкасының мөлшері
Реттік
нөмірі
Салық салу
объектісінің атауы
Тіркелген салық
ставкасының мөлшері
(айлық есептік
қөрсеткіш) айына
1
Бильярд үстелі
3