О стоимости разовых талонов
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 29 июля 2009 года № 179. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 1 сентября 2009 года № 9-19-107. Утратило силу - Решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 23 сентября 2009 года № 207
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 23.09.2009 № 207.
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, реализующих товары на территорий Узункольского района за один день торговли на одном торговом месте на рынках в размере:
1) торговля с рук – 191 тенге;
2) торговля с прилавка – 191 тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной,
десятой сессии                             Б. Жандауов
Секретарь
районного маслихата                        В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Налоговое Управление
по Узункольскому району
налогового департамента по
Костанайской области налогового
комитета Министерства
финансов Республики Казахстан", начальник
_________________________ М. Ерканов
29 июля 2009 года

Біржолғы талондар құны туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі № 179 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 қыркуйекте № 9-19-107 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 23 қыркуйектегі № 207 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2009.09.23 № 207 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұзынкөл ауданы аумағында тауарларды өткізуші үшін қызметі дүркін-дүркін сипаттағы жеке тұлғаларға арналған біржолғы талондардың құны базарда бір орында бір күн сауда жасау үшін көрсетілген мөлшерде бекітілсін:
1) қолдан сату - 191 теңге;
2) сөреден сату – 191 теңге.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті, оныншы
сессияның төрағасы                         Б. Жандауов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы қаржы
Министрлігі салық комитетінің
Қостанай облысы салық департаментінің
Ұзынкөл ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттiк мекемесі, бастық
______________________ М. Ерканов
2009 жылғы 29 шілде